O czym chcesz poczytać na blogach?

Anniversary

Tomb Raider-Fanclub-Anniversary-Legend i inne - bloog.pl

Opcji, w które nie mają możliwości grania posiadacze najnowszej pozycji z Larą Croft na PC, PS2 itd. Jest to zarazem pierwsza odsłona serii Tomb Raider jaka została wydana na next-gena Nintendo. Gra niebawem pojawi się również w Europie. Data premiery europejskiej przewidywana jest na 7 grudnia 2007 roku.

Siemka jak chcecie się ze mną skontaktować to pod tym adresem PONIA122

Mój GG to:11776148

 

pppappapa

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3616114,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Tomb Raider Anniversary

niedziela, 10 sierpnia 2008 18:00

Siemka Szkoda troszkie niepisałam bo jezdziłam do torunia i wocławka no i są wakacje jade na wakacje nad morze mieliśmy jechać w tym tygodniu no pod koniec wakacji ale tata niema czasu ale mówił że może wziąśc wolne  no to teraz może notkie zrobie o tomb raider anniversary bo tata mi kupił playstasion2 i odrazu sobie kupiłam Tomb Raider Anniversary znaczy tata mi kupił już się bardzo ciesze bo mam.

rebelde-Queens - bloog.pl


Niedawno wystartowała specjalna edycja znanej encyklopedii internetowej - Wikipedii, która dotyczy wyłącznie Lary Croft oraz gier z serii. Tomb Raider Wiki powstała specjalnie dla fanów najpiękniejszej ikony gier komputerowych. Nowy wpis może dać każdy internauta na jakikolwiek interesujący go temat związany z Larą. Celem strony jest oczywiście zdobycie wielkiego zasobu informacji dla fanów przez fanów. Zapraszam pod poniższy link

    

 

Eidos Interactive Ltd, jeden z największych na świecie wydawców  i producentów oprogramowania rozrywkowego ogłosił, że nowagra z cyklu Tomb Raider będzie nosiła tytuł Lara Croft Tomb Raider: Anniversary i ma się ukazac na konsole PlayStation 2, Play Station Portable (PSP) oraz na komputery PC w 2007 roku.

 

Zainspirowany pierwszą częścią serii wydaną w 1996 roku, Lara Croft Tomb Raider: Anniversary jest całkiem nową przygodą Lary, która jak mam nadzieję zachowa wszystkie te elementy, które posiadał pierwowzór sprzedany w ponad 7 milionach egzemplarzy na całym świecie. Użycie ulepszonego silnika z gry Tomb Raider Legend, jego fizyki, grafiki oraz technologii, pozwoli na przeniesienie pościgu Lary za mitycznym artefaktem zwanym Scion do dzisiejszych standardów technologicznych, dostarczając tym nowe wrażenia z rozgrywki..

 

"Przez lata.

Lara Croft RULEZ! - Onet.pl Blog

Nasz button
Za jego wklejenie odwdzięczymy się tym samym :)
Avek ciekawego bloga
Świetny blog o Angelinie Jolie!
Avek wklejony na 2 tygodnie.

Ostatnie posty...
Tomb Raider Underworld (Joliefanka&XKozaczekX; 18.12.2008)
33. urodzinki Angie! (Joliefanka&XKozaczekX; 04.06.2008)
Nominacja dla TR Anniversary (Joliefanka&XKozaczekX; 19.05.2008)
Zmiana wyglądu.

smile2grace.wordpress.com

27Mar / 2012

Tuesdays with Brian: Pillow Talk

Last night was probably one of my best nights. Brian made me laugh sooooooooooooo hard, my back, my tummy & my whole face hurt like crazy! It was like a scene from PS I Love You…this is generally what it looked like with Brian singing the never-ending song he learned from his Wood Badge training. … Continue reading

Posted in Tuesdays with Brian

Tags: cuddle mattress, cuddling, pillow talk, tickle fight

Permalink Leave a comment

21Mar / 2012

Belated Happy 31st Anniversary!

 Yesterday marked my in-laws’ 31st Anniversary. How wonderful is that?! I would like to take this moment to let Mom & Dad know.

Pussycat Dolls - Onet.pl Blog

www.pobieracz.blog.onet.pl
Avek wklejony w ramach konkursu w którym ten blog zajął 2 miejsce. To w prawdzie blog najke ale zmieniła ona nazwe na pobieracz.
Avek bedzie wklejony na 3 miesiące

26.02.2009 - 26.05.2009
www.malutkie22.blog.onet.pl
Avek wklejony w ramach konkursu w którym ten blog zdobył 3 miejsce
Zostanie on wklejony na 6 tygodni
26.02.2009 - 08.04.2009

(komów nie musisicie oddawać no chyba ze chcecie)


21 lipca 2007
Les Deux One Year Anniversary i Rock & Republic

Blog Filipinki
2007-09-03 08:38:39

Nasze HAPPY ANNIVERSARY

Świętowanie rocznicy naszego poznania trwać będzie zawsze przez dwa dni.
W ten łikend przypadła pierwsza rocznica.
Pierwszego września ubiegłego roku, późną nocą, Grześ napisał do mnie maila, wysłał go jeszcze w piątek. Ale u mnie była już sobota, drugi dzień września. Dzięki strefom czasowym dwa dni tworzą to nasze pierwsze (pośrednie, bo poprzez Internet) spotkanie-poznanie.

Zajrzałam do archiwum. Tamten sierpień taki zapłakany, taki smutny, taki do niczego. Czasem przebłyski śmiechu i radości, ale głownie łzy. We wrześniu pisałam o barometrze życia, że wskazówka na samym dnie.
Czy odczytawszy pośród wielu maili z prośbą o hasło, ten mail od niego, przypuszczałam, że moje życie tak bardzo się odmieni? Jasne, że nie. Ale przecież miałam całą walizkę marzeń. Wtedy chyba ją otworzyłam. Marzenia zaczęły się.