O czym chcesz poczytać na blogach?

Amrit

Indie~*~Bollywood~*~i inne~*~ - Onet.pl Blog

Aktorzy

¤ Shahrukh Khan
¤ Hrithik Roshan
¤ Saif Ali Khan
¤ Abhishek Bachchan
Przydatne Linki
Sklep Indyjski
Dodatki do Gazet
Czcionka Samarkan
Aktorki
¤ Priety Zinta
¤ Amrita Rao
¤ Kareena Kapoor
¤ Rani Mukherjee
¤ Sushmita Sun

I chuj, i foch

Ja mam to samo na myśli co Oni??? :D


skomentuj (3)


Ekhm.... 2010-08-15 18:47:11

Post miał być dość ciekawy, poruszający wiele fajnych tematów, począwszy od zeszłotygodniowej burzy i trafienia w Furię, przez co pojebały jej się wszelkie funkcje alarmująco-motoryczne, poprzez krzyż i kilka spraw z tym związanych, poprzez ślinotok odwalony przeze mnie w Selgrosie, podczas którego Żmija spierdoliła do sąsiedniej alejki, a mi ludzie wrzucali drobne do kieszeni, poprzez wyślinioną ucztę, która skończyła się wielką padaką, poprzez Amrit Bar Kebab, w którym koleś próbuje mnie zabić ilością pikantnego sosu, ale do finału to mu jeszcze kilka milionów lat świetlnych brakuje, poprzez drobną rozprawkę na temat wyższości MUZY z lat ... nad "muzą" z czasów doczesnych, poprzez powrót całej Familji z nad Morza Nad Podziw Pięknego, w tym Wampira, poprzez KIEŁBASĘ, która nie jest kiełbasą, i która pozostanie nadworną "padliną" na moim stole, poprzez.... kurwa, wiele tych poprzez jeszcze...
Ale o tym wszystkim nie będzie, ponieważ najebałem się wysmienitą.

O Brahma Kumaris - Onet.pl Blog


ShivBaba i BapDada przypominają studentom i Brahma Kumaris, że Słońce wzeszło na wschodzie i ponownie wzejdzie na wschodzie.

Avyakt BapDada mówi: "Gdzie znaleziony został rydwan? We wschodnim Bengalu." [avyakt vani: 1.02.1979]

Brahma Kumar (BK) Khushimar w Magazynie Gyan Amrit2007, 7 styczeń tak oto wspomina niezniszczalny i stały rydwan Shivy, Prajapitę: "Potwornie baliśmy się spraw dotyczących czystości, bengalskiego guru, którego miał Baba Lekhraj i jego magicznego kollyrium. Z tych powodów stawialiśmy mu ostry opór."

W załączniku duchowe dzieci ShivBaby znajdą archiwalne dokumenty: numer Gyan Amrit Magazine oraz wspomniane avyakt vani.

Jako duchowe dzieci tego samego ojca, zwracamy się z uprzejmą prośbą do naszych braci z Brahma Kumaris, aby zaprzestali wprowadzania ludzi w błąd, mówiąc, że nasza wspólna matka Brahma jest ojcem, że nasz.

„Sen o dniach. Przepełnionych szczęściem.” - Tsubasa Reservoir Chronicle i CLAMP - Onet.pl Blog

Zaledwie 35-minuty film, stworzy przez Production I.G. Tło, wykonanie, koloryzacja troszeczkę inne. Muzyka także została skomponowana przez Yuki Kajiurę (eee... tak się to pisze?), dzięki czemu jest podobna do anime i OAV.
Gekijouban jest jedną, kompletną historią. Początek zawiera skrót wydarzeń z odc. 1-2. (ZOBACZ). Jest dokładną kopią mangi (tylko skrótową...;D), nie anime, gdzie występowały różnice. Można nawet powiedzieć, że jest oddzielną pozycją <3
Nie będę więcej pisać, tylko każdego zapraszam do (powtórnego) obejrzenia :D

Opening: Aerial
Ending: Amurita (Amrita)

***********

No to na dzisiaj koniec. Następnym razem opiszę fabułę Tsubasy albo jakiś opis postaci... zobaczymy :D

**********

Pozdrowionka dla:
~Sakury~
Hiyori
~SaKuRy HiMe~
oraz wszystkich fanów mangi i anime ^_^

/EDIT: 21 XII 2008r.
Nati (16:27)
10 zwiedzonych światów!

Bollywood - Onet.pl Blog

W Indiach uchodzi za megagwiazdę. Karierę rozpoczęła w 1993 w filmie Baazigar. Od tamtej pory zagrała w ponad 50 filmach. Ma 178 cm wzrostu. Zna wiele języków: angielski, hindi, kannada, marathi, gujarati, telugu, tamil, urdu i rozumie francuski. Ma czarny pas karate. Jej siostra Shamita jest również aktorką, jednak nie tak popularną jak siostra. W styczniu 2007 Shetty wzięła udział w brytyjskim reality show "Celebrity Big Brother". W programie brały udział gwiazdy z całego świata m.in. brat Michaela Jacksona, Jermaine. Ta edycja Wielkiego Brata stała się sławna na całym świecie, po epizocie związanym z rasizmem wobec Shilpy. Jedna z uczestniczek programu, Jade Goody, obraziła Shilpę nazywając ją psem, naśmiewając się z jej akcentu oraz każąc jej się wynosić do slumsów. Shilpa zyskała sympatię widzów i wygrała program.

 

        ~~~~~~~~~~~~~~FILMOGRAFIA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

2008:  Forever jako Amrita Ledew
2008: