O czym chcesz poczytać na blogach?

Ammann

Czas na Stochomanię! - Onet.pl Blog

w pierwszej seri skoczył 195,0 metrów, zajmując 16 miejsce. Mieliśmy wielkie nadzieje na lepszy wynik, bo jak sam Kamil mówi, w drugiej seri zawsze jest bardziej rozluźniony. Jednak nie poprawił swej 16 pozycji. Skoczył 3,5 metra bliżej niż w pierwszej seri i spadł na 24 miejsce.
Po raz pierwszy w swej karierze wygrał w Planicy Adam Małysz. Już po pierwszej seri prowadził  skokiem- 208,5 metra. W drugiej seri skoczył kapitalnie, bo 221,5 metra. Już po raz drugi w tym sezonie otrzymał od Jacobsen czerwoną koszulkę-Lidera Pucharu Świata.
Na drugim miejscu był Simmon Ammann. Po pierwszej seri  był trzeci, chociaż skoczył tyle samo co Adam Małysz. Z tą różnicą, że wkońcu sędziowie sprawiedliwie ocenili jego lądowanie, a ono nie było zbyt poprawne. W drugiej seri skoczył  213,5 metra
Trzeci był  Słoweniec Jernej Damian. W pierwszej seri skoczył 206,5 metra, a w drugiej -205 metrów.
Anders Jacobsen spokojnie może być nazwany "odrabiaczem strat".  W pierwszej seri skoczył 197,0 metrów, zajmują 12 pozycję. Ale w drugiej seri oddał kapitalny skok na odległość 210,5 metrów, poprawiając się aż o 6 pozycji.
Robert Mateja nie zdołał się.

"Tutaj latał nasz mistrz świata" - Onet.pl Blog

Polskie miasta i wsie! Adam Małysz znów stał się narodowym bohaterem. Swój sukces zadedykował wszystkim Polakom. Ciekawe, co teraz myślą ci, którzy tak go krytykowali, wymyślali i wróżyli szybkie zakończenie kariery, hę? Małysz pokazał, że wciąż liczy się w walce o medale. Oby te sukcesy trwały dalej!
          Na pochwałę zasługuje też trzeci Gregor Schlierenzauer, który awansował z piątego miejsca, zdobywając drugi brązowy medal. Nie da się jednak ukryć, że Austriacy liczyli na więcej. Powiedziałabym nawet, że trochę chełpili się tą swoją formą, ale Ammann z Małyszem pokazali, kto jest najlepszy :). Takiego konkursu dawno nie było, emocje sięgnęły zenitu. Nawet ci, którzy zazwyczaj nie oglądają skoków, twierdząc, że to nudne, w ten sobotni wieczór włączyli telewizor i, jak się dowiedziałam, chuchali Małyszowi pod narty. Ja nie chuchałam (jakoś dziwnie dmuchać w szklany ekran), ale mocno ściskałam kciuki. To lepszy rezultat, niż w Salt Lake City, a przecież to właśnie wtedy Adam Małysz odnosił największe sukcesy. Jeszcze raz wielkie gratulacje. Pozostaje tylko czekać na konkurs drużynowy i mieć nadzieję, że Polacy pokażą się z jak najlepszej strony..

Blog agata2004

Najbardziej znany i lubiany. Następny konkurs, w którym startuję to jest konkurs na blogu myszalskiej. W regulaminie tego konkursu jest napisane, że uczestnik MUSI wkleić ten baner.

  

Wklejam go więc. I mam nadzieję, że będziecie na mnie głosować. Prooooszę!!!
I pozdrawiam.
To cześć!!
Komentujcie!!!!
Można się jeszcze zgłaszać do konkursu!!
Namówcie znajomych!!
I rodzinę!!!
To do jutra!!!

Komentarzy: 3 SIMON AMMANN CZ. 3 2007-01-30

Ready to fly - Onet.pl Blog

  Dziś 21 urodzinki obchodzi Rok Benković..Cóż tu dużo pisać..Życzenia wszystkiego najlepszego....Przede wszystkim powrotu do dobrej formy   =>to dzisiejszy jubilat

A tu fajne fotki na lepszy humor  Fettiego w roli głównej :

  

  

  

  

  

 

 

Magadan (18:40)
5 jest dobrze :)

18 marca 2007
Adam Małysz stracił koszulkę lidera

   Beznadziejny był dzisiejszy konkurs w Oslo.Cały dzień miałam popsuty przez to.Odbyła się tylko jedna seria.Tym samym zwyciężył Simon Ammann wyrzedzając Martina Kocha i Mattiego Hautamnullaekiego.