O czym chcesz poczytać na blogach?

Aniołki charliego

IzKa =]

I przeczytajcie notke "WAKACJE JE JE JE" ^^ Tam wszycho jest napisane a mi sie nie chce tego pisać:P Aga wracaj z Brennej i kadzimy na wieś!!hahaha!!Mowie ci chyba ICH widziałam!! oki kończę pozdroffka !!


by IzKa =] 2003-07-27 18:29:29
skomentuj (3)
Ah te Aniołki.... :D
A więc dzisiaj byłamz Agacią w kinie Cinema City na filmie pt.: " Aniołki Charliego 2 - ZAWROTNA SZYBKOŚĆ". Gorrrąco polecam!!!!!!!!! Super filmik. Oczywiście nie obeszło się bez fajnych sytuacji a nawet na samym początku. Haha ja weszłyśmy z Agą na salę to siadłyśmy w najwyższym rzędzie i jak dopiero kilka osób przyszło to ja... wysypałam Adze cały popcorn...hehe schody.

Ocenki Aniołków Charliego dla Każdego... - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Aniołki Charliego(treść i ilustracje);
 

Anielica, której podcięto skrzydła. - Onet.pl Blog

O mnie


"Uwierz w Anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne...
Uwierz w Diabła choćby na jego rogach.

01 kwietnia 2010
Aniołki Charliego
 

Od ponad 10 lat razem. Na przekór burzom, naszym chorym związkom, upływowi czasu.

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog

Roscoe odkrywa, że darzy Lorettę uczuciem.

PONIEDZIAŁEK, 20:00, POLSAT
Sara - sensacyjny
Były komandos, Leon zostaje wynajęty do ochrony córki pewnego gangstera. Pomiędzy tą bardzo niedobraną parą rodzi się miłość.Gangster postanawia pozbyć się Leona.

PIĄTEK, 21:00, AXN
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - sensacyjny
Najwspanialsza tajna broń Ameryki po raz kolejny zostanie odbezpieczona, a Natalie Cook, Dylan Sanders i Alex Munday jeszcze raz staną ramię w ramię, aby dać popis swoich umiejętności. Aniołki i tym razem przygotowują atak bez ostrzeżenia, potajemnie starając się odzyskać dwa skradzione pierścienie. Nie są to zwykłe przedmioty,zawierają bowiem zakodowaną informację, która ujawnia nową tożsamość osób w Programie Ochrony Świadków Federalnych. W momencie, kiedy świadkowie zaczynają po.