O czym chcesz poczytać na blogach?

Android 4.0

prima facie

Telefonów.

Bardzo duża zaletą zestawu jest standardowe gniazdko słuchawkowe, dzięki czemu możemy podłączyć swoje słuchawki lub jak ja to robię podłączyć zestaw pod głośniki i pozbyć się kabla który był podłączony wcześniej do laptopa. Niestety mój laptop nie posiada wbudowanego adaptera, więc muszę korzystać z zewnętrznego podłączonego pod USB. Tu mnie spotkała mała niespodzianka. Aby móc odtwarzać muzykę adapter musi supportować profil A2DP i do czego wymagane są odpowiednie sterowniki. Pod linuxem wymagane było jedynie wsunięcie adaptera do portu, zmiana wyjścia audio i gotowe. Natomiast Windows 7 okazał się mniej elastyczny. Ostatecznie skończyłem ze Stackiem Bluetooth Toshiby. Oczywiście połączenie z telefonem Samsung z systemem Android przebiegło bez problemu.

Jak wspomniałem telefon, z którym używany jest zestaw to Samsung Galaxy Mini. Sparowanie nie stanowiło problemu. Jednak jak się okazało połączenie z zestawem nie jest utrzymywane cały czas. Jest to pewien, bo co prawda wystarczy naciśniecie dowolnego przycisku na zestawie, aby to połączenie odzyskać, ale mimo wszystko jeśli przyjdzie do nas rozmowa, zestaw nas o tym nie poinformuje i jeśli sparujemy go w czasie przychodzącego połączenia, to mimo odebrania za pomocą przycisku na zestawie, to rozmowa nie zawsze zostanie przekierowana do zestawu.  Jednak jeśli wszystko będzie dobrze, to jak zestaw informuje o nadchodzącym połączeniu? Po pierwsze jeśli mamy słuchawki w uszach, to słyszymy sygnał. Po drugie na ekraniku.

Dziennik pokładowy

Google Voice Search

No i nareszcie mozna porozmawiac po polski ze swoim telefonikiem napedzanym androidem funkcja dziala fenomenalnie przynajmniej z moja wymowa mam nadzieje ze pokaze sie aplikacja do dyktowania smsow uzywajaca silnika google i byl by to wypas

No comments yet

Urszula Płosarek

Takiej nazwy stanowiska, a jednocześnie tak skomponowane ogłoszenie nie pojawi się w wynikach wyszukiwania po „tradycyjnych” słowach kluczowych związanych z tą pozycją. Wystarczy sprawdzić w Google AdWords: w ciągu ostatniego miesiąca literalnie nikt nie szukał słów „android masta” w odniesieniu do pracy, podczas gdy prawie 600 razy szukano pracy po kluczu „programista android”. Dodatkowo, zabawne nagłówki są po prostu mylące dla kandydatów i powodują napływ aplikacji od osób niespełniających wymagań – i gotowa katastrofa na polu rekrutacji.

Przejrzystość – pozornie nudna i przyziemna – jednak nadaje kontekst i znaczenie nazwie stanowiska. Większość kandydatów wertujących ogłoszenia ma raczej krótki zakres uwagi,.

Zamieszczane w niniejszym blogu udostępniane są w oparciu o licencję Creative Commons (CC BY-NC-SA 3.0).
 • Tagi

  ambient artykuł atl btl employer branding idol infografika komunikacja interpersonalna komunikacja wewnętrzna komunikat konferencja książka marketing bezpośredni marketing rekrutacyjny marketing zintegrowany media media społecznościowe media tradycyjne mundurowe nadawca narzędzia odbiorca ogólne ogłoszenie on-line raporty i badania strategia komunikacji targi pracy wizerunkowe świadoma komunikacja
 • Blog Fotograficzny – Duffy's

  Oraz subskrybcji, regularne informacje o sprzęcie, programach oraz ciekawych miejscach na plener.

  Blog Fotograficzny – Duffy's

  Aparat fotograficzny Polaroid SC1630 Smart Camera

  Ci którzy uważają, że czas Polaroida dobiegł już końca są w wielkim błędzie. Firma w dalszym ciągu się rozwija i ma się dobrze. Polaroid SC1630 “Smart Camera” jest opartym na androidzie kompaktowym aparatem fotograficznym wyposażonym 16-megapikselową matrycę, trzykrotny optyczny zoom, połączenie Wi-Fi oraz obiektyw ekwiwalent 36-108mm i 3.2 calowy dotykowy ekran. Nowy polaroid dysponuje 18 trybami fotografowania, rozpoznawaniem uśmiechu oraz twarzy, geotagging oraz wbudowanym oprogramowaniem do edytowania zdjęć. Dodatkowo aparat daje dostęp użytkownikowi do Android Market(!!!)  gdzie dostępnych jest niezliczona ilość aplikacji fotograficznych..

