O czym chcesz poczytać na blogach?

Alvaro

Poruszamy się w przestrzeni niczym marionetki losu... - Onet.pl Blog

- Cześć, co tam słychać?

- Wszystko dobrze, tylko z chęcią napiłabym się krwi, ale ta dziewczyna chyba nie ma zamiaru zmieniać postaci, więc wiesz, brak okazji...

Wzdrygnęłam się, co nie uszło uwadze Granyi.

- Stało się coś? - spytała, obserwując mnie uważnie.

- Nie, wszystko w porządku. - uśmiechnęłam się blado i podniosłam się z ziemi.

Granya poszła w moje ślady.

- To co? Idziemy?

- Jasne - odparłam i ruszyłam w prawą stronę.

Dziewczyna zaraz znalazła się u mego boku i rozgadała na temat tego, jak to Alvaro i Aegir kłócili się nieprzerwanie przez kilka dni o to, kto w końcu pojedzie patrolować nasz teren.

Ci to mają problemy... Wystarczy, że chociaż raz Aidan powie, żeby sami podzielili się dyżurami, to oni zawsze się o coś pokłócą. Nie powiem, historyjka była dosyć zabawna i od czasu do czasu wybuchałam głośnym śmiechem.

Podczas gdy Granya mówiła i mówiła, przeszłyśmy już spory kawałek brzegiem potoku, a ja wypatrzyłam wśród drzew ścieżkę, w którą musiałyśmy skręcić. Lekko pociągnęłam przyjaciółkę za rękę, a ta bez protestów poszła za mną, nadal mówiąc.

Nie.

Włoska miłość -

Ale to nie to samo, nawet Lorenzo tak powiedział. nie ma uczucia, u nas  było, przecież wiesz. wszyscy za tobą tęsknimy. nasza paczka to nie to samo, gdy cię nie ma. tej radosnej i romantycznej dziewczyny, która sama wymyślała piosenkii układy taneczne i demonstrowała je na środku parku. z Lilie jest najgorzej. jest przygnębiona i smutna. wiesz, ona traktuje cię jak siostrę. Claudia próbuje ukryć emocje, wiesz jaka ona jest. też cierpi, ale chce, żeby ludzie postrzegali ją jako wesołą dziewczynę bez problemów. ale nie powiem, uroniła łezkę, gdy wyjechałaś. nawet nie tylko ona. Vivien też. i nawet Marco! Alvaro wszystkich pocieszał, ale też był smutny. Gulio milczał. Trudne to było. Alessio pocieszał Claudię.

No nic, kończę. kocham cię i nigdy o tym nie zapominaj. jesteś jedyna. choć mamy dopiero po 16-17 lat, wiem, że jeszcze długo przetrwamy. odpisz, jeśli możesz.

01:08, tygrysku00
Link Dodaj komentarz »

Czekaj na właściwy moment, na tego mężczyznę, który sprawi, że twoje życie upije się miłością. - Onet.pl Blog

Jęknęłam. - Nie znamy się nawet tydzień!
-A co za różnica ile? - burknął. - Jesteś jedyną laską, która spała w tym pokoju!
-Jestem zaszczycona - fuknęłam i wstałam. W tej samej chwili do pokoju wkroczyła pani Garcia.
-Claudie? Mogłabyś go zawieść do klubu na badania? Muszę iść do szkoły,bardzo cię proszę - uśmiechnęła się delikatnie.
-Tak, nie ma problemu - chwyciłam kluczyki od samochodu leżące na stoliku i wyszłam na korytarz. - Raul, pomóż bratu się ubrać! - warknęłam do młodszego Vazqueza i wyjęłam z kieszeni telefon.
-Wkurzyła się, że jej nie obudziłem - usłyszałam głos Alvaro.
-Nie dziw się jej. Wygląda na dziewczynę z zasadami, a ty zrobiłeś coś wbrew jej woli - powiedziała jego mama.
-Poza tym ma charakter i nie piszczy na twój widok jak większość - zauważył Raul.
-Ale to nie była jakaś zbrodnia! - syknął.
-Ale się uspokój. To nie jest jakaś dmuchana lala, żebyś z nią robił co chciał - podsumowała i wyszła. Jak na zawołanie zaczął dzwonić mój telefon.
-Cześć, tatku - przywitałam się i usiadłam na podłodze.
~Hej, mróweczko! Co tam?
-Nic, tatku. Miałam sprzeczkę z Alvaro...
~

Pamiętnik Sahiba - bloog.pl

Muzyczne: Eraldo Salmieri
inscenizacja i reżyseria: Robert Skolmowski
scenografia: Marek Braun
kierownictwo chóru: Mariusz Otto
asystent reżysera: Krzysztof Szaniecki
współpraca muzyczna: Wiktor Lemko

czas trwania: 3 h 25 min., 2 przerwy

Gorące uczucie oraz niefortunny wypadek, który zaważy na życiu trzech osób to główne wątki opery Giuseppe Verdiego.

Don Alvaro, szlachcic z Ameryki Południowej, zakochuje się w pięknej Leonorze. Przeciwny temu związkowi ojciec przyłapuje zakochanych w trakcie ucieczki. Chcąc potwierdzić czystość ukochanej oraz dowieść uczciwości swych zamiarów Don Alvaro rzuca pistolet na ziemię. Broń niefortunnie wypala śmiertelnie raniąc ojca. Od tego momentu Don Alvaro, Leonora oraz jej brat Don Carlos rozpoczynają tragiczną ucieczkę przed przeznaczeniem.

Prapremiera Mocy przeznaczania odbyła się w 1862 roku w Petersburgu. Mimo entuzjastycznego.

Fernando Torres. Fani fanom. - Onet.pl Blog

Czas, w którym możemy czerpać radość z gry w piłkę nożną. Ta generacja zawodników ma przed sobą jeszcze wiele lat w futbolu i zrobimy wszystko, aby w dalszym ciągu sięgać z Hiszpanią po trofea. Teraz musimy po prostu kontynuować wykonywanie ciężkiej pracy.

A kolejny wywiad, bezpośrednio po tym spotkaniu, TUTAJ.

- Hiszpania vs. Irak:
W opinii wielu, mecz nie należał do najlepszych i bardzo efektownych. Hiszpania bowiem, ku zaskoczeniu wszystkich wygrała [tylko] 1:0. Gola strzelił David Villa w 55. minucie spotkania. Torres i Alonso spędzili na murawie całe 90 minut, ale ich koledzy, czyli Pepe Reina, Alvaro Arbeloa i Albert Riera oglądali mecz z ławki rezerwowych.
Tym samym, La Furia Roja ma już na koncie 34 wygrane spotkania...
Oto... jedno zdjęcie:

 >kliknij

A już dzisiaj o 20.30 rozgrywki z RPA.

___

Odbiegając od Pucharu Konfederacji, a skupiając się na transferach tego lata... Fernando Torres stwierdził, że hiszpańskie kluby nie doceniają swoich piłkarzy:

- W Hiszpanii nie docenia się piłkarzy rodzimej federacji.

- Jesteśmy najlepszym zespołem na świecie, wiele klubów chciałoby mieć naszych reprezentantów w swoich składach, jednak wydaje mi się, że nie.