O czym chcesz poczytać na blogach?

Aol radio

gri4zli.blog

Nie jechał ;) W szkole nudno no i spr z niemca ;/ hehe fajnie było no a później do cafe ygh no i kase straciłemno ale ubaw też był no i komp nowy będe miał - WRESZCIE no ale to może aż za 2 miesiące dopiero ;/

A w domu siedziałem jak zwykle na gg no i przychodzi wiadomość od Lućki włącz winamp i ctrl+l... no i wszystko robie i włącza się radio - orgazm ;) no i słucham na początku kit taki troche ;/ ale później ubaw jakiego mało pozdrowienia sobie słaliśmy sobie co 2 minuty :P no i szablon zmieniłem i jeszcze dziś go uleprzałem i teraz znowy mamy zlewy z lućką ;) słuchajcie radia AOL!!! radio AOL!!!

skomentuj (2)

świetlana przyszłość 2004-02-11 19:08:00

Przez 2 dni nic nie robiłem - musze się przyznać... pisaliśmy egzaminy w planie miałem żeby do tych sie pouczyć. Jednak znając życie i samego siebie wiedziałem żę tego nie.

Kolorowy Świat Obrazków - Onet.pl Blog

*Komentarz*
Do Pamiętnika
Z bliska czy z daleka
w smutku czy w radości
nie zapomnij nigdy.
  • Romantic
  • Kaffe
  • Thank You
  • Make-Up
  • Dekoracje
  • Hot
  • Jedzenie
Radio

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
goyka(treść i ilustracje);
 

Triinu Kivilaan - Polish fansite| Fallen, Is it me, Now and Forever - Onet.pl Blog

Jeżeli posiadacie konta w niemieckich portalach muzycznych, macie możliwość ściągnięcia singla Triinu - "Home" legalną drogą:). Singiel znajdziecie między innymi w serwisie >>Musicload<<  (1,09 €),  >>AOL<< (1,19 €) oraz >>Jamba<<.
Jeżeli nie posiadacie kont w tych portalach, a chcecie zakupić legalnie "Home" Radio Edit możecie to zrobić dzięki polskiemu portalowi >>OnetPlejer<< za 4 złote!

 Data wprowadzenia "Home" Maxi CD do sprzedaży w Polsce nie jest jeszcze znana. Jeżeli żaden z
polskich dystrybutorów nie zdecyduje się na sprzedaż tytułu w Polsce w ciągu 30 dni od premiery światowej (28. marca - przyp. red.), w.

oszukany blog

W sieci góra godziny, zrezygnowałem, usunąłem, zapomniałem.

a oni mnie łoili, jak bałwanka. więc dziś nadejszła ta wiekopomna chwila, kiedy to postanowiłem sprawę wyprostować i w jakiś sposób zrezygnować z ich usług. co mnie do tego zmotywowało, to o tym później.

dziecko googla jestem, wpisałem rezolutnie: "how to cancel aol" i zaraz z pierwszej otwartej strony wyczytałem, że mam przejebane.
to make long story short, wybrałem najczęsciej powtarzający się nr i dzownię. włącza się system rozpoznawania mowy i prosi o domowy telefon.
luz, poradziłem sobie bez problemu. drugie pytanie dotyczy 3-ech pierwszych liter loginu. ehm, zastanawiam się nad podpowiedzią.Aniżeli mięsem. rozgrzeszyłem się raz pierwszy.

nie wypada niby słuchać głośno muzyki. ehm, akurat dzisiaj wpadłem na genialny pomysł, aby zaparkować sobie jeden z samochodów na samym środku placu, zasiąść w nim wygodnie, otworzyć wszystko co się da i przysłuchiwać się nowej płycie. pomysł super, bo fotel w hondzie wygodniejszy, radio gra mp3, więc daje rade, a do tego do każdego potencjalnego klienta byłem pierwszy;)

poza tym, to teraz się po coś ważnego niby idzie do kościoła. tak mi przynajmniej powiedziano. niestety, ze względu na tzw. długie godziny niewątpliwie CIĘŻKIEJ pracy, nie mogłem się pojawić. a teraz, w związku z moim zmęczeniem, idę pobiegać.