O czym chcesz poczytać na blogach?

Angina ropna

Blog moozaika

Bezgłosu. Najczęściej jednak kaszel targał moim ciałem tak, jakby chciał wyrzucić z jego wnętrza to, co niewypowiedziane (mój mąż nienawidzi gdy kaszlę…)

Ostatnio, przed ważnym dla mnie wjazdem dopadła mnie angina. Nie, nie taka „zwykła” lecz ropna – bardzo wysoka gorączka, nieprawdopodobny ból w gardle, uwięzienie na kilka dni w łóżku… Wydobrzałam i zdecydowałam się pojechać pomimo podwójnych dawek połykanych antybiotyków.

A.

moje-sekretne-zycie.blog

moj blog troche sie zmianil...
1.zmienilam szablon.
2.mam angine ropna.
3.hehe;)boli mnie zabek;D

no szablon zmieniony,co zaty idzie-podstreony(moze troszke nieudane,ale cos pogmatwalaqm i nie umiem inaczej tego zrobic a nie chce zeby siostra lub ktokolwiek mi pomogl...chce sie sama czegos nauczyc,no nie?


choroba to niefajna rzecz...a juz napewno nie angina ropna...


a zbaek mnie boli bo mi rosnie;d


UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiadomosc z ostatniej chwili:ja pojde do szkoly dopiero w czwartek,a dzis sie dowiaduje ze w mojej klasie jest jakas.

Bruni - BRUNI - bloog.pl

I Filip, a teraz Kuba. Daaawno nie byłam taka schodząca. Łykałam przez 3 dni gripexy i ibupromy, aż dnia czwartego postanowiłam się zwlec z łożka i przerazić swym licem odbitym w lustrze. Jak rozwarlam paszczę, nie miałam więcej pytań. Angina ropna, Augmentin i dalsza agonia. Ef po 2 tygodniach wrocił do przedszkola, a tam z 22 dzieci tylko 4. Może przedszkole robi jakąś robotę wywrotową?
Dziecko 'urodziłam'. Kasia się wymęczyła, aż w końcu zrobili cc. Marcysia jest.

stałosię

Najstarsza do lekarza, ta kicha charczy, gorączkuje  i wygląda" trzy ćwierci do śmierci ", proszę Młodą lekarkę by przy okazji zajrzała Najśredniejszej w gardło, bo mówiła, że też coś ją drapie - okazuje się angina ropna, a Najstarsza zwykłe przeziębienie...Ta ostatnia kładzie się grzecznie do łóżka i choruje, a Najśredniejsza przeczy faktom, siada do komputera i robi łaskę, że założy skarpetki ! Chyba się stęskniłam...

Zwariowane życie, zwariowanej nastolatki! - bloog.pl

18:14

I ponownie w dzisiejszym dniu pojawiam sie na blog, Angina ropna dalej nie ustępuje. Tak co jakiś czas , wstaję z  łóżka z nadzieją ,że znajdę jakis komentarz ale niestety widzę  ,iż jakięś osoby przychodzą lecz nie zostawiają komentarzy. Bardzo na nie czekam , szczególnie teraz.

witraż - Onet.pl Blog

Radioterapia w toku. Mama gorzej chodzi...
Odkrywam uroki bycia mamą przedszkolaka -Hanka - 7 dni na antybiotykach, wirus wymiótł 2/3 grupy,Wojtek z kolei  - angina ropna - 10 dni...
0