O czym chcesz poczytać na blogach?

Amityville

Witam Cię Na Moim Blogu :)

Jedynke bo ja i Aga nie oglądałyśmy;)

Toha w szpitalu: skoczyła na głowke i sie leTko uderzyła. (a tak naprawde to musiała pożądnie sie walnąć bo sie niemieckiego zaczęła uczyć!! co do tohy jest niepodobne) . No i była niedawno u mnie żeby pożyczyć zeszyt od niemca(!!!!)

A co do wakacyjnych planów to: do szwecji płyne 23.08. a nad morze.. jak bedzie pogoda (w co wątpie) .

Nuuuudze się strasznie. Gdyby dziewzyny mnie wczoraj nie odwiedziły to bym chyba padła z nuuudów! Miałam z bratem i tatą na wycieczke rowerową pojechać, ale zaspałam bo obudziłam się dzisiaj po 11 (!!).

Musze iść do kina na "Dark water fatum", "Dom woskowych ciał" i może na "Amityville". Jak ktos oglądnął te filmy to napiszcie na kotry warto isc (ale na dark water na 100% ide!!).

;* 4:

Oli, która jest daleko daleko,
Agaty
Doroty,
Kasi , z ktora nie wiem co sie dzieje;)


napisała SONKA 2005-08-14 14:14:49 no dalej skomentuj (6)


Jak Albatros na niebie....
W czwarter przyszły do mnie Agata i Dorota;) Przysły z prowiantem i filmami. U siadłyśmy do komputera i zaczeliśmy oglądać "Zły skręt". Film opowiada o takich ludziach-mutantach, którzy zyją w lesie i zabijają ludzi a potem tną ich na kawałki i robią z tego konserwy!Ohydny ten, ale fajny ten horror. Potem mieliśmy oglądać "Osade",.

sysiaa blog

dzieki Karolowi of course bo gdyby nie on to bym go nie miala hihi ;) dobra dobra wielki calus za to Muuuaaaa :*
Ogolnie to o tym blogu ma nikt nie wiedziec jedynie wybrane osoby he.. because (...) ohh no ;)
Pozdrowienia dla mojej zajebistej klasy noo powiedzmy zajebistej ;) Dla nowych chlopaczkow i dla zajebistego kociego pyndzelka jaaa :* muaa
skomentuj (1)
* Kino *

Ostatnio cos czesto tam jestem no ale dobrze horrorki daja rade ponizej dwa na ktorych bylam w ostatnim tygodniu polecam obejrzec ten pierwszy naprawde dobry filmik ;)
Przy okazji pozdrawiam Glupiego Glupola Rafałka ;* Adusia ;* i cala moja zajebista klase yeee dajemy rade ;)" AMITYVILLE "

13 listopada 1974 roku policja w hrabstwie Suffolk otrzymuje zawiadomienie o popełnieniu zbrodni. Policjanci natychmiast udają się pod wskazany adres: 112 Ocean Avenue na Long Island. Tam odkrywają przerażającą zbrodnię. Zbrodnię, która wstrząsnęła Ameryką. Sześciu członków rodziny zostało zastrzelonych w ich własnym domu.
Kilka dni po tym wydarzeniu, do zbrodni przyznaje się Ronald De Feo Jr. Zeznaje, że zamordował swoich rodziców i czwórkę rodzeństwa. Jako motyw tej przerażającej zbrodni podaje „głosy”, które słyszał w domu.

Rok później George (RYAN REYNOLDS) i Kathy (MELISSA GEORGE) Lutzowie, wraz z dziećmi wprowadzają się do domu w.

The Pau uau debils show 2!!!!!!!! ^_^

Strona główna 'Wyginam śmiało ciało!' ;D
Tradycyjna notka. Żałobna notka. Żałobna bo na koniec wakacji ;( Jakiś koleś miał je nam przedłużyć do 1 października i kupa. NIC Z TEGO ;/ Więc... TE WAKACJE BYŁY BOSsKIE!! x)) cudowne, niepowtarzalne, niezapomniane, piękne, krótkie. Zaczęły sie od Madagaskaru a potem Amityville w kinie. Potem była jazda w Jacznie. Potem grzałam tyłek nad morzem, w cudownym miejscu. Potem było Bosko w Spherule, nad jeziorami... Łażenie bez komórek w nocy po lesie... Kajaki... Wyskakiwanie oknami... TROPIKANA W MIKOŁAJKACH :D... Codzienne imprezy i ci ludzie. Więc pozdro:Grypa, ELiza, Monika, Robredo, Samanta, Tomek, Adrian, Ołówek, Magda, Filip, 'Kubuś i hefalumpy' [buhaha], Dominika, Szklanka, tych 3 co sie do nas przyłączyli wtedy w nocy :P i to wszystko. Dzisiaj są a raczej były zawody w Zagłobie, kiedy ja oczywiście musiałam jechac do babci ;/ ale było fajnie. Tata wsadził mnie na dach, bo mu śliwki wysoko były i nie mogłam zejść ;d Jeszcze tylko ognisko na SAM KONIEC tych pięknych chwil.

Łowca i Tropiciel DUCHÓW - ACTIVITY PARANORMAL - Onet.pl Blog

Jeżeli do śledztw nie używa żadnego sprzętu bo mu jest niepotrzebny lub zamiast kamer Full Spectrum albo Multi Spectrum i używa telefonu komórkowego.Ktoś taki na pewno nie jest łowcą duchów no i wiarygodnym człowiekiem to co sobą zaprezentował.Najgłupsze co znalazłem to film na youtube że ktoś umarł po odwiedzinach w tym rzekomo nawiedzonym domu (ja musiałbym już nie żyć ze 1000 razy gdyby to była prawda) Jeżeli nawet doszło do czyjejś śmierci to na pewno nie było to związane z tym domem.To co zaprezentowali i pokazali na pewno nie było to żadne śledztwo czy prowokacja lecz wygłupy z telefonem komórkowym.Ktoś taki puścił famę i wciska ludziom ciemnotę i opisuje niestworzone rzeczy jakby to miał być AMITYVILLE.
Poniosła kogoś fantazja ale jak przeprowadza się śledztwa w ten sposób bez użycia sprzętu który jest do tego przeznaczony to tak jest.Mogę potwierdzić że dom w Krakowie na ulicy Kosocickiej nie jest nawiedzony.Zebrane prze zemnie dowody nie stwierdzają o jego rzekomym nawiedzeniu.Większa aktywność paranormalna była na całym terenie gdzie postawiono dom niż w samym domu gdyż kiedyś znajdował się na tym terenie cmentarz.
Pytania,uwagi,sugestie, proszę pisać na e-maila lub bezpośrednio na bloga dziękuję.

Piter $    
Łowca Duchów