O czym chcesz poczytać na blogach?

Anonymous

sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

Zaangażowany w nielegalne działania, to nie musisz się martwić, nie ważne z kim rozmawiasz. Jeśli byłeś, nie jest mądrym mówienie o tym. Do nikogo.

Jak mogę chronić swoją prywatność?

Wymyśl alias, Nick, pseudonim… Nazywaj to jak chcesz, po prostu coś wymyśl. Wtedy zarejestruj konto mailowe pod tym imieniem w jednym z dużych serwerów mailingowych. Użyj tego adresu e-mail do rejestracji swoich kont na Twitterze, Facebooku etc. Upewnij się, że usunąłeś wszystkie ciasteczka (pliki „cookies”) zanim zaczniesz używać swojej nowej tożsamości, albo lepiej używaj innej przeglądarki internetowej do twoich działań dla Anonymous.

Jeśli chcesz być bardziej bezpieczny zapytaj nas o encryption, steganography, TOR, etc. Wielu z nas wie jak tego nazywać.

Zawsze będziemy respektować twoją prywatność. Nigdy nie zapytamy o twoje informacje osobiste, a jeśli to zrobimy nie będziemy oczekiwać prawdziwej odpowiedzi. Ty również nie powinieneś.

Co jest właściwym postępowaniem?

Jedyną osobą, która może Ci powiedzieć co jest dla Ciebie właściwe, jesteś ty sam. To także jedyna osoba, za którą powinieneś podąrzać. Nie mamy lidera. Jesteś też jedyną osobą odpowiedzialną za.

Miziaforum's Blog

“ACTA podpisano !!! – ANONYMUS do rządu ZOSTANIECIE ODSUNIECI OD WŁADZY. ZOSTAŃ ANONYMUSEM -potrzebujemy cie !!!”

 1. miziaforum powiedział/a

  TYLKO RAZEM MOZEMY ZMIENIĆ WSZYSTKO !!!!

  http://spectralarmy.wordpress.com/2011/12/30/witam-na-zjednoczeniowym-blogu-administrator-na-razie-mizia/

  =

  Odpowiedz
  • qwertyuiq powiedział/a

   Wszystko super, extra i.t.d. ale to wygląda jak paplanina ONR i PIS. Skrajna prawica sie podszywa pod Anonymous???
   Na początku myślałem, że to będzie obiektywny tekst, myliłem się..

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

   Banda szaleńców?
  • Mądrość polskich przysłów. Część I
  • Politycy, łotry, kanalie przy korycie – wypierdalać! Wypierdalać!
  • O łajdactwach ekonomii i praniu mózgu młodego pokolenia. Moja ofensywa na demotywatory.pl – to był dobry pomysł!
  • 5 wileńska grupa Armii Krajowej. Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2012
  • Ataki hien na Wolną Białoruś i Wolny Iran
 • Mapa Gości

 • ataki hasbary:

  3 195 komentarzy będących spamem wychwyconych przez
  Akismeta
 • html

  Wymiana linków Alegro

Grypa666's Blog

Filmików z Warszawy, Wrocławia, Poznania. Odzew był mizerny – nie wiem czy czytali. Dostałem natomiast odpowiedź od autora filmiku z Wrocławia o ksywie ShadowriwerUB.  W pliku dołączonym ShadowriwerUB.doc  podaję  tekst wymiany naszych myśli. Proszę tylko o nie upublicznianie tego, gdyż nie mam jego zgody na to, a chcę być w porządku (co do moich wypowiedzi – nie byłoby problemu). Po przeczytaniu takich tekstów młodych ludzi,  trudno być optymistą – to jest jak na razie orka na ugorze. Pozdrawiam serdecznie. – Zbigniew Juźków

PB: reakcja typowa dla ignorantow-arogantow; ja z kolei komentowalem wczesnie filmik Anonymous, potem zlinkowalem do art. UkrytaWladza, mowilem o tym w filmiku Marka Podleckiego, a w najnowszym wpisie ponizej podsumowalem wszystko… ale jaki oddzwiek?
tymczasem blogi jak Zenobiusz chelpia sie jak to Polacy poderwali swiat do protestow;
niestety uny wiedza, ze najlepsza bronia przeciw gojom jest ich wlasna glupota: gdyby nie glupota Rosjan co sie dali nabrac na obalenie caratu i rjewoljucje, to by nie mieli zniszczenia narodu… gdyby nie glupota Niemcow co sie dali poniesc nienawisci do Zydow i Slowian, to nie byliby zniszczeni wojnami Hitlera, a na koniec przez Armie Czerwona i Aliantow… itd.
Obawiam sie ze historia musi sie powtorzyc, bo uny wiedza jak grac na.

7 dni – prawdziwe wyzwanie to poznać Świat

   Skrzywienie psychiki.

  • 23 Gawroniasty 14 Luty 2012 o 16:35

   Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i zastanawia mnie z jaką lubością mówi się że homoseksualizm jest “normą” mimo, że to tylko kilka procent. Pewnie można powiedzieć że pedofili też jest tylko kilka procent, a jednak nikt nie krzyczy, że to “normalne”. Pamiętajmy, że NORMĄ jest ogół a nie margines!
   Poniżej Anonymous pisze, że: “Udokumentowano ok. 500 gatunków u których pojawiają się zachowania homoseksualne” przy tym, że 1995 roku eksperci powołani przez ONZ ustalili, że opisano ok. 1, 75 mln gatunków, a nawet u tych 500 “POJAWIAJĄ SIĘ ZACHOWANIA HOMOSEKSUALNE” tzn. nawet wśród nich nie są normą, a jedynie pojawiają się.
   Powiem dość dosadnie: Bóg/ewolucja, jak kto woli stworzyła nas takimi jakimi jesteśmy, mamy oczy by patrzeć, uszy by słuchać i nigdy nie będzie normą – patrzenie uszami i słyszenie oczami, więc pamiętajmy do czego służy nam (przepraszam za dosadność) DUPA!