O czym chcesz poczytać na blogach?

Amisu

stylistka-porady.mylog.pl - mój dziennik internetowy

 Menu

Jak nosić prezentowane kolekcje? - New Yorker >> sobota, 10 maja 2008 13:25:27
Amisu – Clean Chic

W nowej kolekcji „Clean Chic-Look“ prezentujesz się zwiewnie i szlachetnie. Krój - zwężany w dół, a poszerzony w górnej części albo odwrotnie. Nieistotne, czy preferujesz wizerunek bardziej kobiecy czy też sportowy: Moda 2008 obowiązkowo nosi się rozszerzane ku dołowi spódnice w połączeniu z dopasowanymi bawełnianymi topami, podobnie jak i wąskie spodnie z shirtami w stylu empire czy bluzkami skrojonymi w literę A. Tej wiosny powiew romantyzmu zapewnią dziewczęce sukienki o grubym ściegu z zabawnymi dodatkami.

Niezmienny charakter tego trendu podkreśla lekka i rześka paleta barw: biel, srebro, odcienie.

Postępując za tym co niepewne, tracimy to co pewne. - Onet.pl Blog

Kontaktu z zielenią. Coraz cieplejszy wiatr z południa świadczy o tym, że zbliżamy się do gościńca. Wycieram pot z karku wierzchem dłoni i zatrzymuję się w cieniu pojedynczego drzewa. Aune patrzy na mnie pytająco. Opieram się o pień i wzruszam ramionami dając jej wybór.
- Powinnyśmy się pośpieszyć, jeśli chcesz znaleźć trakt przed zachodem słońca – mówi przenosząc ciężar ciała z nogi na nogę i nerwowym wzrokiem rozgląda się dookoła.
- Masz rację – mówię, ostrożnie rozważając dalszą wędrówkę. Gruntowa droga zaczynała już niedaleko, we wsi zwanej Amisu. Z pewnością spotkamy się z ciekawskimi i badawczymi spojrzeniami mieszkańców. Widok dwóch samotnie podróżujących dziewcząt, nie jest zbyt powszechny. Tym bardziej, że nie prezentuję się zbyt dobrze. Domyślam się, że we włosach mam pełno zaschniętych liści i grudek ziemi, a moja zwiewna, beżowa tunika rozerwała się na udzie. Nie dopisuje mi też humor. Odczuwam dziwną pustkę. Brakuje mi egzystencjalnych pytań, długich rozważań nad sobą, pogrążania się w marzeniach i wspomnieniach. Pragnę ponownie zanurzyć się w otchłani chaotycznych uczuć. Nie mogę jednak poświęcać.

W szpilkach po żwirze - Onet.pl Blog

Ulubieńcy Onetu

 O pracy
 O telefonach
 O chryzantemach
 O biznesie
 O młodzieży
Czytam, przeglądam...
 Kasia
 Arina
 kobieta-na-szpilkach
 Aniela
 Tancereczka
 Kwaśna M.
 czysteZuo
 Ela Weronika
 Amisu
 Klarka Mrozek
 Aś
 Krakuska

Obserwatorium - Onet.pl Blog

, dziękuję!
Podglądam:
AMO
Gosia
Josette du Barr
Poszukiwaczka
Pestka
Tesoro
Laura
Klarka Mrozek
Hubert
Amisu
Hermiona
Marionetka losu
Astrea
Romek

Jak rozpoznać oszusta?
W każdym większym mieście, wszędzie tam, gdzie przewija się duża grupa ludzi, czyli pod kościołami czy obok przejścia dla pieszych niemal każdego dnia można spotkać ludzi "potrzebujących pomocy". Celowo użyłam cudzysłowu, bo stwierdzenie ilu z tych ludzi naprawdę nie ma na chleb czy leczenie dziecka wcale nie jest takie oczywiste. Wczoraj idąc ulicą minęła mnie kobieta. Fakt faktem, ubrana.

snem było życie, dopóki Ty nie pojawiłeś się wtedy w nim... - Onet.pl Blog

Śmierci mojej koleżanki z klasy, podczas zdawania prawa jazdy, przeżyliście ze mną także maturę.

Wysłuchiwaliście moich żaleń.

Wycieraliście łzy.

Przytulaliście, gdy tego potrzebowałam.

 

Poznałam wiele wspaniałych osób.

Pseudowyzowolną, Kexy, Nagame, Moę, Sunny, Asika_, Aś, Fałszywą, Przeterminowaną, Myszkę, Cuori, Niemożliwą, Nevermore, Chocolate, Asika, Kota, Menimę, Niewidzialną, Magdulca, Nenę, Ironię Losu, Czarną Owcę, Zielono-Niebieską, Vanilię, Yvettie, Shiny, RapowąManiurę, Gienka, Shy, Elle, Lizaviettę, Labravę, Amisu, Chaosową, Karię, Naszkicowaną_Spojrzeniem, Dziewczynę Wampira i wiele, wiele innych osób.

 

Chcę Wam ogromnie podziękować za te prawie trzy lata.

Podziękować i pożegnać.

Od jutra czeka mnie nowy etap w życiu.

Na stałe przeprowadzam się do Torunia.

Dlatego dziś żegnam się z tym miejscem.

 

Już nie będę panną maleństwo.

Nie będzie można mnie znaleźć pod samotną-osóbką.

 

Ale to wcale nie oznacza, że kończę z blogowym światem.

Robię tylko kilkudniową przerwę.

Gdy.

aktualna moda - Onet.pl Blog

12 k.

10 grudnia 2009
moda jesień-zima 2009/2010 cz.2
Elo, nie daliście żadnych propozycji, dlatego będą tylko 2 tematy:
1. Kurtki na zimę 2009/2010
2. Dodatki (szaliki, czapki, rękawiczki)

1.Kurtki:

 
1. Orsay, 219,90
2. Troll 189,90
3. Amisu 189,00
4. Top secret 189,00
5. House 119,90
6. hm 149,90

podałam kurtki, z wyższej półki, ale moim zdanie warto w nie zainwestować, ponieważ są wykonane z lepszej jakości materiałów i będą nam służyć wiele lat, nie to co jakaś przewiewna bluzka, która może się zniszczyć, nawet po pierwszym praniu.


2. Dodatki na zimę 2009/2010

W tym sezonie rękawiczki nie powinny do niczego pasować (wyróżniać się), wszystkie dodatki mogę być w innym kolorze.. nie trzeba konkretnie dobierać czapki do szalika. Pełen luz. Nie mam podam przykładów dodatków,.