O czym chcesz poczytać na blogach?

Alyson noel

Tornado Recenzji

RSS

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Bibliotecznie-bajecznie

Pozycje, które stanowią contrę do sagi Zmierzch. Nieco mroczne historie z udziałem nastolatek. Wampiryczne skłonności, niezrozumienie ze strony zwykłych śmiertelników, problemy, miłości, namiętności. To wszystko sprawia, że książki fascynują i hipnotyzują czytelnika.

 •            Alyson Noel "Ever"                                                                                                    .

 • Blog gim14

  ( która osoba da najwięcej głosów otrzyma nagrodę) ale proszę podpisujcie się tak samo jeżeli dajecie więcej niż jeden głos!!!

  Oto propozycje na królową:

  1, Brenda Song

  2, Raven
  3, Ashley Tisdale

  4, Anneliese van der pol
  5, Alyson Michalka

  I Gina Guanco. Ma młodszą siostrę Stellę Hudgens, która także jest aktorką. Jej przydomki to Nessa, V, Van.

  Jest związana z Zaciem Efronem, którego poznała na planie filmu High School Musical. 

  Jej debiutem aktorskim była rola Noel w filmie Thirteen, lecz prawdziwą sławę przyniosła jej rola w filmie High School Musical. Jej debiutancki album V ukazał się w Stanach 26 września 2006. Pojawiła się w dwóch serialach: "Drake and Josh" oraz "The Suite Life of Zack & Cody".

  Tyle osóbek.

  bookland

  Znać daty śmierci wszystkich ludzi na świecie...? Jak to jest wiedzieć, że ukochana osoba umrze już za kilka dni...? To, co widzi piętnastoletnia Jem, to dar, ale i przekleństwo. Numery są w jej głowie. Zna datę śmierci matki. Wie, kiedy w ataku terrorystów na Londyn zginą ludzi. Nikogo nie umie obronić przed śmiercią, więc ucieka - przed rówieśnikami, policją, innymi ludźmi.

  15:49, corrupted
  Link Komentarze (16) »
  poniedziałek, 27 grudnia 2010
  39. 'nieśmiertelni : ever' ALYSON NOËL

  TYTUŁ :.

  Po dostaniu się się do nowej szkoły - liceum z internatem easton academy - dowiedziała się o morderstwie swojego chłopaka. reed, stypendystka z problemami w rodzinie, mimo że z początku nie mogła odnaleźć się w nowym środowisku, dostała się do prestiżowej bursy billings, gdzie mieszkają najpopularniejsze i najbogatsze uczennice. po wydaleniu ze szkoły prezeski billings - noelle - reed sama nią została. w easton poznała także wspaniałego chłopaka, josha, który był najlepszym przyjacielem jej nieżyjącego partnera. niestety jedna z jej koleżanek próbowała zniszczyć ten związek. podała joshowi tabletkę, narkotyk, by mieć pewność, że nie będzie nic pamiętał i że zrobi to, co ona zechce. zaciągnęła go do miejsca, gdzie nikt ich nie zobaczy,.