O czym chcesz poczytać na blogach?

Antyk

antyki i starocie

Polecam kupujcie eklektyki są piękne i wciąż nie drogie.

17:26, antyki.sk
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 lutego 2011
Ebenista_artysta

Ebenista, stolarz-artysta

To nie stolarze wytwarzali antyki;Antyki są dziełem ebenistów !

18:58, antyki.sk
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 stycznia 2011
Umebluj mieszkanie antykami

Stawiało się ją najczęściej naprzeciw drzwi , tak żeby od razu rzucała się w oczy. Świadczyła o zamożności.  Duża, malowana, była powodem do dumy. Podczas zaślubin stanowiła centrum magicznych rytuałów.

---> antykiAntyki Porcelana

Biurka, stoły, ławy, sofy i konsole. Produkowane przez Chippendale meble były wykonywane głównie z drewna mahoniowego, a w późniejszych latach również różnych gatunków drewna egzotycznego.

Kolekcjonerzy interesują się również meblami z okresu klasycyzmu i związanym również z nim klasycyzującym stylem biedermeier, bardzo charakterystycznym dla niemieckiej i austriackiej kultury mieszczańskiej. Styl biedermeier był również popularny na ziemiach polskich, głównie podczas zaboru austriackiego i pruskiego – stąd możemy na wielu giełdach staroci i antyków napotkać tego typu meble. Kolekcjoner zauważy, że najpopularniejszymi meblami tego okresu były proste komody, sekretery, oszklone szafy z witrynami (służące do przechowywania takich przedmiotów jak: srebra i porcelana) i etażerki spełniające te same funkcje.

Pięknymi przedmiotami są również meble pochodzące z okresu historyzmu, które charakteryzowały się powrotem do wzorów egipskich, greckich, rzymskich, średniowiecznych, barokowych, rokokowych i renesansowych. Tego typu meble możemy również spotkać na dobrych targach staroci i antyków.

Wspólne życie Yoh i Anny... - Onet.pl Blog

Parada, LEWA STRONA, uff było blisko. No tak uratowałem lewą to odsłoniłem dół, już czułem jak strumyk krwi płynie po prawej kostce. Idzie Len, podwoić uwagę. Stanął na prawej stopie będzie atakował z przodu. Jest, udało się, atak odparowany. Dobrze wyprowadzona kontra. I znów zmiana przeciwnika.
 - Dobrze. Wystarczy - wszyscy stanęliśmy nieruchomo w ciągu sekundy. Żaden żołnierz nie jest lepiej wytrenowany od nas, nawet mój tata się uśmiechnął. - Odpocznijcie chwilę. Yoh! - jeszcze bardziej napiąłem wszystkie mięśnie. - Potem zaczniemy trening z Amidamaru. Tylko przynieś antyk.
I nagle zniknął, jak to zwykle miał w zwyczaju. Padliśmy na trawę tak jak staliśmy. Leżałem i wdychałem łapczywie powietrze. Chwila odpoczynku, muszę uspokoić oddech, a potem pójdę po antyk. On jest... O KURDE!!! Gdzie on jest? Tak samo jak przed chwilą myślałem, że oddam wszystko za trochę tlenu, teraz wstrzymałem oddech. Zerwałem się i bez słowa zniknąłem w drzwiach domu. Usłyszałem tylko za sobą głosy chłopców:
 - A temu co się stało?
 - Ma na to jeszcze siły? On jest nie do zmordowania!
 - Przecież zraniłem go w nogę!!
Ja miałem w głowie.

Ogłoszeniak czyli poezja drobnych ogłoszeń

Kujawsko-pomorskie.


