O czym chcesz poczytać na blogach?

Anime on

Adrian anime master Kamiński

Adrian anime master Kamiński
RSS
poniedziałek, 05 października 2009
Kamina figurka z anime

Gurren Lagann to bez wątpienia pamiętne anime. Jest to także anime pełne świetnych postaci. Od Simona, Virala, Kittana zaczynając na Yoko, Lord Genom i Kamina kończąc. Nie można tez pominąć licznych mechów, w tym największego w.

Generalnie więc tutaj na plus, ale to w końcu Konami.

Składanie.
Figurka jest w kilka częściach… bardzo niewielu – za co plus. Plus jeszcze większy za to, iż miejsca połączenia zostały tak świetnie wybrane, iż ich kompletnie nie widać. Genialnie. Wydaje się iż taka była zawsze, ale nie~ ona była w częściach. Howgh.

Pierwsze wrażenie.
Badassssss~. Kompletny. Ow je.
Postawa jest świetna. Całkowicie pewien siebie Kamina wskazuje bliżej nieokreślony punkt w oddali. Katanę trzyma na ramieniu, wzrokiem zabija, a postawą zniewala. A na dodatek na podstawce jest logo Gurren Squad.

Shikamaru;) - Onet.pl Blog

Idę!

- Do mnie, po co?

Pogadać, ochhh - westchnęła - nie musiałeś wczoraj mówić takich rzeczy

- Jakich?

- To, że z Temari to moja i twoja wina, nie musiałeś jej bronić

- Mowiłem prawdę

- Prawdę?? Założę się, że ona to wszystko uknuła, zeby nas zdyskwalifikowali. Wiesz jaka ona jest, nic nie robi, tylko sie przemądrza, że jest siostrą Kazekage i uważa się za lepszą. Pewnie się wkurzyła za to, że nie jest liderem naszej grupy!

- Ino, zamkin się i nigdy więcej tak o niej nie mów!!! 

Zżucił z siebie rękę Ino i.

Popatrzył Temari w oczy i poszedł do swojego namiotu.

- Shikamaru - szepnęła

 

******

Ohayo=) Tak sobie myślałam i myślałam... Chce wam wyjaśnić pewną rzecz, chodzi o Sasuke. W anime on odszedł do Orochimaru, o czym kompletnie zapomniałam pisząć pierszą notkę. Nie znoszę go, więc zrobiłam tak, żeby nie jechał na obóz. Moje opowiadanie w dużej mierze trzyma się anime, więc chcę sprostować, że jeśli chodzi o moment z Saskue, to on nigdy nie odszedł do Oro:D

W ich.

Your heaven's a lie... - Onet.pl Blog

<3 Tak jakoś wyszło ‘xD tu odpis, tam odpis i się lekcja skończyła xD

Na jednej przerwie Sław czytał na głos smsa co do niej pisałam (jaka szkoda ze to nie był ten z kategorii ‘porno’ XD). Tak, my idziemy do szkolnego radiowęzła, na długich przerwach on będzie czytał moją twórczość xD (podoba ci się ta opcja? >3). I jeszcze najszczersze stwierdzenie jakie słyszałam. A jakie trafne XD O Agg i Royu <3 „On jest Roy Mustang. A ty jesteś Aggie Klacz” ‘|D XD

Na biologii byłam zbyt zajęta opisem postaci.

Ale w sobotę byłam na torze kartingowy. Czarny kask, czarny bolid, pisk opon – Aggie jedzie XD Zajebiście było! <3 Już wiem jak się Kubica czuje xD Ale serio to było świetne ^^ Cudnie się czułam za kółkiem, jadąc z taką prędkością *o* Ja chcę jeszcze raz iiiik! X3 I cytat z tamtego dnia, o Edziu z 2 serii anime: ‘On wygląda jak pedał! Dx Nie żeby nie był pedałem...’ xD Tró niestety ‘xD Tfu, co ja mówię, stety @w@

A w tą niedzielę mnie gdzieś wywożą nawet nie wiem gdzie .____. Usłyszałam dzisiaj, że do Czeskiego burdelu... XDDDD

.:Moje zainteresowania:.

Dla chłopców , dziewczyn , biznesmenow itp.

Anime swoje początki miało juz wiele lat temu. Mimo to nadal jest uwielbiane x] (na przykład przeze mnie).

A moze teraz przejdźmy do Rodzai Anime ;]

Istnieje wiele gatunków anime poniżej przedstawiam większość z nich:
Bishojo – jap. “piękna dziewczyna”; anime opowiada o dziewczynach poniżej 18 roku życia. Odbiorcy to przeważnie osobniki płci męskiej powyżej 15 roku życia.
Bishonen – jap. “piękny chłopak”; analogicznie jak wyżej tylko odbiorcami jest płeć przeciwna.


Drama – anime dramatyczne, te takie wzruszające :smilewinkgrin:
Ecchi –.

