O czym chcesz poczytać na blogach?

Anatomia prawdy sezon 2

freedom4me

Wczoraj zaniemogłem z pisaniem... Stan po spożyciu nie pozwolił mi układać literek w prawidłowej kolejności, dlatego nie chciałem się zbłaźnić i dziś korygować nędznych.

Potrafi sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Obejrzałem wczoraj w nocy ostatni odcinek 6. sezonu House'a:) Jak to finał każdego sezonu czekałem właśnie na te ciary i gęsią.

20:29, pongus86
Link Komentarze (1) »
piątek, 30 lipca 2010
już nie prawiczek...

Jacy jesteśmy mili i sympatyczni...

Dopóki mamy swoje sekrety i ukrywamy pewne prawdy o sobie bądź czymś ważnym wszystko jest na miejscu. Problem się pojawia kiedy.

Chowania głowy z piasek...

Jako przykład podam, że na jednmh z pierwszych wykładów z anatomii potrafiłem zapytać nowo poznaną koleżankę z roku: Kasia, jak Ty sobie podcierasz.

Awantura o Kasię

Gdzie jeden pan drugiemu panu.... Tia, zapchane centrum handlowe może wydobyć z człowieka doprawdy niskie instynkty. Jeśli się na to oczywiście pozwoli.
Ja w tym roku żyję na.

17:26, trillium
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 grudnia 2008
JUŻ SĄ!
Ranka dane mi było doświadczyć "przyjemności" kruzowania do pracy czołgiem. No prawie. Po raz pierwszy w życiu chyba zajęłam cały pas jezdni. No może poza wypadkiem, kiedy.

Jestem dość blisko związana z tym środowiskiem, ale żeby tak od razu do chemii się brać i anatomii? Hmmm. Nie. Dziękuję, postoję. Jeden taki rarytas w rodzinie wystarczy.

Z.


Link Dodaj komentarz »
środa, 10 września 2008
Wydawniczy hit sezonu

Na początku przyszłego roku powinna ukazać się.

Z perspektywy Anioła... - bloog.pl

Na  wieść o jakichś niesamowitych plotkach [w moim przypadku przebojem sezonu była rozmowa taty z organistą z naszej parafii, który twierdził, że słyszał w.

(6) | dodaj komentarz

wyniki badań naukowych

piątek, 19 maja 2006 7:19
Tom II
Kiedy chodziłam do I klasy LO, na nowiutkich dżinsach namalowałam granatowym atramentem uśmiechniętą trupią czaszkę i napis: KOCHAJ NIE ZABIJAJ.
Wyglądało.Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada.
 • Mały Książę i ja
 • TERAZ
 • Tillsammans
 • a czemu nie teraz?
 • anatomia Barbie
 • augustowianie vs e...
 • biedni i nieszczęś...
 • bierni kontra.

 • Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa.

  Przerażenia.

  W nas obczyzna i dzikość
  ledwie skórą przykryta,
  inferno w nas interny,
  anatomia gwałtowna,
  a w cebuli cebula,
  nie pokrętne jelita.
  Ona wielokroć naga,
  do głebi. Słowa innych ludzi:: 7 Radosne nowiny 27 listopad 2007 Trwała. Teraz po latach wspominam to z czułością.
  Teraz włóczykij, czyli ja, trafił na miłość, ale tą prawdziwą i jedyną, i niech tak pozostanie. Chociaż dzisiaj moja miłość naciąga strunę, byle by jej nie. Kolejny powrot włóczykija! 09 wrzesień 2007 Sezon rajdowy zakończony, włóczykij wrócił do domku, szczęśliwy, przemoczony do.

  leocadie blog

  – pyta
  - Nie spaceruję! Chodzę na rozmowy kwalifikacyjne. Szukam pracy.
  - I jak?
  - Marnie. Sezon ogórkowy...
  - Serio? Wiesz, że zawsze możesz pracować u mnie. Mój stary z radością podstempluje ci. - Dzięki, ale wiesz, że nie... Musiałabym zmienić mieszkanie... – wymyślam powody, żeby nie podać tego jednego prawdziwego, ale R wydaje się tego nie zauważać.
  - Przecież ja mieszkam sam w 4pokojowym mieszkaniu. Dobrze.Może jestem frajerką. Pracowałabym dokładnie w takim miejscu w jakim chcę pracować. Zarabiałabym lekką ręką ze 2 razy więcej niż teraz. Gdybym myślała logicznie, prawdopodobnie powinnam się parę razy dobrze zastanowić zanim.Wartościowych facetów.
  Nie sądzę żebym zaraz była kobietą, której walory estetyczne burzą głębię męskiej anatomii i rzucają bielmo na wszystkie męskie oczy. Stąd też skłaniam się ku wersji mojej przyjaciółki, która zna.