O czym chcesz poczytać na blogach?

Andrzej grabowski

Blog Fanki zespołu ICH TROJE

Cały rok!!!!
Szczególne życzenia kieruję do fanek Michała i Ich Troje oraz do żony Michała - Ani i  jego córeczek - Fabienne, Etiennette i Vivienne


POZDRAWIAM
fankaichtroje
2008-03-08 00:01:00 skomentuj (0)


Zmarł Andrzej Grabowski autor książki o Ich Troje.

8 marca odszedł od nas Andrzej Grabowski ...

Dnia 8 marca 2008 odszedł od nas pan Andrzej Grabowski, osoba,.

karramba’s blog

Jak cięcie skalpela rozpołowił mi mięsień naramienny. nie bolało, ale krew mnie zalała, ze złości też. pozbierałam gwoździe i w przypływie emocji z siłą odrzuciłam w jego stronę. “trudne to, kurde koleś ma wprawę” – powiedział głos w mojej głowie, ale w końcu trafiłam. Grabowski uciekł a pozostali patrzyli na mnie z niedowierzaniem. Nigdy im nie przyszło do głowy, że można oddać…co za skansen!

Walki trwały nieustannie przez kilka nocy, w międzyczasie ktoś zamienił moją lodówkę na składzik starych butów wojskowych, bo przecież są idealne do rzucania. od czasu mojego buntu Pan Andrzej częściej nas obserwował niż rzucał, może z uwagi na strach, że “rykoszet” w końcu trafi, a może po raz pierwszy ten staruch zaczął nas traktować poważnie i wpadł na to, że mamy jakieś uczucia. tej nocy z balkonu krzyknął, “podziwiam Pani odwagę” i wypuścił.

Etiennette Wiśniewska - Onet.pl Blog

VIVIENNE VIENNĘ. PRZYSZYWANA SIOSTRA FABIENNE I XAVIERA WIŚNIEWSKICH. ETIENNETTE PORÓD ZDAŁA 8/10 PUNKTÓW W SKALI PORODOWEJ APGAR. JEJ RODZICE Z ZAWODU SĄ MUZYKAMI I WOKALISTAMI. OBECNIE TATA ETIENNETTE JEST LIDEREM ICH TROJE, A MAMA WOKALISTKĄ W TYM ZESPOLE. DZIADKOWIE ETIENNETTE TO GRAŻYNA I ŚP. ANDRZEJ WIŚNIEWSCY ORAZ EWA I TADEUSZ ŚWIĄTCZAK. WUJKIEM ETIENNETTE JEST BRAT TATY - TADEUSZ WIŚNIEWSKI, A CIOCIAMI - SIOSTRY MAMY - KATARZYNA ŚWIĄTCZAK I MAGDALENA PIASECKA.

14 marca 2008
...::: Przyjaciel zespołu "Ich Troje" - Andrzej Grabowski, nie żyje :::...

8 marca odszedł wspaniały artysta zaprzyjaźniony z zespołem Ich Troje - Andrzej Grabowski. Został potrącony przez samochód,.

taki mój punkt widzenia na kabarety - Onet.pl Blog

Do tej pory było. A całość będzie wyglądać tak:
"Kabareton opolski – na Grunwald! A może na Wiedeń? Albo na Wawel? 600-tna rocznica bitwy pod Grunwaldem zobowiązuje. Dlatego w tym roku patrzymy na siebie okiem jak najbardziej współczesnej satyry, ale przez pryzmat historii. Prowadzący - Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski i Lucyna Malec, jako członkowie sejmowej komisji będą rozważać, jaki film historyczny, upamiętniający chwałę polskiego oręża, można wyprodukować w ramach posiadanego budżetu. Tegoroczny Kabareton reżyseruje Beata Harasimowicz, a scenariusz napisał Robert Górski..

Marketing dzieciecy

Pierwsze odcinki powstały w 1981 roku. Początkowo “Tik-Tak” był audycją kukiełkową. W roku 1983 do kukiełek dołączyli aktorzy. Program miał charakter muzyczno-dydaktyczny. Głównymi bohaterami byli Pan Tik-Tak (Andrzej Grabowski), którego firmowym znakiem był zegar, oraz Ciotka Klotka (Ewa Chotomska). W programie występowały również dzieci z zespołu Fasolki. Z czasem Pana Tik-Taka zastąpił Krzyś Tik Tak (Krzysztof Marzec). Gościnnie pojawiali się też Pan Fasola (Krzysztof Tyniec), Profesor Ciekawski (Andrzej.

monikana

Wykopalisko. →

Smutne życia popołudnie.

A tak chce się żyć! Świat wydaje się z każdym rokiem piękniejszy! Może to wina słabnącego wzroku? A może to właśnie dopiero teraz otwierają się nam oczy?

Gdyby ktoś usłyszał… co serce moje knuje jeszcze, czego chce… natychmiast by gdzieś w poprawczaku kazał zamknąć je”

Posłuchajcie, bo piękne, bo nastrojowe, bo Leszek Długosz, bo Andrzej Grabowski. Czego więcej chcieć? :)

Supcio blog

Link Dodaj komentarz »
niedziela, 25 lutego 2007
Wieczór poetycki
Dzisiaj  byłam w Andrychowie na wieczorze poetyckim i na ten wieczór miał przyjechać Andrzej Grabowski czyli z (kiepskich). Już jak przyjechał był bardzo zdenerwowany !!! Gdy wszystko się zaczęło czytał wiersze strasznie,ale pominając to zrobił coś strasznego. Na balkonie 2 lub 3 młodych chłopaków zaczęli bawić się komórką i nagle Grabowski się wkurzył wstał i poszedł się.