O czym chcesz poczytać na blogach?

Anglia

.: Witaj po stronie zła x3 :. - bloog.pl

"Weź się w garść ! Odepchnij go ! " - powtarzał sobie w myślach, jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Jego ciało odmówiło mu posłuszeństwa. I gdy myślał, że już za moment straci nad sobą kontrolę - to Ameryka stracił ją pierwszy. Pocałował go, co wprawiło Anglię w niemałe osłupienie. Nie chciał wierzyć w to, co się działo. Jednak, gdy Ameryka przestał go całować, ten znów przyciągnął go do siebie, co z kolei zdziwiło Amerykę. Jednakże zaskoczenie, przerodziło się w radość. Tak więc kontynuował pocałunki. Po chwili ich pocałunki stały się bardziej czułe i namiętne, przez co Anglia stracił resztki samokontroli. Zacząl rozbierać siebie i Amerykę. On mu na to pozwolił, ale nie miał zamiaru być gorszy  - zaczął pieścić Anglię w taki sposób, że ten nie mógł przestać pojękiwać z rozkoszy. Gdy już byli całkiem nadzy, podnieśli się z podłogi i przenieśli na łóżko w pokoju Anglii. Ameryka wciąż pieścił Anglię, tyle że traz robił to namiętniej, goręcej. Anglia nie pozostawał mu dłużny - całował go najlepiej jak potrafił.

Po chwili pieszczoty Ameryki przerodziły się w coś bardziej... odważnego i jeszcze bardziej.

Praca w Anglii – Greatpoland.co.uk

New! Birmingham 3669 13.10.2010. Warehouse Picker – Come and work in Wellingborough New! Wellingborough, Northamptonshire 3666 13.10.2010. Wykrawacz Wieprzowiny w Walii Cornwall (Szynka na stole) New! Cornwall 3667 13.10.2010. Wykrawacz wieprzowy, tasma produkcyjna lub stol New! Malton, Bugle(Walia) 3668 13.10.2010. Housekeeper / cleaner £15000 to £18000 salary plus bonus New! Cambridge 3664 13.10.2010. Kursy i Praca w Ochronie-Licencja Sia-Szybko i Profesjonalnie New! LONDON,CALE UK 3660 12.10.2010. Wykrawacz wieprzowiny w Malton New! MALTON 3661 12.10.2010. Wykrawacz Wieprzowiny w Hull Anglia (Szynka lub Lopatka) New! Hull 3662

yaoi o Ameryce i Anglii- Hetalia - Onet.pl Blog

Dziewczyny. Nie spodziewał się jednak, że owa sama do niego wyjdzie z męskiej toalety.
-Nie - odparł bardzo zdecydowanie i lekkim, szyderczym uśmieszkiem przyglądał się Ryann, która właśnie omal nie zakrztusiła się drinkiem.
-Co masz na myśli? - zapytała zaskoczona Paula.
Wpatrywała się ona w ogromnym oczekiwaniu w Arthura, któremu fałszywy uśmiech z twarzy nie schodził. Czekał. Czekał na swoją ripostę, która zauważywszy go szła zadowolona w jego stronę. Ryann jej nie widziała, ponieważ toaleta znajdowała się za jej placami, a to właśnie stamtąd podążała owa riposta. To było bardzo wredne i Anglia o tym wiedział, ale nie wybaczyłby sobie, gdyby tego nie zrobił.
-No jesteś nareszcie! - wykrzyknął do zbliżającego się Alfreda.
Przytulił się do niego tal aby móc oglądać zdezorientowaną minę Pauli. Szepnął mu w trakcie powitania coś na wzór: Oboje zginiemy, ale i tak warto. Ameryka uśmiechnął się tylko porozumiewawczo. Dziewczyna zamarła ze szklaneczką w ręku i patrzyła na przysiadających się do jej stolika mężczyzn. Patrzyła na ich uśmiechy, wcale nie dwuznaczne, do siebie, na rękę Anglii spoczywającą na ramieniu Alfreda, na dłoń Ameryki, która...
-Przepraszam. Muszę do toalety -.

VisoR o Piłce Nożnej

Oraz Portugalia, mogła o taki tytuł powalczyć, gdyby tylko oba zespoły poza Canarinhos były w wysokiej formię i grały tak jak wszyscy wiemy, że potrafią. Czy los nam to wynagrodził? Owszem - mamy "drabinkę śmierci".

Nie mówię o całej drabince fazy pucharowej, lecz o małej jej części. Sama tabelka dzieli się na te egzotyczne (Ghana, USA,Urugwaj, Korea Południowa) oraz ze zdecydowanymi faworytami (Holandia, Słowacja, Brazylia, Chile). Jednak jej dolna część jest o wiele bardziej interesująca. Dlaczego? Otóż spośród ośmiu zespołów w niej zestawionych znajduję się Anglia, Argentyna, Niemcy, Hiszpania i Portugalia. Japonia, Paragwaj i Meksyk stanowią tylko tło dla naszpikowanej gwiazdorskimi zespołami drabinki.

Jakby emocji z samym faktem, związanym z tym iż te zespoły szybko ze sobą powalczą, było mało to przypomnę, że od razu czekają nas dwa szlagiery - Anglia kontra Niemcy, oraz Hiszpania kontra Portugalia! Jeszcze coś. Zwycięzca z pary Anglia - Niemcy zagra z Argentyną... cóż za układ. Szkoda, że zwycięzca drugiego wielkiego pojedynku w 1/8 finału spotka się "tylko" z Paragwajem bądź Japonią. Szczęśliwie w półfinale wpadnie na kogoś.