O czym chcesz poczytać na blogach?

Anberlin

moje koncerty nie tylko na wielkich salach.....
Ach, co ja bym zrobiła bez muzyki. Może jestem trochę nienormalna, ale daje mi ona zastrzyk pozytywnej energii na baaardzo długi czas.....
............................................................................................

I want you, feel you, take me. - Onet.pl Blog

31 osób. Dzień nie minął jednak tak idealnie. Nie byłam świadoma tego, że razem ze mną do szkoły chodzi nie kto inny jak Paweł. Gdy go zobaczyłam miałam ochotę zapaść się pod ziemię. Minął mnie z kumplami śmiejąc się bez powodu. Ból zelżał bo minęło trochę czasu, ale nadal w środku byłam rozrywana na kawałki. Postanowiłam o tym nie myśleć. Zapomniałam o tym feralnym spotkaniu tak szybko jak i o nim. Gdy skończyły się lekcję pośpiesznie wyszłam ze szkoły, poszłam prostu do domu. Ubrałam się w dresy włączyłam ulubioną płytę Anberlin na ful, zrobiłam herbatę i udałam się w nicość.


rileyomania (22:51)
tylko 1

You best soucre about Fashion! - Onet.pl Blog

.
My Name Is Rihanna
Avril Lavigne - Info
Linkomania
Guillaume - Samica
Anberlin
Muzyka - PL
Ryan - Reynolds
Selena - Only
Bitter - Coffee
 Lovely - Model
INNE

Uczynię tę noc zmierzchem mojego życia - Onet.pl Blog

Do szczęśliwych numerków lotto.
Bella Swan
Liczne źle dobrane zdania rzucone na głos w zdecydowanie złym momencie -to kwintesencja Belli w tym opowiadaniu.
Oczywiście nie zapomniałam o idealnie równym chodniku,który dla panny Swan,nie jest dostatecznie równy aby przejść po nim bez uszczerbku na zdrowiu.
Piosenki inspirujące
 Natalia Kills - Wonderland
Hush Sound- You Are the Moon
One Republic- All the right moves
Anberlin - Enjoy The Silence
30stm- "Stranger in a Strange Land"
Natasha.

My little world - Onet.pl Blog

Wzięłam swoje torby z zakupami i zaniosłam je na górę. Włączyłam muzykę, wyjęłam z torebki telefon i zobaczyłam na wyświetlaczu 'masz 1 wiadomość' od razu ją przeczytałam, był to sms od Jensona. "Pamiętasz, że jutro przylatuje? J." Uśmiechnęłam się sam do siebie i odpisałam mu. "Oczywiście, przyjadę po Ciebie na lotnisko. S." Usłyszałam dźwięk wiadomości i odczytałam. "Dobrze, już się nie mogę doczekać. Do zobaczenia." Odpisałam mu  "Do zobaczenia." i położyłam telefon na szafce. Zabrałam się za rozpakowanie moich zakupów poruszając się w rytm muzyki która właśnie leciała. Lubiłam tą piosenkę a była to mianowicie  Enjoy the Silence - Anberlin. Po skończonym rozpakowaniu zabrałam się za jedzenie bajgla i picie lekko ciepłej kawy. Nieubłaganie zleciał mi dzień, przebrałam się w piżamę, zmyłam makijaż. Po skończonych przygotowaniach do snu położyłam się do łóżka i zasnęłam.
 

* * *

Obudziłam się po 9, podniosłam się szybko z łóżka pobiegłam do szafy wybrać jakieś  ubranie gdyż w końcu za niedługo miał przylecieć Jenson. Ubrałam czerwone rurki, granatową koszulkę, czarne botki. Poszłam do łazienki najpierw wziąć prysznic a następnie ubrać przyszykowane wcześniej ciuchy. Zrobiłam szybki makijaż,.