Anonse, ogłoszenia, materiały budowlane, drewno, drzewo
Tagi: dąb drewno drzewo materiały budowlane
16:05, bopin
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 września 2011
Antyki na zamówienie

Anonse, ogłoszenia, meble, antyki

MEBLE ANTYCZNE NA ZAMÓWIENIE. ADAM ARS MEBLE Adam Hallmann Pracownia Stolarska) wykonawstwo mebli na zamówienie dla cierpliwych. Wykonywane w Niemczech i Polsce. Na indywidualne zamówienie, komody, drzwi z litego drewna, stylowe,łóżka, krzesła,stoły, ławy,kuchnie, szafy, garderoby, witryny, itp.
Także schody,schody zabiegowe na słupie, toczone, czopowane,woskowane osmo klarwachs, waxa, osmo decor, clou. Dłutowane,balustrady wszystko w gotowym wykonaniu techniką maszynową i ręcznie techniką dawnego stolarskiego stylu (łączenia bez śrub na jaskółczy ogon kryty czop itp) w.

pieczątki

To niezbędne urządzenia w każdym biurze. Poradniki i najnowsze informacje o pieczątkach. FAQ | www.labarva.pl
 
RSS
 

Archiwum - Listopad, 2010

Antyki

22 lis

Chciałbym polecić Wam stronę ze wspaniałymi antykami. Antyki Markiz – internetowy sklep z antykami. Oferuje antyki, meble, obrazy dawne i współczesne, szkło, porcelanę oraz srebra antyczne.

Nowo otwarta galeria Markiz antyki i sztuka. W niepowtarzalnym i magicznym świecie antyków znajdą Państwo między innymi:

Starocie – antyki – porcelana

Kolor, by uzyskać dany efekt – odprężenie, uczucie tak oczekiwane po zapracowanym dniu, bądź nadzieję, która ma witać każdego dnia i optymistycznie nastrajać.

Dobór odpowiedniego odcienia ściany uwarunkowany jest od osobowości i potrzeb danego człowieka. Tym, czym dla ściany jest kolor, tym dla wnętrza są dodatki – elementami, które je dopełniają, nadając niepowtarzalny charakter. Antyki, starocie, porcelana, srebra, obrazy stanowią o niepowtarzalności i oryginalności danego mieszkania, gabinetu, domu. Ich dobór i wybór stanowi o dobrym smaku gospodarza o wrażliwości i kreatywności. Charakteryzuje i niejako określa osobowość. Potrzeba obcowania ze sztuką świadczy często o niebagatelności i o klasie.

Do naszych czasów zachowało się wiele bardzo urokliwych przedmiotów. Jednak nie wszystkie są ogólnie dostępne. Część z nich o bardzo wysokiej wartości i o bardzo delikatnej.

saju.blog

Nam spis lektur – etam co to jest kilka ksiązek ale lista się dluzyła i dłużyła i nie było widak konca a kazda mala ksiązeczka nie schodzi ponizej 500 stron a najlepsze jest to ze czasami będziemy przerabiac nawet 3 ksiązki w ciągu jednego tygodnia hihih po prostu odlot jazda bez trzymanki hihih już zaczynam czytac bo puzniej na pewno nie będę miał czasu dzisiaj wlasnie przed chwilką skonczylem jedną i zaraz siadam do drugiej i planuje tak przez weekend i zacząc trzecią kurcze jeszcze nigdy nie czytalem tak szybko ksiązek bije rekordy .. moim kolejnym zmartwieniem jest jeszcze sprawdzian z antyku i biblii jak się dzisiaj dowiedzialem z jakiego zakresu materialu ma być to mi się zrobilo troche glupio bo to strasznie duzo . ale koniec o szkole to wogule jest kiepski temat . dzien był w sumie nawety fajowy troche przypiekalo po poludniu spadło z nieba troche kropelek deszczu tylko troche ze aż drogi zamieniły się w rzeki ( bez przesady ale widok był niezły) i do tego kilka błysków było przyjemnie .hihih a teraz pewna mądrosć znalazłem przed chwilką zeszyt z pierwszej klasy i cytuje” szaleństwo to źródło rozkoszy znane jedynie szaleńcom ....” o i jeszcze jedno „ nie.