O czym chcesz poczytać na blogach?

Amway

Cogito ergo sum

A co nie i jeśli ktoś nas zaczyna do czegoś zmuszać - próbuje nas w ten sposób ubezwłasnowolnić a na to nie ma zgodny nikogo, kto ceni swoją wolność.

Zarzucanie temu biznesowi, że bazuje na oszukiwaniu ludzi jest kolejnym dowodem na brak umiejętności logicznego rozumowania u osób, które tak twierdzą.
Kto chciałby być klientem oszusta? Kto chciałby być jego partnerem biznesowym? Przecież każdy, kto się zorientuje, że został oszukany nie tylko będzie takiego oszusta unikał, ale jeszcze powie o tym innym. Jaki więc biznes można zrobić na oszukiwaniu ludzi? To absurd.
Firma AMWAY działa od 1959 roku a w Polsce od roku 1991. Czy ktoś słyszał u nas o sprawie sądowej przeciwko AMWAY, bo ten oszukuje ludzi? Nie? To skąd te posądzenia?
Ano stąd, że skrajne negatywne emocje mogą wpędzić w chorobę, która ma oficjalną nazwę - paranoja. Taka osoba wszędzie widzi oszustów, naciągaczy, same złe osoby, które tylko czychają, aby go oszukać. Paranoików mamy niestety w naszym kraju pod dostatkiem, o czym świadczy chociażby poniższy tekst.

http://wyborcza.pl/1,75248,3588172.html

U osób, które są wolne od tej choroby, pod wpływem oddziaływania presji.

lonia

W stanie emocjami zarabiać.

A teraz wstaw kochany czytelniku Protestantyzm w miejsce po Amway-u.

No jasne że to nie to samo. Protestantyzm nie mówi człowiekowi że ma nic nie robić, tylko wierzyć. Protestantyzm nie mówi, że najważniejszą rzeczą jest lojalność wobec organizacji, słuchanie nauk płynących z pulpitu i szukanie nowych adeptów do wierzenia i nic nie robienia. Adepci protestantyzmu nie wyszukują ludzi słabych, rozbitych i w trudnej sytuacji by ich wkręcić w swój system dobrego samopoczucia i nic nie robienia. Jesteśmy trenowani w akwizycji.

Jedną przewagę miał Amway – ustawiał kobiety na równi z mężczyznami.

7 Replies

Arkadiusz Szala

welt_mani

 

Hej! Nazywam się Marysia, mam 16 lat.Jestem tu nowa, dopiero sie rozkręcam ale myśle że  dobrze mi  pójdzie.

 

Tak żeby nie było, że za mało wiecie to...


;)chodzę do Technikum Ekonomicznego nr.1 w Lęborku.


;)moim ulubionym przedmiotem jest język niemiecki:) Tak więc  w razie potrzeby chętnie pomogę ^^


;)Współpracuję z firmą Amway. ;)

RY Online

Z międzynarodowym kolosem.
DJ Radecki: (21:52)
ambitny nigdy nie byłem, a do uczciwych to ostatnio nie należę ;]
7527*7*: (21:52)
<winko>
trza kombinowac ;d
DJ Radecki: (21:52)
ta...
o co chodzi?
7527*7*: (21:53)
prosze obejrzec te filmiki jak sie bawimy na szkoleniach
i prezentacje firmy
[filmik numer jeden przy którym czułem się jakbym oglądał AmWay'owską propagandę] [filmik numer dwa którego nie oglądnąłem] A także prezentacja firmy: [a tutaj stronka z prezentacją "jak to u nas jest fajnie! znajdujesz frajerów którzy na Ciebie zarabiają"]
www.acneuro.com  a tutaj nasza strona
(21:54)
jak obejrzysz,przejrzysz to
to daj znac i powiec ,co o tym sądzisz
ok ?
DJ Radecki: (21:54) [szybkie *klik klik* na google.pl]
ACN - kursy przygotowawcze,.

Oriflame On-line

Global Entrepreneurship Week 2010

30 lis

Wyniki badania „Przedsiębiorczość w Europie”

Samozatrudnienie ma wielu zwolenników w całej Europie. Ponad 69% ankietowanych w jedenastu państwach europejskich wykazuje pozytywną postawę w stosunku do tej formy zatrudnienia. Oto wyniki badania przeprowadzonego przez międzynarodową firmę Amway w 11 krajach Starego Kontynentu.

Badanie na temat postaw w stosunku do przedsiębiorczości zostało przeprowadzone przed inauguracją “Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2010″. Wynika z niego, że większość respondentów wyraża pozytywną opinię wobec założenia własnego biznesu bez potrzeby zatrudniania pracowników. “Przeciętnie 46% respondentów z rynków objętych naszym badaniem popiera samozatrudnienie jako łatwo dostępną formę przedsiębiorczości” – mówi Michael Meissner, Wiceprezes do spraw Corporate Affairs  Amway Europe..

droc.blog.pl

Pracował na przyszłość kolejnych pokoleń polaków!

Wasz biało-czerwony Droc.
by droc | 2004-04-27 11:58:51 | skomentuj! (3)


System motywacji a praktyki PRL'owskie
Witam,

Dostałem dziś nagrodę... 300 pln brutto. Tak naprawdę to nawet nie wiem ile to będzie netto, ale naprawdę nie licze na wiele :p Ciekawe jest to za co tą nagrodę dostałem (wraz z całym zespołem)... otóż na początku miesiąca mieliśmy doroczne spotkanie pracowników fabryki - taki Amway - cele na rok 2004, podsumowanie 2003, itd... ponieważ "źle się dzieje w państwie duńskim" druga część spotkania była przeznaczona na pracę w grupach, tzw. brain storm - każda grupa miała wymyślać co można w ich pracy usprawnić, jakie elementy procesu można wyłączyć a jakie można robić lepiej, szybciej lub sprawniej...
I właśnie za zestaw takich oto wniosków racjonalizatorskich moja grupa "brain - stormowa" otrzymała nagrodę w wysokości 300pln brutto na każdego członka.

Wnioski racjonalizatorskie jeszcze nie umarły jak widać ;) mają się dobrze i teraz noszą.