O czym chcesz poczytać na blogach?

American pie 7

♫♪ My Crazy Life =) ♪♫ - Onet.pl Blog

Przez neta lub telefonicznie) że jak chcą jechać na wycieczkę to na jutro mają przynieść zgody i kaskę =) Aż nie mogłyśmy uwierzyć że na piątek wszyscy przynieśli zgody + pieniążki! Nawet nasza wychowawczyni była nieźle zdziwiona! =D Spytała nas na co chcemy jechać. Powiedziałyśmy że na "Czerwonego Kapturka", klasa się zgodziła. Wychowawczyni nie.Mu że grają pop (bardzo lubi taką muzę) to zaraz zaczął ich słuchać i teraz mówi że są ok =P W sobotę zaprosiłam swojego koffaniutkiego misia i psiapsiółeczki do siebie na American Pie =D Było extra! Wydurniałam się z qmpelkami a filmik był w ogóle super! =) Potem jak miałyśmy już trochę dość przytuliłam się do Davida, a on mocno mnie.

 • Namioty / Jeziorko / Holiday! =D (Asiul; 15.08.2008)
 • Wakacje, imprezki, takie tam... =] (Asiul; 20.07.2008)
 • Brak kompa... =// (Asiul; 26.06.2008)
 • Wagarki // Romantyczny wieczór...=) (Asiul; 09.05.2008)
 • Kino i.

 • Krew, pot i łzy.

  Dlaczego piszę?
  Proste jak dwa razy dwa. Bo punchliny mam niezłe.
  Więcej »

  Tagi: filmy myśli opuchliny pieniądze siedem słowa zabawa
  23:57, nowy6362
  Link Dodaj komentarz »
  Pisać na poważnie? - Spytała Andżelika.
  Więcej »

  Tagi: American Pie dziwka na poważnie Profesor Rekrutacja zabawa Żyd
  23:23, nowy6362
  Link Dodaj komentarz »

  Blog Yvonne14

  Niektóre horrory (ale sama boję się oglądać) i filmy fantasy. Moje ulubione komedie romantyczne to: Wredne dziewczyny, Cała ona, Wygrane marzenia, Dziewczyny z drużyny, Eurotrip, American Pie:band camp (reszta filmów z cyklu American Pie są idiotyczne), Dziewczyna z sąsiedztwa i wiele innych filmów których tytułów niestety.2 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!!! 2007-01-14 Dzisiaj kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy!!! Właśnie włączyłam telewizor i sprawdzam ile maję kasy. Naprzykład w Krakowie jest rywalizacja mężczyzn z Marsa i Kobit z Wenus o to kto zbierze więcej pieniędzy. Pomóżmy chorym osobom!!! Mają już ponad 3 mln. złotych!!!

  MAŁPI GAJ

  Komentarzy: 0
  Statystyki
  Liczba osób które odwiedziły mojego bloga:
   
  76
  Liczba osób które.
  Sans MS" size="2">Jest taki film, który wywołuje u mnie szereg wspomnien, który motywuje mnie do działania, który jest dla mnie jak biblia dla chrześcijanina. Mowa o American Pie. Z wyłączeniem części czwartej wszystkie odcinki widziałem chyba po 10 razy. Film oprócz tego, że jest boski przypomina mi jeden smutny fakt. Starzejemy się, niestety. Co.

  You`ll never get to heaven if you`re scared of getting high

  Strona główna Miss American Pie.

  Minęły prawie cztery miesiące,aż zdecydowałam się ponownie.
  Ciastek,wszystko pozamykane i puste ulice.
  Zaraz zwariuję w tej ciszy,chcę poniedziałek i mieć to już za sobą;/  pieczony-pingwin 2005-04-08 15:17:50
  skomentuj (3)
  L'Italia Viva!

  Filologia włoska.Mój najnowszy pomysl:)

  Skończę italianistykę,wyjadę do Włoch,gdzie poślubię.30 minut siedziala na egzaminie,tak wiec wyniki pozalismy przed dziewiętnastą.potem musialam dojechac do babci,u ktorej sie zatrzymalam,spakowac sie i w domu byla grubo po dwudziestej pierwszej.
  na egzaminie wylosowalam chujowe teaty-zanieczyszczenie poiwetrza w hiszpanii i inzynierie genetyczną.kosmos,nie wiedzialam nic,wzielam tą inzynierię i napierdalałam o.