O czym chcesz poczytać na blogach?

Ambasada usa

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

”ACTA a to jest to co dotyczy Internetu. Ja nie mam komputera i Internetu to jest mi to obojętne.” Nic bardziej mylnego. Internet w ACTA jest tylko częścią tego dokumentu i to niewielką. ACTA to jednostronna umowa handlowa między USA a sygnotariuszami. W tłumaczeniu „Umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi” to nie jest tytuł „Umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi w Internecie” tytuł trzeba czytać „ Umowa.

Ma interes w tym, aby pozostałe kraje przyjęły tę umowę i w ten sposób poddały się kontroli amerykańskich koncernów? Czemu miało służyć bezprecedensowe (tak wynika z relacji zaskoczonych posłów) zainteresowanie pracami komisji? Czy ambasada USA zamierza wobec tego podjąć jakieś działania? A może już podjęła? Nie ja pierwszy i nie ostatni stawiam te pytania. Może trącą naiwnością, ale wolę nie dostrzegać od razu i jedynie czarnego scenariusza.

Aurę.

Blog spajkej

Komentarzy: 0 Wiza 01 cze 09 Aby wjechac do USA potrzebujemy Wize. Wizę wyrabiamy w Ambasadzie Amerykańskiej w Warszawie (ul.Piękna 12) albo w Konsulacie w Krakowie. Wszystko zalezy z jakiego województwa jesteśmy. Polecam załatwianie wizy turystyznej (B1/B2 Nieimigracyjnej) niż.Innych przelewów nie honoruja. Ja płaciłem na poczcie i przelew byl za darmo. Opłata wynosi $131 ale płacimy ją w złotówkach zatem przed zapłaceniem sprawdzmy na stronie po jakim kursie liczą tego dnia. Przelewamy to na adres Ambasada USA 00-540 Warszawa Al. Ujazdowskie 29/31, Citibank Handlowy w Warszawie SA, numer rachunku: 33 1030 1508 0000 0005 0035 0016 a w tytule przelewu piszemy "opłata wizowa".

4. Drukujemy sobie ze strony dwa formularze.

Jack King | Autor Powieści Sensacyjnych | Blog o książkach, pisaniu, i szpiegostwie

Były minister wojny USA Donald Rumsfeld uciekł z Francji w obawie przed aresztowaniem. Podczas pobytu Rumsfelda we Francji, organizacje praw człowieka złożyły pozew sądowy o zbrodnie wojene i tortury dokonane z rozkazu tego zbrodniarza. Ambasada USA przeszmuglowała Rumsfelda z kraju. Aktywiści mówią: “Rumsfeld musi się teraz czuć tak jak czuł się Saddam Husejn gdy polowali na niego żołnierze USA”. Przeczytaj artykuł (w j. ang.)

Cieszyć się będą z opieki służb specjalnych do końca swoich dni, podczas gdy protestujący wojny i ludobójstwa wrzucani są do więzienia, i sądzeni otrzymują wyroki, które limitują ich prawa obywatelskie i człowieka. Aresztowani w USA za udział w protestach przeciwko ludobójstwom w Iraku i Afganistanie otrzymują tzw “criminal record”, który powoduje, że nie mogą podróżować za granicę (patrz protestanci z organizacji Code Pink nie wpuszczeni do Kanady),.

ZYGFRYD GDECZYK

A także TVN, onet.pl, "Gazety Wyborczej". Organizatorami manifestacji były Młodzieżowy Klub Gazety Polskiej i Akcja Alternatywna "Naszość".
W tej atmosferze przemawiał m.in. Piotr Lisiewicz z Gazety Polskiej: – Ambasada wie co stało się w Smoleńsku, stąd te barierki – mówił do zebranych. – Zbliża się czas zapłaty – dodała Katarzyna Górska-Hejke, szefowa "Nowego Państwa".
Lisiewicz mówił, że niewiele jest.Szczurze!", "Złodzieje", "Smoleńsk pomścimy" i "Jeszcze tu wrócimy".
Dalej Al. Ujazdowskimi demonstranci poszli pod Pałac Prezydencki. W drodze na Krakowskie Przedmieście zatrzymali się przy ambasadzie USA. Tam padły okrzyki, że Barack Obama powinien się wstydzić swojej rozmowy z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem, którą podsłuchały media. 26 marca na spotkaniu z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem podczas szczytu nuklearnego w.

Masz głos, masz wybór

Na temat konkursu Democracy Video Challenge. O konkursie pisaliśmy już wcześniej - w tym miejscu.


Ambasada USA z przyjemnością ogłasza, że mamy 20 polskich uczestników konkursu Democracy Video Challenge, zorganizowanego przez YouTube oraz Departament Stanu USA.  Wszystkie konkursowe filmy można obejrzeć pod linkiem www.youtube.com/democracychallenge natomiast filmy uczestników z Polski:.

Marek w tropikach

Witamy w Iranie!

Jedno z malowideł na ścianie byłej ambasady USA w Teheranie. fot. Marek w tropikach

Samolot.

Writing jobs, working on my first book and organise trips with a thrill all around the world.

Posted on Styczeń 4, 2012, in Iran and tagged burka, czador, hidżab, Iran, Islam, muzułmanie, Teheran. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Zdelegalizowany-po-polsku - Onet.pl Blog

9 Kocham was!!!

24 lutego 2010
Ludzie i ich PROBLEMY
BIUROKRACJA ZACHODNIA
      
Tak ma wyglądać ambasada USA w Londynie.
"Biedni" urzędnicy za miliard zielonych, chcą takie skromne.
Samobójstwa we francuskim koncernie telekomunikacyjnym, opisane na kawałku papieru - zwanego gazetą -, kilka wzmianek w necie i telewizorni i ........ Świeży przykład bezradności CZŁOWIEKA wobec prawa ustanawianego przez "wybrańców w USA. Samobójstwo inżyniera informatyka - spektakularny protest przeciwko bzdurnym przepisom - nie mogącego "stanąć na nogi" - uczciwie. Poniżej przedruk artykułu z portalu TVN 24.