O czym chcesz poczytać na blogach?

American summer

' wanna play my own game? - Onet.pl Blog

Złapać lot powrotny od Stanów. Ale czy nie tego ojciec mógł się spodziewać? Przecież wiedział, że zawsze reaguje gwałtownie na takie sytuacje. Było też drugie wyjście mogła ruszyć na gapę w przygodę życia. Ciekawe czy w przydrożnych motelach uznają kartę American Express? Były wakacje, więc dlaczego by się nie zabawić? Uśmiechnęła się lekko sama do siebie, po czym szybko wystukała na klawiaturze swojego telefonu wiadomość: „Jestem w Berlinie. Lotnisko – Przyloty. Czekam. S.”. Wrzuciła aparat do torebki i.Jak zwykle świeciły w niepowtarzalny sposób. Był szczęśliwy. To cholerstwo biło od niego na kilometr. Czy wszyscy na tym świecie musieli go doznać tylko nie ona? Chociaż patrząc na to racjonalnie od Casey’a zawsze biło to coś. Potrafił cieszyć się nawet nic dla Summer niewartymi bzdurami. Może, dlatego, że jego rodzice nigdy nie byli za bogaci. Na wszystko, co miał teraz musiał zapracować sam. Nie miał żadnego funduszu powierniczego, ani swojego domku nad morzem.
- Hej słońce. Nawet nie wiesz jak mnie zdziwił ten.

cytrynka101 blog

Asfalcie!
Jeszcze coś... jestem już kierowcą, co prawda na razie z "L" na dachu, ale poruszam się już po drogach na fotelu kierowcy więc strzeżcie się wychodząc na ulicę! :))

cytrynka101 2002-07-09 23:23:06
skomentuj (8)


"Hot time, summer in the city"

Hot time już się chyba powoli kończy, ale to dobrze bo muszę się zacząć przystosowywać przed Skandynwią... brrr... Natomiast summer in the city to sprawa aktualna dla mnie jeszcze przez ponad tydzień. Już ledwo tu wytrzymuję! Codziennie.Do USA na rok. Podziwiam jej odwagę! Nie wiem, czy zdecydowałabym się porzucić moje dotychczasowe życie, przyjaciół oraz bliskich i wyjechać w nieznane! Z drugiej strony to może być niezłą przygodą i ciekawym doświadczeniem! Ciekawe, czy w jej przypadku spełni się "american dream"?? Martyna, masz do nas wrócić po roku!!
Dziś ja się żegnam z Wami! Nie będzie mnie do września, czyli ponad miesiąc! Będzie mi brakowało blogowania i moich gości! Czuję, że strasznie się stesknię za wszystkimi i wszystkim, nawet tym miastem,.

Amerykańskie Południe w literaturze

Podsumowanie

Plany byly ambitne, ale wyzwania nie moge nazwac zakonczonym. W miedzyczasie zaczelam kilka ksiazek z zupelnie innych list i nie moglam sie zebrac do "poludniowych". Mialam przeczytac:

1. Barbara Kingsolver - "Prodigal Summer"

Przeczytalam

New Orleans stories : great writers on the city

"The Food of a Younger Land: A Portrait of American Food--Before the National Highway System, Before Chain Restaurants, and Before Frozen.

mamoru.blog.pl

Ten tegos... konkursyXD

Tyak, to prawda: znowu:) Przeszłąm se normalnie do dwóch 3 etapów konkursów. Oto tematy do jednego z nich;
1) American and English cities;
2) Places of interest in the USA and UK;
3) Basic knowledge of the USA and UK;
4) British and American holidays;
5) School;
6) Housework;
7) Clothes;
8) Books;
9) Music;
10) Television;
11) Interests/hobbies;
12) Sport;
13) Family life;
14) Friends
15) Summer/winter holidays;
16) Plans for the future;
No, to by było na tyle. Trochę tego jest.

Ostatnio czuję się dziwnie... Nie mogę niczego znaleźć we wnętrzu... Tylko duszno. Tak, jakbym dokladnie nie oddychała. I tylko takie przyćmienia uczuć,.

Fu Club Sel Gomez - Onet.pl Blog

Dostępny jest tylko po angielsku, ale i tak możnaodczytać, że Selena kupiła w sumie aż dziesięć par spodni. Kotekrozumie, że moda zmienia się dość często, ale...

Jeżeli, ktoś chciałby pójść w ślady młodej aktorki, to wszystkie rzeczy pochodzą ze sklepu American Eagle.

Na koniec mała ciekawostka. źródła donoszą, że za każdy odcinek serialu Czarodzieje z Wavery Selena dostaje 6000$

Oluśka
Selena Gomez razem z Ashley na imprezie charytatywnej

Selena na imprezie A Summer Soiree - The Magic of Mentoring pojawiła się w czarnej, monotonnej kreacji. Jedynie przy dekolcie pojawił się kawałek białego materiału, który rozjaśniał całość. Właściwie o kreacji nie można powiedzieć złego słowa, ładny krój, Selena fajnie w niej.