O czym chcesz poczytać na blogach?

Alumni

Duc in altum! - bloog.pl

niedziela, 09 grudnia 2007 22:42

    Czasami ktoś pyta się mnie "co się dzieje w seminarium?". Moja Alma Mater (inne seminaria zapewne też) przeżywała w sobotę 8 grudnia, czyli w dniu, w którym obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, swoje "małe święto". Alumni III roku (czyli pierwszy rok studiów teologii) przeobrazili się w księży, jak na razie tylko z wyglądu. Porzucili cywilne stroje - garnitury i założyli strój "regulaminowy" czyli sutannę. Chociaż wyglądają jak "prawdziwi" księża, na razie nimi nie są. Dla nich i dla ich rodzin to wzruszająca uroczystość.
    Tym, których mam zaszczyt nazywać młodszymi braćmi, życzę aby tej zewnętrznej przemianie towarzyszyła wewnętrzna, niech zakładając strój osoby duchownej pamiętają, że w przyszłości zostaną posłani po to, aby służyć innym. Niech codziennie - tak jak w.

Słodka jak wino szkarłatna jak krew - Królowa Nieumarłych - Onet.pl Blog

Przed nią pokój na klucz, gdy oderwałam głowe jej misia przestała ^^ urodziła się 10 Lutego opycha się słodyczami na tone a jak jeszcze raz zobacze ją z moimi tamponami w uchu i nosie to zabije.

No i to moja wspaniała rodzinka.

***

Ubrałam kurtkę i poszłam się przejść na niebie zbierały się się chmury i wiałkki wiatr, miał ono kolor perłowy. Wsunęłam dłonie w kieszenie i szłam pustą ścieżką z lekko opuszczoną głową na uszach miałam słuchawki i słuchałam Late Night Alumni - Rainy Days. Gdy piosenka dobiegła końca usłszałm rower jadący za mną. Podjechała do mnie blada blondynka o błękitnych oczach włosy miała upięte w kitkę.

-Cześć.-przywitała się ze mną dość przyjaźnie

-Hej.

-Jesteś tu nowa ?

-Ta, mieszkam w tej ruderze na wzgórzu-westchnęłam

-Miło Cię poznać, jestem Christina Longriver.-przedstawiła się uśmiechając wyciągnęła do mnie rękę.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Święceń kapłańskich i nominacji oraz wręczanie przy tej okazji upominków okolicznościowych lub kwiatów.

Konkretne działania wobec zwerbowanych księży – tajnych współpracowników mieli prowadzić: por. J.O. – w stosunku do TW ps. “Janek”, ppor. J.K. – w stosunku do TW ps. “Wicher” i TW ps. “Tomasz”, por. L.F. – w stosunku do TW ps. “Jerzy”. Płk Hawrot nakazał w najbliższym czasie przystąpić do pozyskania następujących kandydatów na TW: ks. H.S., ks. J.S., ks. W.B, ks. A.T., ks. H.B., ks. T.J., ks. E.B., ks. J.K., ks. K.G., ks. A.B., ks. S.Z., ks. Z.S., alumna G.S. oraz pracowników naukowych KUL: W.P., J.S., M.S., J.K., H.P., A.R.

« Bartłomiej Kozera – TW “Kazimierz”, filozof o niezwykłych.

My ReaLy WoRlD :) KiSs 4YoU !!!!!StYnKa ZaPrAsHa PoNoFnIe !!!

Wiem jakie to jest uczucie i naprawde nie życze tego nawet najgorszemu wrogowi.Tenx za wysluchanie zapraszam do komentowania notecek papa

....JuStYśKa LooKa Tuuu.... 2003-08-27 16:15:42
skomentuj (3)


Co TaK mALuTkO???!!!
****************************


.......::::::: Dziś był fajny dzionek ::::::::::::..........

Dziś bylo super poprostu.Byl dzień wspólnoty w Wasilkowie i bylo zarąbiście.Znow zobaczylam sie i gadalam ze swoimi wspanialymi znajomymi z oazki JuChNoWiEc 2003 widzalam alumna Wojtka jeju mowie wam wygladal jak preslej hehe tak patrze ze to jest spoko przezycie po miesiacu zobaczyc na nowo znaomych.Mam nadzieje ze w przyszlym roku tez razem spedzimy wakacje hehe:D no i jeszcze umowilismy sie na ognisko i wogle jadymy do Juchnowca 13 wrzesnia bedzie cool juz ni moge sie docekac !!!!!! Dobra ziomki nie chce mi juz sie pisac jestem zmecona po dzisiejszym dniu no i nie chcem przynudzac papatki:PUwAgA!!!!!!!!!!! komunikat bardzo ważny chodzi o śmierć i życie hihihi:D
pozdrawiam bardzo serdeczznie wszystkich ktorych znam z calego swwiatka papa i caluski.

Przyjazny blog księdza Karola

Dziś słuchowiska nie cieszą się popularnością. Dziś liczy się efekt, widowisko, tzw. "show". A tutaj chciałbym zaproponować wysłuchanie półtoragodzinnej wypowiedzi człowieka. Jeśli dla kogoś za dużo, niech zajmie się swoimi sprawami, a nagranie spróbuje puścić w tle.

To nagranie świadectwa życia Leszka Dokowicza, z którym jako alumn miałem możliwość spotkać się jeszcze w seminarium. Dokumentalista, filmowiec, który na jakimś etapie swojego życia był zaangażowany w subkulturę techno. Uczestniczył w tym ruchu "od kuchni". Opowiada o manipulacji człowiekiem poprzez muzykę, światło i obraz, o próbie otwarcia człowieka na wpływ Złego. Ciekawe spojrzenie na elektroniczną muzykę techno, jako na narzędzie w rękach sekty satanistycznej. Oczywiście działająć nie wprost.

Najłatwiej te słowa przyjąć uśmiechem, ale stoi za nimi świadectwo człowieka, który był zaangażowany w najwyższe struktury ruchu techno w Niemczech.

Mushing Promotion - Onet.pl Blog

I gimnazjum.

Na początku wakacji 2002 roku wyjechałem na egzamin wstępny do mojej obecnej szkoły

KOLEGIUM p.w. ŚW. ANTONIEGO Z PADWY Niższe Seminarium Duchowne Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów w Królewsko-Górniczym, Wolnym Mieście Wieliczce (to nie jest pełna nazwa, a powyżej jest jej zdjęcie).

W roku tym na poważnie, zacząłem się interesować kulturą hip-hop.

Od września 2002 roku jestem szczęśliwym alumnem Kolegium.

Obecnie zastanawiam się nad dalszą drogą w moim życiu, pozostać w klasztornych murach, czy wybrać inną drogę, powierzam Bogu swoją osobę, niech On zdecyduje i wskaże mi kierunek.

To by było chyba tyle.

Dziękuję Wszystkim, którzy dotarli do końca tego nudnego tekstu, napiszcie o czym chcielibyście przeczytać, co jeszcze mam o sobie napisać.

Pozdrawiam Was, niech Bóg ma Was w Swojej opiece.
lajkon.