O czym chcesz poczytać na blogach?

Aol mail

oszukany blog

Góra godziny, zrezygnowałem, usunąłem, zapomniałem.

a oni mnie łoili, jak bałwanka. więc dziś nadejszła ta wiekopomna chwila, kiedy to postanowiłem sprawę wyprostować i w jakiś sposób zrezygnować z ich usług. co mnie do tego zmotywowało, to o tym później.

dziecko googla jestem, wpisałem rezolutnie: "how to cancel aol" i zaraz z pierwszej otwartej strony wyczytałem, że mam przejebane.
to make long story short, wybrałem najczęsciej powtarzający się nr i dzownię. włącza się system rozpoznawania mowy i prosi o domowy telefon.
luz, poradziłem sobie bez problemu. drugie pytanie dotyczy 3-ech pierwszych liter loginu. ehm, zastanawiam się nad.Nr karty.

żesz ty w morde leszczu kopany, bylbys tak uprzejmy sprawdzic jeszcze raz, czy dobrze zanotowales nr karty - uprzejmie nalegam. znowu ta sama spiewka. zaloze sie, ze polowa, jak nie wiekszosc dzwoniacych w tej chwili daje sobie spokoj.
jednak nie rezygnuje i tlumacze, ze mam przed soba wyciagi z konta, jak chce, to mu to zaraz mailem, ewntulanie faxem wysle, cokolwiek sobie zyczy. koles zmienia temat i pyta sie o moje dane osobowe. to akurat mialem zapisane, wiec nie bylo problemu. nastepnie opowiada mi o procesie weryfikacji, po czym pada pytanie: jaka jest moja ulubiona restauracja. no kurwa mac, nie wiem. i zaloze sie, ze nigdy nie wybralbym sobie tego pytania na pytanie.

Internet? Nie dziękuję.

A screen name to use this service.
At this time, we are unable to register you for this service. We regret any inconvenience.”

Co w skrócie oznacza, że bardzo im przykro, ale nie mogą mnie aktualnie zarejestrować. Szkoda. Xdrive, mimo swoich możliwości, którymi się chwali, nie będiz edla mnie dostęny. Jeśli ktoś ma konto na AOL, i moze coś takiego wypróbować proszę napisać w komentarzach.

2. Box.net

Serwis, który oferuje z kolei tylko (aż) 1GB. Jest oczywiśćie możliwość rozszerzenia, ale za pieniądze, co mnie nei interesuje. Podobno, jak czytałem na jednym z for, da się ten rozmiar rozszerzać za darmo, ale w moim przypadku jakoś.

Mamy miejsca 25 GB . Jednak nie może się obejść bez ograniczeń. Maksymalna wielkośc pliku to 25 MB, a nasz maksymaly trnasfer to 1GB/miesiąc. Całkiem wygodna obsługa. Dla niewymagających również polecam.

Osobieśice chyba zacznę korzystać z Dropboks, albo nadal będę wysyłał od siebei samego pliki na skrzynce mailowej…

alq vs bbi :P

Posted by alqvsbbi

THE VERGE – niedawno powstała strona traktująca o technologii, oraz tym jak wpływa ona na otaczający świat i nas samych. Została założona przez byłego redaktora Engadget(Joshua Topolsky), któremu nie spodobała się notka AOL(właściciela engadget.com) wysłana do pracowników, mówiąca o planach firmy, względem portalu.
Postanowił stworzyć coś nowego(tak powstała stronka/teaser “This is my next”- jest to dość często używany zwrot w jego recenzjach, co dawało jakieś tam małe światełko na to, czego można się spodziewać).
I tak powstal.

  • Dodaj komentarz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

www.for-ma.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

skomentuj

12 sierpnia 2008
Do Eli
Dziękuję Elu za maila.
Niestety chyba nigdy nie jest tak, ze wina leży tylko po jednej stronie. Zazwyczaj jest.
Czytam i oglądam

  • Skafandra
  • Żaba
  • Dagblue
  •  Zasłuchana
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
forma(treść i ilustracje);
 

Avril Lavigne blog.

Koncerty w... centrach handlowych.
Nazwa tournee: "Avril Live And By Surprise" sugeruje, że fani mogą się spodziewać niespodzianek. Największą z nich będzie dokładne miejsce i czas rozpoczęcia koncertów.


Informacje te mają być ujawniane z 48-godzinnym wyprzedzeniem na łamach internetowego serwisu AOL. Można również zamówić otrzymywanie ich mailem lub sms-em, rejestrując się na oficjalnej internetowej stronie Lavigne.
Podczas koncertów wokalistce będzie towarzyszył gitarzysta Evan Taubenfeld, grający na co dzień w jej zespole i opowiadający za część kompozycji z albumu "Under My Skin", którego premierę przewidziano na 25 maja.
Na pierwszym singlu promującym nowe.