O czym chcesz poczytać na blogach?

Ansa

..ani słowa..

Jush wypass, poznałysmy nowych lodkoo, ale z imion kojarze tylko Darka i Marcina, lahjtowi byli ebz kitu =)...noi posłżysmy z Kate dac dj-om płytki to potem żebvy je odebrać musiąyśmy ejdnemu Dj-żółwikowi(chyba hmmm?)dac po buziaku bo mowil z e sie z nimi sentymentlanei związął hehehe...na koncu dostalysmy dedytke od dj-oof =D ma sie znajomosci hehehe, noi ustawiłyśmy sie z nimi ze m,ejbi jehscze wpadneimy ale jush siem nie dało. Potem wroocilysmy do nas na wioske jush. Niedlugo Natka(my qzynka) przyjechała i jsuh zajebiścuie, boskie TrIo =D hehehe. Potem qzyni wpadli do ans w niedzielke i sie ustawiliśmy na pona i do TaRy(taki pub) idizemy(ja, WoWo, NatkA, Piotrek, Michał i KrootkI) noi na pcozatq sztywn a potem jush zaaaj, takei zlewy ze szok hehehehe, poznalysmy Szymka, Sylwka, Grzeska i kogoś tma ejhscze jush nawet nei pamie am =P) wogoole taki majonez ze szok(hahaha jak ktoś nei rozumei to pytać ;)) noi tak siedizleiśmy rpzy piffq =D do po 12 a qw domq byłysmhy po 1 , oczywiście Piotruś i Krootki nas odprowadzili hehe =), potem wrocic nei mogli bo tacy zmeczeni byli(z Tary do ans ejss jakies 5 km hyhy) na nastepny dzien sie ustawiliśmy i na.

Nous n'avons que faux amis, faux amours, faux freres...

Popierdoloną. Ale obiecuję, że się poprawię. W każdym razie spróbuję;)

skomentuj (1)

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień! - czyli kilka adekwatnych cytatów:) 2005-09-09 08:30:06

"Ja mam dwadzieścia lat, ty masz dwadzieścia lat, przed nami siódme niebo! Dziś nie potrzeba więcej nam do szczęścia chyba już nic!"
"Mają po dwadzieścia lat, mają swój beztroski świat, swoje ścieżki, które wiodą ich w nieznane"
"Dwadzieścia lat, a może mniej..."
"Mais a vingt ans, pour rester sage
l'amour etant trop long voyage."
"Tańczą mając po dwadzieścia lat,
piękny wiek, by się dowiedział świa,t
że miast o staropanieństwo drżeć
trzeba za mąż wyjśći dzieci mieć!"
"Zakochanym być i kochanym być
Ale mieć przed sobą świat
Zakochanym być i kochanym być
I mieć wciąż dwadzieścia lat!"
"Czasy te porwał wiatr, kto dwadzieścia ma lat, jest to dlań świat nieznany"
"Je viendrai, ma douce captive
mon ame-soeur, ma source vive,
je viendrai boire tes vingt ans"

szepty odczuć - Onet.pl Blog


 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2005
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec


31 maja 2009
zaklęci..

..w
oddechach
nocy,
zaklęci
dotykiem..
czujemy
alabastrowy
smak..
nawilżone
drżeniem
zmysły
uwiódł
taniec
rozkoszy..

dryfują
zatraceni..AnSa (02:16)

matjas.blog...jedank mnie nikt nie kocha... 2003-07-09 15:22:57

wczoraj po welu trudnosciach, machlojkach, kombinacjach i przekretach udalo sie wreszcie zorganizowac po3ne urodiznki;D ostatecznie wyszloze robimy spodkanie pod gryfe a potem...na stare molo na grilla bez grilaa:> anwet ogniska nie rozpalilismy bosmy dzieic wychowane na ekologicznym gruncie przygotowanym pre pania V.[i]P.;D wyszloze wypilismy to co mielismy, zjedlismy surowe kielbasy (ah ta moje wybitna organizacja;D heh no cuz nastepnym razem nie dajcie blondynowi nic organizowac;>) i chlebus z ketchupem i zebralismy ansze zacne tylkiz zasczuronego starego mola na copacabane:>czesc ludu poszla;P tot a ktora mnie mniej kocha;> heha potem rozpoczal sie "dziki festiwal wyginania czlonkwo wszelakich ze szczegolnym uwzgeldnienim celowania czlonkami wyzej wspomninymi w osoby towazyszace" heh jakbty ktos nie wiedzial toz aczelismy tancowac;D hehe nawet ja;> heh a po gruntownym zrypaniu mnie przez pinki;P ze sem stywny;< chlip!...no ale jakso sie z tego dolku wygrzebalem;> heh mysle ze bylo clakeim rpzyjemnieD: ja sie bawilem przednie:D czesc osob sie zmulaal no ale cuz...tka jak mowie nie dawajcie robci imprez.