- odwiedzajcie, czytajcie, komentujcie!

~~Statystyka~~

  • 1,429 wejść

Newsy ode mnie

  • Księgi Pięciorga – seria wspaniała ^^
  • Zdjecia cz.1 pt.: Magia Nieba
  • Co nowego u Anime?

Newsy od Was...

P@ula on Księgi Pięciorga – seria…

W krainie Mangi i Anime. - bloog.pl

Że obowiazkiem starszego brata jest chronienie swego młodszego rodzeństwa. Odważny. Dla przyjaźni gotów jest zrobić wszystko, co udawadnia podczas ratowania Rukii i Inoue.Może jest postacią nieco kontrowersyjną ze względu na swój specficzny charakter, ale jednak swoje przesłanie ma.

Dla mnie są to dowody na "głębokość" anime, ale żeby to dostrzec, trzeba patrzeć na anime nie jak na "bajkę".

Sheep Master 

 

Co do Bleacha wypowiadać się nie będę, ponieważ jak do tej pory obejrzałam kilkanaście odcinków (btw: nadrabiam, tak to być nie będzie, że ja jakiegoś anime nie.Hidekim, który przyjechał na studia (na które zresztą się nie dostał) do Tokio. W mieście praktycznie wszyscy ludzie mają swoje osobiste roboty, zwane persocomami (sądzę, że wzięło się to od przedrostka perso - persona i przyrostka com - computer, czyli po prostu humanoidalny komputer). Hideki'ego jednak nie stać na takiego robota, gdyż są one zwyczajnie za drogie. Jednak do młodego Motosuwy uśmiecha się szczęście - znajduje pięknego persocoma na śmietniku. Pomiędzy Hidekim a persocomem, którego chłopak nazwał Chii (z tak prostego powodu, jako iż robot potrafił wypowiedzieć na początku tylko to słowo) nawiązuje się więź, która powoli przeradza się w coś więcej. Okazuje.

aya-the-dark-angel - Onet.pl Blog

Miał styczności z japońskim. Bo właśnie tu się większość myli. Otóż japoński jest dziecinnie prosty. No...nie powiem żeby kanji - jeden z ich zapisów znakowych był łatwy, ale tak na prawdę sami Japończycy często nie zabardzo znają tą technikę zapisu.
       Postanowiłam zacząć od banalnej rzeczy jaką są liczby.
Oto i one:
0 - zero    零/〇   rei / れい          nic
1 - ichi       一          ichi / いち         hito (hi) / ひ
2 - ni         二         ni / に              futa (fu) / ふ
3 - san      三.

21 września 2008
Chrono Crusade
       Wcześniej podałam Chrono Crusade na pierwszym miejscu moich ulubionych anime, więc muszę uzasadnić swój wybór.
       Anime opowiada o losach Rosette Christopher, która w celu uratowania swego brata zawiera pakt z diabłem. Ale czy cena, którą będzie musiała zapłacić, nie będzie za wysoka? Owym diabłem jest tytułowy Chrono. Jest on najlepszym przyjacielem Rosette. W imię "wolności" przystanął do.

Moje sekretne życie - Onet.pl Blog

Na tak silne emocje. Po czterech miesiącach abstynencji człowiek jest wstrząśnięty, gdy w końcu ma dostęp do swego słodkiego nałogu  . Dobrze, że nałogowo mang nie czytam, bo wtedy to już w ogóle... A dziś obejrzałam do końca anime "Skip beat". Kocham anime  !!! Te ich aury, miny etc. Widziałam wcześniej "Lovely complex" (boskie!). Oba anime są bardzo fajne, śmieszne (ja prawie płakałam) i bywają też wzruszające (w sensie romantyczne). Trudno powiedzieć, które podobało mi się bardziej. Czekam na drugi sezon "Skip beat". Musi być drugi sezon! Nie wierzę, że zakończyliby tę historię w tak nieciekawy sposób  .
Byłam na.Prince" (x1)
-> "Itazura na kiss" (x1)
-> "Romantic princess" (x1)
-> "Meteor rain" (x1)
-> "Peach girl" (x1)
-> "Bull fighting" (x1)
-> "They kissed again" (x3)
-> "My lucky star" (x1)
-> "Hong Gil Dong" (x1)
-> "Majo no jouken" (x1)
-> "Kamisama mou sukoshi dake" (x1)
-> "Brown sugar macchiato" (x1)
-> "KO one" (x1)
-> "Soulmate" (x1)
-> "Tsubasa no oreta tenshitachi 1" (x1)
-> "Tsubasa no oreta tenshitachi 2" (x1)
-> "RH plus" (x1)
-> "14 sai no haha" (x1)
-> "18 vs 29" (x1)
-> "Zettai kareshi" (x1)
-> "Honey and clover" [jap] (x1)
-> "Gokusen 3" (x1)
-> "Bad family" (x1)
-> "Loveholic" (x1)
-> "Queen's" (x1)