  Wyjechana

  Skip to content
  March 8, 2012 / Wyjechana

  Z serii horror biurowy

  office

  Jedna z angielskich executive assistants, ktora to szef nagradza szczodrze bonusami rzuca dzis pytanie:
  - ile wynosi VAT w UK?
  Mnie wypada z reki kubek z kawa a reszta grzedy z zaangazowaniem odkrzykuje:
  - chyba 20%?! ale not sure…..

  (((

  Posted from WordPress for Android

  ...The love, life, and death...

  Na niego. Obiecałam sobie, że zapomnę o tym i nie wspomnę. Że nie będę rozdrapywała starych ran. Teraz w gorączce nie umiałam tego trzymać…
  - A co, zapomniało się o mnie, Ci tak szybko? Nie pamiętasz Loganie -san pewnej dziewczyny, której obiecałeś, że po nią wrócisz. Że nie pokochasz innej i kiedy minie miesiąc wrócisz po nią?. Minęły dwa miesiące, a mi serce pękło.
  - Yuri? Ty… O boże… JA.. Nie wierze.. Jak…
  - Kiedy nie wróciłeś, załamałam się tak mocno ,że nie chciałam żyć. Ojciec myślał, że jestem chora. NIE wiem jak się dowiedział ze chciałam uciec z tobą. Wściekł się. Wziął mnie do laboratorium. I… Tak się przeraziłam ze moja dusza uciekła w momencie, kiedy zaczęli robić ze mnie androida…
  - O boże.. To naprawdę ty… JA.. JA przybyłem po ciebie, ale się spóźniłem ty już byłaś..Zatrzymali mnie dłużej, myślałem, że będziesz na mnie czekała… A potem ty … Ja myślałem, że ty mnie zdradziłaś.. Byłaś z innym.. O boże…- Logan zakrył oczy.
  - Czyli ty.. Ah… A ja Cię .. Posądziłam o To że .. Ale i tak nie dotrzymałeś słowa. Miałeś inną kobietę…
  - Shady zrozum. NIE wytrzymasz tak długo. JA jestem facetem, nie umiałem tak długo wytrzymać. Chciałem zapomnieć o Tobie. Bolało mnie to, że widziałem Cię z innym…
  - Chyba rozumiem.. Ale boli… Bolało wtedy, tak jak teraz.. A teraz Kochany… JA…
  - Nie.. Nie mów tego, proszę… Teraz.

  k i e ł b i e w e ł b i e

  Zaledwie ilości emocji, którym ulega przeciętny mężczyzna, w pełni chronią go przed podobnymi zagrywkami z przeciwnej strony. Kobieca łza, nawet ta nie do końca udawana, nie wywrze na mężczyźnie takiego wrażena, jakie na kobiecie robi chociażby widmo kilku 'cichych dni'.
  Zresztą, te kobiece łzy zawsze były potwornie przereklamowane.


  2005-07-19 19:17:02 skomentuj (8)


  Pierwszy raz grałam w brydża

  Chwila maksymalnego skupienia...
  2005-07-26 16:38:57 skomentuj (4)
  Z cyklu: nogi


  Które odmówiły posłuszeństwa.
  2005-07-27 09:53:07 skomentuj (2)
  Spotkanie na szczycie

  fot. Android

  Teraz chyba nikt już nie ma wątpliwości, że Władca Ciemności czasem wpada z wizytą...
  2005-07-27 10:46:39 skomentuj (2)
  Z cyklu: nogi

  w dniu imienin.  Jest taki sklep w Warszawie, przy ul. Chmielnej, a dokładniej, po lewej stronie, idąc w stronę Nowego Światu, kawałek za miejscem, w ktorym Chmielną przecina ul. Szpitalna. Chmielna tam się poszerza, są ogródki piwne z parasolami, a sklep o którym mowa, jest niewielki i wciśnięty pomiędzy inne w tak zwanym 'pawilonie' na parterze budynku. To jest sklep z obuwiem sportowym, ale takim naprawdę nieprzeciętnym. Egzemplarze raczej pojedyncze, różnych znanych i mniej znanych firm, ale za to bardzo oryginalne i.