O czym chcesz poczytać na blogach?

Antykoncepcja po

Z życia serwisu - bloog.pl

Z życia serwisu

Pigułka "po" - tabletka grzechu?

piątek, 17 września 2010 15:20

Antykoncepcja postkoitalna to antykoncepcja  doraźna, stosowana w nagłych przypadkach, gdy inne metody zawiodły..


komentarze (148) | dodaj komentarz

Mięczak czy prawdziwy facet?

czwartek, 19 sierpnia 2010 12:10
Choć w wielu krajach skandynawskich to norma, w Polsce taki model rodziny to wciąż rzadkość. Mowa o ojcach, którzy decydują się zostawić.

Pozwólcie popełniać błędy, potem ich żałować. Pozwólcie kochać, by nikt z nas nie był sam, żyć po swojemu pozwólcie nam. - bloog.pl

Poznała Roberta. W dłoni miała nożyczki, zastanawiała się czy to boli… podniosła je do góry i po chwili zobaczyła swoje długie pasma włosów na ziemi. Odsłoniła swoją bladą twarz… ciemne oczy i rozmazany makijaż. Odsłoniły się także jej ramiona, na których miała wiele ran.

Miała plan na dzisiaj… zasnąć i już nigdy więcej się nie obudzić. Wiedziała, że już się nie wycofa, za bardzo cierpiała… jeszcze jedno… musiała się pożegnać. Spędziła z nim całe życie, a teraz miałaby zniknąć i nic nie zostawić po.

W dzisiejszych czasach borykamy się z wieloma problemami, ja dzisiaj pragnę poruszyć problem seksu, a raczej antykoncepcji. Wiadomo nie od dziś, że istnieje bardzo dużo środków zapobiegających ciąży… młodzież często wybiera prezerwatywy… A co jeśli owy środek nie zadziała? Co jeśli „gumka pęknie”?  Lub co jeśli akurat nie ma jej pod.

MIŁOŚĆ - bloog.pl

Czyste współżycie szanuje nastroje współmałżonka, jego zdrowie oraz potrzeby. Ważny jest również temat planowania poczęć. Najbardziej odpowiednią strategią są metody naturalnego planowania rodziny. Mężczyzna, który kocha swoją żonę nigdy nie zaproponuje jej używania antykoncepcji po to, by ugasić swoje popędy. Należy pamiętać o tym, że następstwem antykoncepcji jest przedmiotowe traktowanie kobiety, której rola sprowadza się do stałego pozostawania do dyspozycji męża.

 

Z czym ten wyraz się Wam kojarzy? Spora część z Was pewnie pomyślała o sytuacji gdy zostaliście oszukani, okłamani przez kogoś Wam bliskiego. Temat ten dotyczy każdego i każdej, albo już to przerobił, albo dopiero się z tym spotka. Warto przy omawianiu tego tematu oddzielić zdradę , która nas spotyka w naszym codziennym życiu, i tą, która.

Myśli... jeszcze więcej...

Ust na moich piersiach... tęsknie za twoim oddechem pieszczącym moje ciało! za wzrokiem który zapamiętuje wszystkie szczeguły za wybrednymi ustami które rozczulają tylko ulubione miejsca na moim ciele... za tym zarostem wpijająsym się w mój kark... za stopami mocno zapartymi... za twoimi pośladkami tak spiętymi ... hmmm... za twoim zapachem i za pobą... kropelami we mnie:)

 

WRACAJ PROSZE!!!

 

21:56, beattakk
Link .

Z osób która tu zagfląda miała ten sam problem co ja w między czasie pękła gumka mojej kolezance... to jakaś plaga... Tymbardziej ze uzywa sie najdroższych!!!

 Więc jakiś czas temu pękłanam gumka. Niestety dni plodne... Ale co szybka wizyta u ginekologa przepisał tabletki tzw antykoncepcja po stosunku... (miałam 72h w3ziełam w ciągu 5h.) Więc myśle sobie bedzie wszystko oki:) ucieszyłam sie kamień spadł mi z serca... 

Jednak nie okazało sie ze moja kolezanka brała dokladnie tą samą tabletke i gówno nie pomogła. Teraz sie boje!!!  bo ja zjadam.

niepamietam.blog

Mi o swojej fascynacji filmami, że dla niego obraz może przedstawić o wiele więcej niż słowa, owszem, literatura, bardzo przydatna i fajna rzecz, ale film. Film. Nasze półki były wypełnione płytami DVD i magazynami ,,Kino" czy ,,Film". Styczeń, luty, maj. Marzec gdzieś po drodze. Nie zauważyłam nawet, kiedy On i ja już przestaliśmy być Nim i mną, tylko Nami. Czytaliśmy razem w Internecie artykuły o antykoncepcji po tym, jak zaczął mi się spóźniać okres. Był tym taki przejęty.. Wtedy chyba po raz pierwszy mu powiedziałam, że go kocham. To też mi się bardzo podobało : że niemalże nigdy nie mówiliśmy sobie, że się kochamy- ograniczaliśmy używanie tego słowa do minimum..