O czym chcesz poczytać na blogach?

American horror story

solo quiero un poco mas

it doesn't seem to be working

sypie śnieg. jest w zimie coś takiego, że gdy widzę krajobraz za oknem trochę się rozpływam. dziecko kochające białe płatki.

obejrzałam wczoraj połowę sezonu American Horror Story, całkowicie posranego serialu z klimatem nie-do-kreślenia jednym zdaniem. na więcej w sumie nie mam siły.

 

czuję się nie pasująca do tej układanki. wszystko robi się coraz trudniejsze. nie wiem gdzie mam szukać.

Okiem i uchem - Onet.pl Blog

Znana postać nagle okazuje się zupełnie inna, niż się wydawało. Nie można powiedzieć "o rany, kto by pomyślał", bo postać się nigdzie wcześniej nie pojawia. Ale i tak książkę się łyka. Polecam.

Oglądam:
"American horror story"
---- ocena: 6
---- SMS: Kolejny, pokręcony serial, narodzony w wykrzywionej wyobraźni twórcy "Nip/Tuck" i "Glee". Tym razem mamy nawiedzony dom, historię o duchach, zbrodniach, zdradzie i rodzinie dysfunkcyjnej. Genialna,.

kangoor blog

Humoru. doskonala glowna rola.
+Deszcz (Baran) - kino iranskie. historyjska niezla, choc nic porywajacego. zaskakujace za to obrazy zycia afganskich uchodzcow w iranie.
+Pila (the saw) - rozpoczyna sie ciekawie, trwa niczym sztampowy american horror (morgan freeman wyjatkowo nie gra tu detektwa ale zastepuje go dzielnie danny glover) lecz jednak zaskakuje (nie powiem kiedy bo to juz ograne takie mowienie..) i zawiera (umyslna badz nie) parodie scen przyjazni mesko-meskiej w obliczu.

Awitu

(wchodzicie na własną odpowiedzialność!) tak, tak tego promowanego przez Icke, Moldera dla ubogich.

Na listę dowodów na istnienie spisku trafiły też takie filmy jak „Manchurian Candidate”  Frankenheimera czy  „American Psycho”  Harrona,

Dowodem jest także fakt, że Mark Chapman  i John Hinkley czytali „buszującego w zbożu”. Ktoś z was czytał? Tak, uważajcie wy też możecie zacząć zabijać. Jesteś introwertykiem,.

Chihiro o świecie
Cycki na wolności
Debauchette.com
Grindhouser
Horror story
Masowa Konsumpcja Kultury Masowej
Nie moja brocha
Niecodzienny
Sporothrix

SłODKI CHRISIE - informacje o Chrisie - bloog.pl

Kolor wlosow?
Uwazam blondynki za szczegolnie seksowne!

Cialo?
Caly obrazek musi byc prawidlowy.
Ogolne hobby Richie'go mozna dobrze podsumowac w jednym slowie: Horror!  
Wspolnie ze swoimi przyjaciolmi zgodzil sie na odbudowanie wlasnego �Haunted House�.Stare piwniczne pomieszczenie w swoim domu nie wystarczalo od dawna i tak Richie i jego., czego nie moze brakowac na zadnym urlopie zimowym.
Oprocz tego Richie chetnie gotuje ze swoimi przyjaciolmi,albo chodzi na zakupy; nastepnie odwiedza McDonalda albo naturalnie obowiazkowo American Steak-House!
US 5...

Na zdjeciu widzicie kolegow z zespolu, Izzy'go,Mikel'a,Jay'a i Chris'a.Od US5 stali sie jak druga rodzina.Regularnie wyjasniaja.Bracia,z nimi on jeszcze bardzo dlugo bedzie przebywal i bedzie chcial robic muzyke.


Hilary Duff...

To jest Hilary Duff.Znana jest z roli w Lizzy McGuire,A Cinderella Story i dalszych filmow,ktore odniosly sukces.Oprocz tego jest tez artystka/piosenkarka i wydala do tej pory albumy takie jak "Hilary Duff" i "Metamorphosis".To Richie poznal ja w komplecie do Lizzy McGuire.Uwaza,ze ona jest.