O czym chcesz poczytać na blogach?

Ania wyszkoni

"Nie zatrzymuj Łez, niech lecą..." - Onet.pl Blog

Rok i nie miałabym nawet kiedy poświęcić się ćwiczeniom i pracy na planie takiego programu.

- Ale jak już dojdzie do tego ślubu, to pewnie będą tańce...

- Przez 13 lat ćwiczyłam taniec. Umiem i lubię tańczyć i dlatego w sytuacjach weselno-imprezowych radzę sobie całkiem nieźle.


/źródło: www.se.pl/

Kolejne wywiady, które mam dla Was pochodzą z portalu Interia.pl.ANNA WYSZKONI
Nie.Wielbicielami.

"Zdarzały się przypadki, że po występie przychodzili mężczyźni i prosili mnie o numer telefonu. Nie dawałam, bo nigdy nie byłam na tyle samotna i żądna przygód, by się umawiać z fanami" - podkreśla Ania.

Fani nie mogą liczyć ani na numer, ani tym bardziej na...

"Nie pozwalam się całować. Mogę komuś podać rękę, czasem przytulić, ale pocałunek to już według mnie za wiele. Jeśli zdarzy się coś takiego, to nie z mojej.

Lekkim Kłamstwem

Do 12:00
a ta niespodzianka o której gdzies tam wspomniałam to:


To jest  Emil Waluchowski inaczej Jamajka z zespołu Video gra na perkusji on jest zajebiaszczy złapałam go na plaży jak miał przygotowania do koncertu Ani Wyszkoni w Dziwnowie a zdjęcie z nim sobie zrobiłam w namiocie Bosmana :P
To był piękny dzien jeszcze mam filmik ale o tym nie moge opowiedziec ;P 

Jest taka piosenka
<<słoneczne rege przygoda na Jamajce, gdy.
Do Dziwnowa.
Od jutra własnie zaczynają się imprezy w czwartek w Dziwnowie  odbędzie się koncert Ani Wyszkoni czyli wiecie co to oznacza :)
Video w tym czasie nie ma koncertu a nagrali 2 lata temu piosenkę Soft z Anią i nieraz Ania jest na ich koncertach a nieraz Video na jej koncertach :P
Już się nie moge doczekac a pózniej koncert zespołu KASA to też będzie się działo a pózniej Urszula dotrzymam mamie towarzystwa ja już chcę :***

#...::: Star Dance Show V - Jubileuszowa edycja programu! :::... # - Onet.pl Blog

Także nie pomogli i to oni jako pierwsi pożegnali się z programem. Hubert: "Nie zatańczyłem dobrze. Ale co? Cieszę się, że dostałem szansę zatańczenia". W drugim odcinku na parkiecie królowały tylko panie. Ania Wyszkoni i Rafał Maserak zatańczyli pełną romantyzmu rumbę. Jednak jurorzy byli innego zdania. Agustin: "Tańczyliście jakby nie ze sobą i dlatego było to w odbiorze zimne.." . Widzowie potwierdzili zdanie.

Kolekcja autografów. Blog prawdziwej kolekcjonerki. - Onet.pl Blog

A autograf sprzedaje od niego, więc zapraszam na dział wymiana/sprzedaż
Dziś był ostatni dzień szkoły-wigilia klasowa.
Jak tam przygotowania do świąt ?


02 grudnia 2011
Ania Wyszkoni
Cześć. U mnie w końcu nowy graf. Wczoraj znalazłam w skrzynce list od Ani Wyszkoni, ale jest to odpowiedź z drugiego listu. W tamtym roku wysyłałam list do Szczecina, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi(podejrzewam, że wysłałam za.

Autografy gwiazd - Onet.pl Blog

Halina Mlynkova jest wspaniałą wokalistą i osobą , miałam możliwość być na jej koncercie i naprawdę polecam , było fantastycznie :) Jeśli będą jeszcze jakieś to napewno pójdę :) Premiera płyty odbędzie się 7 listopada więc zapraszam do sklepów muzycznych :) Ofc organizuje wiele ciekawych spotkań i można wiele się dowiedzieć o Halinie :) Naprawdę zapraszam do zarejestrowania się na Ofc i zastaniu fanem Haliny Mlynkovej :) Polecam i zapraszam do zostania fanem Haliny Mlynkovej :)

Ania (17:56)

Ewy Farny :) Pisałam meila , czekałam ok. 5 dni :) Chętnych otrzymania jej autografu proszę o kontakt ze mną lub pozostawić komentarz :) 

Ania (14:20)
Proszę o komentarz
Ania Wyszkoni

::Ania Wyszkoni:: - Onet.pl Blog

Imię: Angelika
Nazwisko : *********
Wiek: 13
Ulubiona aktorka : Sandra Echeverria Alyssa Milano mam ich dużo i nie będe ich wszytskich wymieniać
Ulubiony aktro : Manolo Cardona Jakub Wesołowski
Ulubiona piosenkarka : Mandaryna Anna Wyszkoni
Ulubiony piosenkarz : Piotr Kupicha Zac Efron
Ulubiony zespół : Łzy Feel
Ulubiony sportowiec : Michał Winiarki
Jak coś to :
Napisz do mnie
2008
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień


19 września 2008
Sesja do Popcornu Część III+ Ania w MTV CRIBS Maj 2008

Czy odważysz się wejrzeć we mnie?

Cały dzień:)
Zacznijmy od tego że już od środy chodziłam z przyjaciółką cała podekscytowana. W czwartek w szkole nie wytrzymywałam. Tak bardzo się doczekać nie mogłam Po dwóch lekcjach poszłam do domku żeby się przygotować. Ania przyszła po mnie ok 12 i ruszyłyśmy tramwajem do Katowic.... a w tramwaju jak w tramwaju- różni ludzie.... jedna pani miała taki gustowny makijaż :wink: Dojechałyśmy do Katowic na 13 i udałyśmy się na dworzec... Jakoś sobie poradziłyśmy(z.Udany. hihi... trzy razy byłam na scenie :P... "Dorota, mikrofon jest włączony"... "to idę" :P Po koncercie ja, Ania i Martyna weszłyśmy na scenę i zaczęłyśmy śpiewać... szkoda tylko że jeden pan nas wyprosił.... powiedział że "mamy iść do Wyszkoni"... :? Poszłyśmy do Adama, potem Martynka się gdzieś zmyła i ja z moją przyjaciółką poszłyśmy do Ani. Pogadałyśmy sobie, Ania kazała nam się przerzucić na inne buty:P ale chyba jednak nie skorzystamy...;) W końcu dałyśmy Ani.