O czym chcesz poczytać na blogach?

Aparat fotograficzny

Blog lodzfotografik

Wielkość powiększoną do 33 × 23 cale Liczba 6.5 Part grzywny - ziarna poślizg halide srebra, dalej Kodachrome 64. którym This było rozszerzony przez ten sam stopień z powiększenie soczewki aparatu fotograficznego obraz (× 32) jako niżej odszedł z Liczba 6.4 CCD ograniczeń do twojego końcowego drukuje wielkość 99 Aparat fotograficzny CCDs z 640 × (0.3 milion) 480 piksle są znane jako lowend albo VGA ( Array Graphics Video) typy. Jako Figure 6.4 pokazów, aparaty fotograficzne uważały, że środek zasięgu za jest CCD zdecydowania, 1524 × 1012 = 1.5 milion, pozwól zdjęcie - jakość 5 w × 3 w odciskach, kiedy bardzo drogi wysoki.

Fotograficzny Blog - fotoblog

Ale owe chyba tedy, ze proszkiem całkowicie inne zainteresowania. Popierałem nabywać sobie najnowszy szablon kuli nożnej, czy tez jakąś klawa zabawę komputerową. Aczkolwiek zobaczyłem jak ma zakonnica pragnie owego aparatu. Wiedziałem tezy, ze w najbliższym okresie po prostu, ona nie będzie w stanie go sobie kupić. ORAZ tek się akurat ułożyło, ze w ferie, jak dręczyło mi się w domu spacerowałem na zarobek. NATOMIAST w ten sposób.

Fotki

wtorek, 15 lutego 2011 15:12:13 | Kategoria: brak kategorii
Komentarze (0)
tagi: zdjęcia fotografia aparaty fotograficzne

Pełna zieleń mokrej dżungli rozjaśniają dziesiątki przemian kolorowych, żywo upierzonych kusków natomiast orchidei. W gąszczu lasów żyje wiele gatunków.

Natomiast pingwiny. Zawsze chciałam zdejmować pingwiny swoimi instrumentami numerycznymi. Potrzebowałabym tez zapisać na zdjęciach kolorowe papugi w rozgałęzionych paprociach. Na wyspach istnieje gigantycznie mięsistej zieleni.

Blog fotografmirek

( tęskniąc za więcej

Komentarzy: 0 2011-06-02 twój aparat fotograficzny. Jako surowy les fi nie jest rozpoznany jako zdjęcia w aktualnej wersji Windows będziesz nie bądź w stanie się do podglądu zawartości les fi jako kciukowe paznokcie. Tak przełącz tryb View do Szczegóły (View > Details) który przedstawi les fi w formie listy. Zauważ: Ostatnio Microsoft wypuścił wolny.

Blog kalinafoto

2011-10-12 trzy obrazy więc, że rząd z krzesła zlewa się doskonale, tworząc gładką krzywą. Obrazy zostały kryty dachówkami, produkując ten sam obraz jak gdyby to zostało wzięte z salamandrą aparatem fotograficznym. Ten raz, szyjące oprogramowanie automatycznie łączy się zdjęcia przez rozciagnąć i przekręcając ich, żeby rząd krzeseł pozostał prosto i, w obecny przypadek, paralela do aparatu fotograficznego z powrotem. Aparat fotograficzny flatback dawałby plony ten sam obraz. To jest możliwe, by otrzymać wypaczenie wolne.

Blog fotojola

Także { zaważać jak oczy zaczynają się do kieszeni). Jeśli mój asystent kontynuował farther, my mieliby częściowy wzór oświetlenia na twarzy tematu { znów, zobacz Rozdział 2 dla więcej na różnych wzorach oświetlenia). Asystent musi być świadomy, że on albo ona też potrzebuje widzieć jako dużo strony aparatu fotograficznego twarzy tematu jako możliwego i problem jest rozwiązany. Mamy, że miły cień rzucił przez nos na strona aparatu fotograficznego twarzy i nadal miej dużo twarzy oświetlonej z naszym kluczowym światłem (fotografia 3). Krok Four: Bądź pewny twój asystent nie trzyma błysku zbyt wysokiego przez temat, też..Cel jest wzorem oświetlenia pętli, ale, jeśli mój asystent idzie zbyt daleko, wtedy cień nosa będzie człowiekiem sukcesu z cieniem policzka — to jest wzór oświetlenia Rembrandt i jest często zbyt ciężkie dla fotografia ślubu. Kiedy pomocnicze ruchy zbyt daleko dookoła poddaj i nie widzą dużo camera aparat fotograficzny - strona policzka, możesz zobacz, że to jest prawie w cieniu.

Komentarzy: 0 2012-02-17

Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt - bloog.pl

Prosimy o kontakt z Biblioteką Publiczną Gminy Nieporęt (osobisty, telefoniczny lub mailowy) albo bezpośrednio z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczna w Legionowie (Tel.: 22 774 13 13).


Program warsztatów:

  1. Współczesny aparat fotograficzny, cechy, wady i zalety. Różne rodzaje obiektywów. Lampa błyskowa. Przydatne akcesoria fotograficzne.
  2. Parametry aparatu fotograficznego. Wprowadzenie - podstawy ekspozycji: czas, przysłona, ogniskowa obiektywu, czułość matrycy.