O czym chcesz poczytać na blogach?

Amortyzacja samochodu

Przez Pryzmat Szarości

Zawsze blisko niej, gotowi oddać życie, funkcjonariusze BORu… no i mąż. Wiadomo, wszystko co dobre i za darmo szybko się kończy. Urlop się skończył i pani Ania wróciła do Warszawy. Pewnie zapytacie ile kosztuje pojeżdżenie sobie taką “Betą” z dwoma ochroniarzami:

Amortyzacja samochodu, koszty noclegu dla BOR-owców, ich wynagrodzenia oraz kurs na trasie Warszawa-Krynica-Warszawa to wydatek ok. 1200 zł.

Nie zrozumcie mnie źle. Tu naprawdę nie rozchodzi się o te 1200 zł, bo to nie rozwiązuje problemu głodnych dzieci, braku mieszkań i beznadziejnych dróg, chodzi.

sasunaru- w życiu mamy tak mało czasu na miłość - Onet.pl Blog

Się, bo Iruka przeprowadził się, do Kakashiego i słyszałem, że między nimi układa się coraz lepiej, więc wolałem im nie przeszkadzać na cześć zagłuszania waszej Uchichowskiej ciszy. 
Jego monolog pewnie trwałyby i dłużej, ale właśnie podjechaliśmy pod dom, który razem, z Itachim odziedziczyliśmy po rodzicach. Wyczołgałem się z samochodu od razu kierując się w stronę budynku nadal nie mogąc uwierzyć, że mój genialny plan unikania blondyna spalił się już na samym początku. Z jednej strony cieszyłem się jak cholera, że w końcu będę miał go przy sobie, ale z drugiej bałem się, że nie wytrzymam i zrobię coś, czego będę żałować do końca życia i jeden dzień.Od białej klamki, gdy nagle drzwi z lustrem weneckim po środku otworzyły się z wielkim rozmachem. Oczywiście świat byłby zbyt idealny gdyby w czasie tego jakże fascynującego momentu drzwi nie uderzyły właśnie we mnie.  Leżałem na chodniku rozmyślając nad tym, kiedy stopniał śnieg, który w tym wypadku przydałby się na gwałt przy amortyzacji, gdy nad moją głową zawisła jakże dobrze znana mi twarz Shiki. 
-Sasuke wiesz ja rozumiem, że idzie wiosna i masz prawo się cieszyć, ale od razu informuję, że nie zamierzam wozić cię do lekarza czy przynosić lekcji, gdy twój organizm zastrajkuję.- jego głos jak zwykle przepełniony był znudzeniem. Nara wyciągnął do.

Jestem mamą!

Super szybko można wypinać i wypinać ze stelażu. Bardzo ciche składanie budki.Waga wózka jest przeciętna (oglądaliśmy i widziałam dużo cięższe), ale przy przenoszeniu nie ma większych kłopotów.Jest stabilny i łatwo nim manewrować, bo posiada skrętne przednie kółka.

Minusem tego wózka dla mnie jest brak amortyzacji.Brak foli przeciwdeszczowej to również dla mnie minus wiem wiem można do kupić uniwersalną ale wydaję mi się że powinna być w zestawie od razu.Moim zdaniem gdyby stelaż był wykonany z okrągłych rurek byłby jeszcze ładniejszy i gdyby był koloru czarnego.Dla mnie minusem tego wózka jest strasznie ruchoma rączka.____________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo,do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. _________________________________ _____________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: mówisz opiekunce, ze ma dzwonić tylko jeśli pojawi sie krew. _________________________________ _____________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz.

Blog transportowo

2011-08-20 Gdy mamy jechać samochodem lub rowerem po wyboistej drodze, zawsze boimy się o swoje zdrowie. Przyczyna naszych obaw tkwi w nierównej nawierzchni i opłakanych dla nas skutkach tej jazdy. Aby więc zapobiec uszkodzeniom zarówno własnego organizmu oraz samochodu czy roweru, którym się poruszamy, wymyślono resory. Są one montowane w układach zawieszenia pojazdu i służą do amortyzacji podczas ruchu samochodem po naprawdę nierównej powierzchni.
Właśnie branżą motoryzacyjna wykorzystuje bardzo dużo tych urządzeń. Trudno wyobrazić sobie samochód, w którym nie są stosowane resory. Szczególnie naprawdę zły stan polskich dróg potrzebuje, aby wszystkie pojazdy poruszające się po.