O czym chcesz poczytać na blogach?

Angelina jolie

Lara Croft RULEZ! - Onet.pl Blog


Wiek: 23 lat
Wzrost: 173 cm
Kolor włosów: Brązowe
Kolor oczu: niebieski / zielony / szary
Stan cywilny: Panna
Znak zodiaku: Lew
Filmografia: Obcy kontra Predator (AVP: Alien Vs. Predator; 2004) jako Ofiara
Ulubiona aktorka: Angelina Jolie
Ulubiona konsola: Xbox
Ulubione gry: Doom, The Warriors, Godfather, Crash Bandicoot i inne
Ulubione komputerowe postacie: Lara Croft, Mario & Luigi

MOCNY W GĘBIE

    Ef
  • Opublikowany Kwiecień 28, 2011 o 9:02 am
  • Link
  • Odpowiedz

Naprawdę kupiliście to?;]

O tej przemocy rodzinnej nasza polska Angelina opowiada gdzie i jak może. Ot klasyczny patent wzięty z amerykańskiego showbiznesu, gdzie takich ofiar jest całkiem sporo. Abstrahując od tego, czy faktycznie miało to miejsce, to stało się to dla niej kolejnym argumentem, który powoduje, że się o niej.

EPILOG
Mea pulpa, czyli kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego »
strona 75
W TVN objawienie, jakiego ostatnio nie doświadczaliśmy. Objawiła się Agnieszka Orzechowska, znana szeroko jako polska Angelina Jolie. Agnieszka wyznała, że jest brzydszą siostrą oryginalnej Jolie, a brzydszą dlatego, że w młodości tatuś ją bił oraz dźgał nożem. Znając biografię prawdziwej Jolie, to raczej ona tatusia…
[Śmiech rozentuzjazmowanej publiki]
KURTYNA

Johnny Depp my love

Poezja. Jest idealna pieknością, ale jednoczesnie jest mądra, szybka, inteligentna zabawna i ma poczucie humoru.

(Tłumaczenie moje zrobione w biegu na oko;))

Tagi: Angelina Jolie behind the scenes the Tourist wywiad
22:32, hambarr , TV
Link Komentarze (2) »
wtorek, 16 listopada 2010
.

Kasia Wolanin

Land Of Blood And Money” całkiem niedaleko do „As If I Am Not There”, które w roku ubiegłym z niezłym odbiorem przetoczyło się przez wiele anglosaskich festiwali, ale mało znana reżyserka Juanita Wilson znów wykazała się nie tylko lepszym warsztatem niż Angelina Jolie, ale też mniej natarczywie moralizującą wrażliwością niż Amerykanka. Jolie powinna dostać dożywotni zakaz stawania przed kamerą w charakterze kogokolwiek innego niż aktorka.

 

Blog dobis996

To wypadek, który miał miejsce kilka godzin temu na planie jej nowego filmu Salt (tego, w którym epizod gra Daniel Olbrychski).
Jak donoszą amerykańskie media, sytuacja wyglądała bardzo groźnie:
Kręcili scenę bójki, kiedy nagle Angelina oberwała w głowę - wspomina świadek. Ktoś przez przypadek kopnął ją między oczy. Zatoczyła się, zaczęła krwawić, od razu zawieziono ją do szpitala. Jej menadżer mówi, że w tej chwili czuje się już dobrze.
W oświadczeniu wydanym krótko po zdarzeniu czytamy:
Potwierdzamy, że dziś rano, podczas kręcenia sceny akcji doszło do niegroźnego incydentu z udziałem Angeliny Jolie. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pani Jolie przewieziono ją do szpitala, aby wykonać wszystkie niezbędne badania.

Komentarzy:

Blog sandradom

Notki
O kim będe pisać? 2006-11-22 Będe pisać o ANGELINIE JOLIE. Bardzo ją lubię.Jest wysportowana i w ogóle.Mam starsze rodzeństwo i się jak zwykle kłócimy.Jak to siostry. Właśnie o niej będe pisać, ale nie życiorys. Ale też będe pisać co ja np. przeżyłam.