O czym chcesz poczytać na blogach?

Angeles city

Marek w tropikach

Pousada Des Arts, Salvador, Salvador de Bahia, Salwador. Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  • Dodaj komentarz

Świetny zespól BEP

Wszystko ma swój początek i koniec . - > Coś zupełnie nowego już niedługo ! - Onet.pl Blog

15 maja Vanessa wraz ze znajomymi z planu, promowała najnowszy film, w którym gra główną rolę. Mowa tu oczywiście o 'Bandslam'. Promocja odbyła się w Grammy Museum w Los Angeles. Vanessa ubrana była w śliczną, krótką sukienkę o kolorze różowym. Do tego dobrała długie, brązowe, zamszowe kozaki. Moim zdaniem Baby V wyglądała bardzo ładnie. A jak wam się podoba ?
  
Tuż po gali.
322. VANESSA W DZIEŃ MATKI.
10.05. Vanessa widziana była w Daily Grill w Studio City. Był to wyjątkowy dzień, gdyż właśnie wtedy w Ameryce obchodzony jest 'Dzień Matki'. U nas święto przypada zawsze 26 maja. Baby V mimo tego,iż jest teraz bardzo zapracowana nie zapomniała o swojej mamie i wykupiła ze sklepu.

Odjazdowo - bloog.pl

Podziwiana za gibkość, która zanim dołączyła do zespołu, zbierała doświadczenie tańcząc m.in. w kasynach Las Vegas i na statkach pływających po morzu karaibskim. W 2001 r. dostała propozycję poprowadzenia kursu w szkole tańca w Los Angeles. potem trafił jej się klip Nicka Lacheya ( męża Jessicy Simpson ). Dzięki niemu wpadła w oko twórcom The pussycat dolls.

Efekt. W nagraniu otwierającej album piosenki wziął udział Robbie Shakespeare z legendarnej grupy Sly And Robbie, a w "To and Fro" w chórkach zaśpiewała Siobhan Donaghy (kiedyś w Sugababes). Płytę promował singel "Big City Life".

Ja mogę Wam przedstawić piosenki, które znajdują się na tej płytce:

1.Gangster Blues

2.Big.