Design by Żeżu

Pokoje cos tam ze jzu mialysmy byc w 8 potem jednak we 4 i juz wyszloz e jestemy we 4 a dziewczyny we 3 i dobzre jest tyle ze iza chyba cos ten teges bo myslalal ze my nie chcialaymsy byc z nimi jak ja i mazrena bardzo chcialysmy ale i dobzre ejst zewe 4 dobra potem jzu bylo chyba normalnie zreszta juz mam zly humor juz w pewnym momencie nie chcialo mi sie jechac na te wycieczke ale sobie pomyslalam ze mamy fajny planik z zanina bedziemy sie w pokoju swietnie znimi bawic pozatym ja z paulinka mam dobry plan i tym razem musimy to zrobic beda jaj ze hej hmm beda musialy przyjsc na wycieczke do ans na nocke:DDfajne bedzie marzena zapewno bedzie robila sobie kompiwele z karolina:D:DDi seiw yglupialy bedzie fajnie na serio i jzus ei ciesze:))dobra pozdro dla wszytskich:*:*:
skomentuj (7)
2005-05-14 20:51:08 >> :)))

wstalam dzis rano o 10 no chyab sie wyspalam zjadlam sniadanie i z zanina do arkadii najpierw pojechalysmy pod palac zanina sobie kupila czapke pasek i bluze a my nic potem do arkadii i tam chcialam sobie kupic persfumy takie ktore mi sie podobaja ale miesiac temu zobaczylam zla cene i wzielam za malo kasy wiec nie chcialam jej marnowac.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

(“Książka i Wiedza”, 1983)
- Lewica iberyjska (Wydaw. Min. Obrony Narodowej, 1982)
- Podstawowe problemy współczesnego świata (“Książka i Wiedza”, 1986)
- Ruch rewolucyjny w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej (Państ. Wydaw. Naukowe, 1982)
- Współczesny antykomunizm (Wyższa Szkoła Nauk Społecznych przy KC PZPR, 1984)

Tow. Tadeusz współredagował także następujące pozycje:
- Burżuazyjne i emigracyjne próby deprecjacji roli i polityki PZPR (ANS, 1986)
- Materiały do studiowania nauki o partiach i systemach partyjnych współczesnego świata (ANS, 1985)

Warto podkreślić, że w 1986 r. tow. Tadeusz napisał przedmowę do dzieła samego Fidela Castro – wodza mas pracujących na bratniej Kubie….

Przypomnijmy, że Tadeusza Iwińskiego nominowaliśmy do nagrody Komuch Roku 2009 za złożenie w Biurze Analiz Sejmowych wniosku o zbadanie konstytucyjności zakazu stosowania symboli komunistycznych. – Zakaz rozpowszechniania koszulek z.

politica italiana

Nie?) atakuje, ale i jest atakowany. Pier Ferdinado Casini (w tym wypadku pseudonim pozostaje stały, czyli Clooney) zarzucił mu instrumentalne traktowanie Kościoła w celu zdobycia poparcia wyborców katolickich. Otóż lider Ludu Wolności uprzejmy był powiedzieć, że kardynał "Ruini [jedna z ważniejszych figur włoskiego episkopatu - przyp. montalbanosono] wie dobrze, że głosy oddane na partie inne niż centroprawica to głosy użyteczne dla lewicy".

(fot. ANSA)

Tymczasem Veltroni, podczas dzisiejszego D-Day, odrzucił możliwość utworzenia tzw. wielkiej koalicji, bo "kto wygra, choćby tylko jednym głosem, będzie rządził". Ponadto Walter zaprezentował dyżurny optymizm, deklarując możliwość wygranej zarówno w przypadku Izby Deputowanych, jak i Senatu Republiki.

Piątek był ostatnim dniem, kiedy prawo wyborcze dopuszczało publikowanie sondaży (przez ostatnie 2 tygodnie kampanii jest to zabronione). Stąd kilka słów na.