O czym chcesz poczytać na blogach?

Amber gold

Wszystko o H2o Wystarczy Kropla Wody - bloog.pl

Się z Ashem. Pyta się czy on nie jeżdzi konno, a Ash jej mówi, że ma nową pracę i będzie się częściej widywał z Emmą. Tymczasem Cleo tęskni za Lewisem z powodu tego, że ciągle spotyka się z Charlotte i próbuje się z nim znowu spotkać. Gdy Cleo spotkała sie z Lewisem w porcie, Charlotte im przerywa zabierając Lewisa. Emma dowiaduje się od swojej koleżanki, Amber, która też pracuje w JuiceNet Cafe, że Wilfred wyjechał. Nowym szefem kawiarenki zostaje Ash i wprowadza zmiany. Ash postanawia mieć nowe uniformy z brzydkimi czapkami, wyrzucić z menu bananowy bitbox, postawić oddzielnie owoce i nabiał i załatwić motyw koszykarski. Emma jest wściekła i stara się odwołać zmiany. Cleo znów spotyka się z Lewisem i płyną po.Stare plotki:
*Przygotowując się do roli Rikki Chadwick, Cariba Heine zatrudniła profesjonalnego trenera, aby podszkolić się w pływaniu
*W 2007 roku serial został nominowany do nagrody Logie w kategorii "najwybitniejszy program dla dzieci".
*Wszystkie sceny podwodne były filmowane w "Sea World".
*Serial był kręcony na Gold Coast w Queensland (Australia).
*Wpadka:
Medalion, który Emma podarowała Cleo miał oczko w kolorze niebieskim. Natomiast medalion, który Gracie wrzuciła do Księżycowego Jeziorka w 19 odcinku drugiej serii (który potem został znaleziony przez Emmę) miał oczko w kolorze czerwonym
*Medaliony dziewcząt zostały zrobione przez Maxa Hamiltona dla trzech.

niezwyczajny

Nie zważając na innych – co najwyżej ich kopiując. Gdzie będzie finał? W rzeźni? Tego nie wie nikt w przeciwieństwie do widocznego przepływu „środka płatniczego”, którego kochają wszyscy. „Chudy Jurek” sprytnie tytułował go „bratem Jezusa”, mimo, że zakrawa to na bluźnierstwo. Bo jak wytłumaczyć, nawet samemu sobie: Bejing Gold, mołdawskie wina, czy Koźlaka z browaru Amber? Dzika zachcianka, poszukiwanie nowości, zwykła ludzka ciekawość? Niedorzeczność! – krzyczy anioł na oknie dachowym. Geniusz, mimo niezrozumienia! Viva konsumpcjonizm! - ripostuje go diabeł na parapecie. Wszystko finalnie i tak zweryfikuje Wielki Motorniczy. Serafini mogą zaszczekać czarty, a kołowrót będzie się kręcić, bo taka kolej rzeczy.

Polskie monety kolekcjonerskie

Projekt oraz przyciągający uwagę bursztyn to atuty tej pięknej monety z niesamowitej serii 8 złotych monet “Szlak Bursztynowy” -”Amber Route”. 

Atrakcyjny temat
i sztuka w najlepszym wydaniu
w Twojej kolekcji złotych monet!

The “Amber Route” series of coins is struck by the Mint of Poland. The silver and gold coins are decorated with amber.

The Amber Route follows the path of merchants who travelled these areas to buy amber – these travels started as early as the 1st century BC. The Amber Route is also a cover name for the multiple commercial relationships between the Mediterranean and Baltic countries.

The series includes the following coins: Russian Kaliningrad, Polish Gdańsk, Polish.

...świat budowany z pyłu słów...

Roku w sjc. Przejechałem ponad 200 km. Kupiłem. Szczęśliwy wracałem piechotką, bo autobus mi uciekł. A w podsumowaniu Randy była na siódmym miejscu. I umarłem słuchając jej wtedy. I za każdym jej przesłuchaniem umieram. Choć już setki razy przy niej umarłem. I wciąż. Wciąż to w sobie mam. Potem Tori była. Tori Amos. Ze swoim a sorta fairytaile. I całą płytą Amber Waves. Kupiłem. Zakochałem się. I kiedy Piotr Kaczkowski w minimaxie powiedział, że jest w poznaniu za tydzień koncert, oniemiałem. Kolega kupił mi bilet. Jeden z ostanich biletów w polsce, jakie w sklepie można było kupić. Pojechałem. Pół dnia spędziłem w pociągach. Pół dnia po poznaniu się pałętałem. A potem stałem w ogromnej kolejce. Wszedłem. Byłem. Czułem. A potem wracałem przez pół nocy. I pojechałem z samego rana na egzamin z ekonometrii. I zdałem. Do dziś się sam do siebie uśmiecham. Warto było. Pan Marek zakochał mnie też w Evie Cassidy i cudownej wersji Fileds of gold Stinga, która wciąż kojarzy mi się z chodzeniem po torach kolejowych za miastem i gapieniem się w słońce zachodzące nad złotymi polami. Zakochał mnie też w Bukartyku i kawałku Małgocha. I pokazał kawałek Bolero Kwaśniewskiego i Kaczmarczyka, którego wciąż nie mam. I jestem niepocieszony z tego powodu. Wiele minut pięknej muzyki zyskałem. Wiele się.