O czym chcesz poczytać na blogach?

Amy adams

Nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy wziąść większy młotek... - Onet.pl Blog

Autografu, ale mój skaner od jakiegoś czasu odmawia posłuszeństwa, więc musiałam zrobić zdjęcie. W każdym razie notka jest pisana na dwa razy i wszystkie następne zdania są pisane okolu tydzień, może dwa po autografie od Pani Kasi. Otoż tydzień temu, w poniedziałek dostałam autograf Angeliny Jolie. A dzisiaj przyszedł autograf z Archiwum X i Amy Adams.  Prawie wybiłam dziurę w suficie głową. Uwielbiam ,,Z Archiwum X" wiec byłam w siódmym niebie, bo teraz mam autografy obojga główny bohaterów. Niestety nie mogę rzucić zdjęć, bo aparat zrobił je tak strasznie, że aż wstyd pokazywać. Jak tylko uda mi się zrobić dobre fotki to wrzucę!

  

♥ {ALYSSAMILANO} #1 polish blog about Charmed actress! ♥ - Onet.pl Blog

Przenosi pecha na Prue, co doprowadza ją do szaleństwa... Teraz z dobrą passą, Maggie jest jedyną która potrafi odnaleźć najstarszą Halliwell, a jeśli zrobi to wystarczająco szybko, być może jest szansa by wyciągnąć czarownicę spod gierek umysłowych zwiastuna mroku...

» W odcinku możemy zaobserwować grę aktorską dwóch znanych aktorow: Amy Adams ( Maggie ), która znana jest miedzy innymi z roli w komedii ` Szkoła Uwodzenia 2 ` oraz Arnold Vasloo ( Zwiastun Mroku ), któremu najwiekszą sławę przyniosły filmy ` Mumia ` oraz ` Mumia powraca `. Aby dowiedzieć się na ten temat wiecej kliknij tutaj.

 

» Zapraszam na mojeo bloa o.

Huddy


a ja kaliną..."


ale czasami zdarzają się też i ciekawe rzeczy. ostatnio poszłam do kina na film pt. Zaczarowana. naprawdę mi się spodobał. oto opis:
Zaczarowana
(Enchanted)
Bez Ograniczen
Film z dubbingiem
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Kevin Lima
Scenariusz: Billy Kelly
Obsada: Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden
Rok produkcji: 2007
Produkcja: USA
Długość: 109 min.
Strona oficjalna: www.disney.go.com/disneypictures/enchanted/
Księżniczka Giselle zostaje usunięta przez złą królową Narissę z magicznego, animowanego świata Andalazji. A właśnie miała poślubić swego wymarzonego księcia Edwarda!.

Pamiętnik Lily E. - Onet.pl Blog

W pobliżu? Chciałabym wszystkim złożyć życzenia.

- Mam... mamo! Tato! Ciocia Laura!

- Co? Och, Laura, kochanie! Cieszę się, że cię widzę. Wesołych świąt! - pani Potter usiadła przed kominkiem. - Czyżby ciotka Gerta nie przypomniała ci, że komunikowanie się tym sposobem może prowadzić do utracenia głowy? - zaśmiała się.

- Amy, moja droga... jej u nas nie ma! Napisała, że niestety nie może przyjechać. Własnym oczom nie wierzyłam.

- Jak to?

- Jak to? Nie dopytywałam się - zaśmiała się kręcąc głową w płomieniach. - I tak mamy sporo gości, a nikt specjalnie nie tęsknił za Gercią, więc cóż... cześć braciszku! - zawołała na widok pana Pottera. -.

Miotle zemdlejesz.

- Łapa, to nie było śmieszne. Jak nie masz co robić to idź po resztę drużyny. Za niedługo trzeba będzie iść do szatni.

- Jasne, już idę. A ty trzymaj się, będzie dobrze panie kapitanie.

Syriusz oddalił się, by znaleźć przy stole wszystkich członków drużyny Gryffindoru.

- Chyba zaczynam rozumieć Marka Adamsa - powiedział James. - Zawsze się śmieliśmy, że on sięwszystkim przejmuje, a teraz sam się denerwuję tym meczem, jako kapitan... dobrze, że jeszcze nie planuję przemowy w szatni. Ale jeśli coś źle pójdzie... pierwszy raz będę na boisku w roli kapitana.

- James, na pewno pójdzie dobrze - przytuliłam się do niego.

-Myślisz?

-.

Pawdziwa historia słynnej Lilyanne Evans - Onet.pl Blog

By mi bardzo przyjemnie, Lily. A tak w ogóle to miło cię znów widzieć.

Chłopak usiadł obok dziewczyny.  Wpatrywał się w nią jak w obrazek, po niej było widać, że czuła się speszona ale jednocześnie bardzo uradowana.

-Mike, nie przedstawiłam ci jeszcze dziewczyn. To Dorcas,tam jest Amy oraz Vanessa. To moje najlepsze przyjaciółki, a Dor jest dla mnie jak siostra.

-Miło mi, dziewczęta. To wszystkie należycie do tego samego domu?- Michael zaczął rozmowę.

***

-Nawet nie wiem kiedy ta droga minęła- mruknęła Lily do siebie.

Faktycznie, cała.

Nowego miejsca, co chwilkę patrzył na Lilkę jakby chciał się upewnić, że ona jest obok niego.

-Witajcie drodzy uczniowie! Chciałbym was serdecznie powitać w pierwszy dzień nowego roku szkolnego! Teraz profesor McGonagall przeprowadzi Ceremonię Przydziałów, na którą zapraszamy również naszego nowego ucznia z klasy siódmej-Michaela Adamsa.

-Trzymaj się, Mike. Będę trzymać kciuki, żebyś został przydzielony do Gryffindoru- szepnęła do niego Lily i pocałowała w policzek.Chłopak tylko uśmiechnął się niepewnie i wyszedł na środek Wielkiej Sali.Założył sobie Tiarę Przydziału na głowę, wszyscy uczniowie wstrzymali oddech w oczekiwaniu. Chwila coraz bardziej.