O czym chcesz poczytać na blogach?

Aneks do umowy

ZAWIERCIE - FAKTY - ZAWIERCIE

(rocznik 1940)- były dyrektor ds. inwestycji na Oczyszczalni Ścieków w Zawierciu obecnie inspektor nadzoru Powiatowego Zarządu Dróg.

Mikołaj Doroszewski (rocznik 1937)-dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu obecnie Inspektor Nadzoru Inwestorskiego w Powiatowym Zarządzie Dróg.

1. Ze strony Wykonawcy umowę podpisywał wiceprezes działający na podstawie pełnomocnictwa, którego to pełnomocnictwa brak wśród załączników stanowiących integralną część umowy. Dlaczego?

2. Wykonawca nie podejmuje zobowiązania, że wykona jakikolwiek zakres robót własnymi siłami, lecz stwierdza, że wszystkie prace.

Zastępczemu. Dlaczego?

4. Nikt nie zorientował się, że mogą być jakieś kłopoty z Wykonawcą, kiedy podpisywano, kilka miesięcy później, aneks do umowy, w którym to Wykonawca GRUPA 3J S.A. zmienia bank i numer konta, na które starostwo dokonywało płatności. Mogło to jednoznacznie wskazywać na problemy firmy. Dlaczego.

Kredytomaniak

Kredyt gotówkowy PKO BP | opinie, forum, ranking, oferta

www.bise.pl/kredyt-gotowkowy-pko-bp/

22 Mar 2011 - W Banku PKO BP do 22 kwietnia 2011 roku trwa promocja produktu kredytowego Max Pożyczka Mini Rata. Pożyczka dostępna jest przez wszystkie kanały ...

Pożyczki właśnie hasłami: max pożyczka, mini rata. Głównie takie ...

§ Ważność aneksu do umowy zlecenie – Forum Prawne

forumprawne.org › ... › Prawo cywilne › Umowy zlecenia.

alicja---75 blog

07:56:16

Wczorajszy mecz zachęcił mojego sąsiada z góry do rytmicznego wbijania się w parkiet. Przez chwilę miałam wrażenie, że wpadnie do mojego łóżka razem ze starannie wyszpachlowanym sufitem.
Podwójna akcja Włochów bardzo go podnieciła.
Rano zobaczyłam przez kuchenne okno jak zbyt poważny z.

Podpisywała u nas umowę. Zdecydowanym, cierpkim głosem oznajmia mi, że nie została powiadomiona o możliwości czegoś tam czegoś i absolutnie wymaga w tej sytuacji ekspresowego aneksu do umowy.
Oczywiście podpisała się czytlenie na trzech stronach umowy wczesniej ją czytając ... ale to w zasadzie nie ma większego znaczenia.
Tłumaczę jej, że owszem ma..

Z prasy - Port Lotniczy Zielona Góra - Kampania Instytutu Liberalnego

Drugi terminal lotniska miał być
gotowy wiosną tego roku. Wiadomo jednak, że nie będzie. PPL przygotowuje się
do zmian w terminarzu.

— Pracujemy nad aneksem do umowy z konsorcjum Ferrovial-Budimex. Zostaną w
nim ustalone nowe terminy oddawania poszczególnych prac w Terminalu 2.
Jednocześnie zapewniam, że nie podniesiemy wartości.

Dziewczyna z sercem na dłoni - bloog.pl

Powiedziała, że przedłuża ze mną umowa i dadzą mi czas nieokreślony… Tylko, że mnie to nie usatysfakcjonowało… Poprosiłam ja o potwierdzenie tego na piśmie.. Aneks do umowy, albo coś w tym stylu.. Ona mi odpowiedziała, że musie się dowiedzieć czy jest to możliwe i jak to załatwić.. Zapytałam się jeszcze o możliwość podwyższenia.Wiec dziś poruszyłam ten temat…. I poprosiłam szefową o ustalenie jakiegoś dnia kiedy będziemy mogły na spokojnie usiąść porozmawiać… ale Ona najpierw musi się dowiedzieć kilka rzeczy od prawnika i księgowa… K****  mać…. To od marca jeszcze się nic nie dowiedziała…  Ustaliłam z nią że w czwartek usiądziemy i.Czuje dobrze i mogę chodzić do pracy… Tylko chciałabym wiedzieć na czym stoję… i czego mogę się spodziewać jak wrócę… jak w czwartek nie poruszymy tematu umowy… to będę chciała ustalić konkretny termin… bo mam dosyć odkładania tego w nieskończoność…  Męczy mnie ta sytuacja… Czasem jestem za.

Welcome to my world... - bloog.pl

Studenta dziennego. Plan jest tak ułożony, że mało co się w ogóle robi w ciągu dnia. Kilka godzin na uczelni, często porozrzucane gdzieś po planie. Okienka, brak zajęcia. Dołowało mnie to. Nie czułem sie dobrze, nie mogę ostro powiedzieć, że zmarnowałem 2 lata, ale mogę śmiało przyznać, że gdybym wiedział, jak wielka róznica jest mięcy.Miesiącach rachunki wsrastają (co nie było przewidziane w umówie), to nóż otwiera się w kieszeni. A jeszcze niezła sytuacja spotkała mojego tatę, a mianowicie zrobił aneks do umowy, mieliśmy telewizję, pakiet podstawowy, bo u nas mało kto telewizję ogląda, do tego pakiet HBO, Neostradę 2 Mb i telefon, zwykły jakiś najtańszy, bo osobiście uważam, że w.