O czym chcesz poczytać na blogach?

Amon amarth

METALHEAD - Metal, Hard Rock, Rock & Blues News~! - bloog.pl

SMOLNY
smolny90@o2.pl
(źródło: www.vader.pl)

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4391489,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

AMON AMARTH - zobacz teledysk do "Guardians of Asgaard"~!

czwartek, 26 marca 2009 3:20

 

 

Przed kilkoma dniami premierę miał nowy teledysk AMON AMARTH, aktualnie jednego z bardziej rozpoznawalnych zespołów sceny Death Metalowej. W wizję ubrany został utwór „Guardians Of Asgaard" z ostatniego albumu „Twilight Of The Thunder God". Gościny występ w utworze i teledysku ma L.G. Petrov, na co dzień znany z występów w ENTOMBED.

Muzyka taka, jaką kocham - Onet.pl Blog

Dość ciekawa obserwacja, prawda?
Stwierdzam, że epuls się jebie i przycina.
Wiktor dziś przyniósł mi 3 płyty Systema i jedną Amon Amarth.
Słucham sobie last.fm, a ojciec się skapnął, że pożyczyłam Mu płytę Led Zeppelin ;p, ale kij z tym.
Wielce mówi, że nowa płyta, jak ma już ponad 8 lat.. głucho strzelam.

Dragonswork's

Jak wam się nie podoba to być może zmienię. Nie wiem co zrobić żeby było widać cały obrazek(jestem nie doświadczonym blogerem). Poradzcie mi coś i komentujcie.

Komentarzy: 12 Message 2 : Amon Amarth 2007-05-21 Na polskiej stronie zespołu Amon Amarth (www.amonamarth.republika.pl) widnieje ogłoszenie dotyczące tego czy ktoś posiada wiedzę na temat tego zespołu, zresztą zajrzyjcie sami.
PS: Trochę przestarzałe to ogłoszenie.

In tragic ecstatic agony... - Onet.pl Blog

Rok 2005 to po prostu rozwijanie moich gotyckich zainteresowań, natomiast w 2006 zaczęło się słuchanie rzeczy zdecydowanie cięższych - na czoło wysuwa się tu Cradle of Filth, które zabrało moje serducho w regiony mroczne, złowieszcze i mocno diaboliczne. Oprócz Kołyski przez mój odtwarzacz przewinęło się (i przewija) jeszcze kilka innych kapel (m.in. Satyricon czy ostatnio Amon Amarth). Co będzie w tym roku, trudno powiedzieć. Zapowiada się nowy album HIM (ale dopiero około sierpnia), specjalna reedycja ostatniego krążka CoF "Thornography", "Devils" od The 69 Eyes, "Tales of Ithiria" od Haggarda, Nightwish z nową wokalistką, właśnie Within Temptation wydali "Heart of Everything".... Słowem, nie będzie można narzekać na brak dobrej muzyki :).

Jasne, że.