O czym chcesz poczytać na blogach?

Aluminium

Aluminium Konin

Starszych
---
JUNIOR MŁODSZY - B1/B2 (1991/92)
trener - Bartłomiej Rządkowski
Wielkopolska Liga Juniorów Młodszych
---
JUNIOR MŁODSZY - C1 (1993 i młodsi)
trener - Marcin Woźniak
Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych
---
TRAMPKARZ STARSZY - C2 (1994 i młodsi)
trener - Rafał Szkudelski
Klasa Okręgowa Trampkarzy Starszych
---
TRAMPKARZ MŁODSZY - D1 (1995 i młodsi)
trener - Jacek Górecki
Klasa Okręgowa Trampkarzy Młodszych
---
MŁODZIK STARSZY - D1 (1996 i młodsi)
trener - Dawid Dębowski
Klasa Okręgowa Młodzików Starszych
---
MŁODZIK MŁODSZY - D2 (1997 i młodsi)
trener - Przemysław Pawlak
Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych

źródło: 

www.aluminium.lm.pl

Notki
Wygrana juniorów 2007-07-29
W dniu dzisiejszym juniorzy starsi rozegrali kolejny sparing z serji gier kontorolnych. Zawodnicy nasi zmierzyli się z Czarnymi Ostrowite. Mecz zakończył sie zwycięstwem 6:2 dla Koninian. Bramki dla Aluminium strzelili:.Przemysław Skibiszewski x2, Mateusz Witkowski x2, Kamil Szkolmowski, Dawid.

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

3.

Aluminium jest od początku lat ’90 XX wieku uznawany za odpowiedzialny za demencje starcze, w tym chorobę Alzheimera. Przedstawiciel mediów mainstreamowych, włoski dziennik Corriere della Sera, pisał o tym związku w 1991 roku. Potem sprawa ucichła na tyle, że możliwe stało się opychanie nam tej trucizny nawet w wersji nano.

Aluminium odkłada się w mózgu tak jak rtęć.

Czytamy na  http://moje_ziola.webpark.pl/alum.html  :

“Nadmiar aluminium powoduje szereg objawów: podrażnienie przewodu pokarmowego, zaparcia, wymioty, problemy skórne, brak apetytu, skurcze mięśni nóg, zmęczenie. Może też sprzyjać krzywicy przez utrudnienie absorpcji fosforanów. Wysoki poziom glinu w organizmie może powodować także uszkodzenia nerwów i zaburzenia w pracy mózgu. Istnieją uzasadnione podejrzenia, że glin w postaci jonowej może powodować chorobę Alzheimera. W mózgu z taką chorobą występują płytki starcze i sploty nerwowo-włókniste zawierające glin.

W Polsce glin jest składnikiem leków polecanych np. w przypadkach nadkwaśności, jednak.

cukrzyca

Gzyms jest nad obszarpany krawędzi. Analiza tkaniny musi być rozciągnięta tapet szczelnie przed gwoździ, ale nie tak mocno jak do deformowania tkaniny.
jak usunąć śledzika
coś na nudę
jak usunąć śledzia
Ze względu na problemy z korozją nierównych metale, metalowe pokaz tkanin innych niż aluminium nie powinny być wykorzystywane w aluminiowych ramek. Użytkownicy z aluminium należy użyć tapetom jednej ramki aluminiowej kontroli lub niemetalicznych materiałów takich jak nylon.
gify
kolorowanki
obrazki
doda
winogrona
odchudzanie
ogrzewanie
basen

Do najczęściej wykorzystywanych materiałów na owady badania materiału aluminium i włókno szklane. Aluminium jest ogólnie dostępne w tapetach naturalnym aluminium lub w kolorze węgla stosowane. Na węgiel jest znacznie mniej widoczne i powinny być preferowane, gdy widok przez ekrany jak również zewnętrzny wygląd okna są istotne. Jst dostępny w świetle szary jak węgiel kolory, na węgiel ponownie oferujących lepsze wyświetlanie i wygląd. Jst mniej kosztowne i ma tę zaletę, że nie przy trafieniu lub pchanych. Jednakże, włókno szklane oczek jest nieco bardziej niejasne niż tapet aluminium oczek, tapety
które barwy zewnętrznego wyglądu okna i zmniejsza ilość światła nadawany z zewnątrz. Ponadto włókno szklane ekranie poniża szybko z narażeniem na.

Tomek Blog - bloog.pl

2:00

W każdym mieście mamy jakieś stare i brzydkie budynki, które nagle zrobiły się piękne i przeszklone. To wszystko zrobiły fasady aluminiowe połączone z oknami. Obecnie fasady aluminiowe są najbardziej popularne tak w starych jak i w nowych budynkach. Nie ma się co dziwić, że ludzie poszukują fasady aluminiowe i chcą się o nich dowiedzieć jak najwięcej.
Tam gdzie są fasady aluminiowe jest gwarancja nie tylko estetyki, ale też trwałości i jakości. Przecież nie ma nic lepszego i trwalszego od aluminium. Wystarczy spojrzeć na ceny aluminium względem metali i już widać ogromną różnice. Każdy chce mieć budynek, który przyciąga uwagę a fasady aluminiowe właśnie ściągną na siebie uwagę. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że są one tam zamontowane i to one trzymają te wszystkie okna. Jeśli ktoś zdecyduje się na fasady aluminiowe to najlepiej zamówić od razu odpowiedni projekt do nich. Niech specjalista oceni i zobaczy, co nam potrzebne i jaki będzie tego koszt. Wrażenie na pewno zrobimy, a to często ważniejsze niż koszty. W miastach wieżowce właśnie z takimi fasadami są ozdobą i wizytówką. Każdy patrzy na takie budynki, robi sobie zdjęcia, po prostu ludziom się to.

Blog - Blog więźnia politycznego stanu wojennego

„Konin” (HAK) w nocy 13 grudnia. Około godz. 5.30 rozpoczął się w Hucie strajk i zawiązał Komitet Strajkowy (KS). Na terenie zakładu przebywał Zbigniew Ładosz (wiceprzewodniczący ZR NSZZ „Solidarność” w Koninie). W pierwszym dniu stanu wojennego odbyła się także zaplanowana wcześniej msza św. w kościele pw. bł. Maksymiliana Kolbe, podczas której ksiądz Antoni Łassa poświęcił sztandar NSZZ „Solidarność” Huty Aluminium. Po uroczystościach sztandar ten został przewieziony na teren strajkującej Huty, natomiast w pomieszczeniach przy kościele odbyło się zebranie działaczy „Solidarności” konińskich zakładów pracy. Strajk w Hucie Aluminium trwał do godzin nocnych 14 grudnia. Zakończył się po zapewnieniu władz, iż nikt ze strajkujących nie będzie represjonowany. Mimo to, aresztowano członków KS – Jerzego Jarzyńskiego i Zbigniewa Ładosza. Wyrokiem Sądu Wojewódzkiego w Koninie - za kierowanie strajkiem i kontynuowanie działalności związkowej - skazani zostali 28 grudnia 1981 r. na karę 1 roku i 6 miesięcy więzienia. Ponadto, w lutym 1982 r. 316 pracowników Huty ukarano potrąceniem nagród za 1981 r. Represje SB  nasiliły się na przełomie roku 1981/1982. Już w pierwszych dniach stycznia 1982 r. aresztowano  Andrzeja Krzyżańskiego-  wiceprzewodniczącego NSZZ Solidarność wydziału Walcowni w Hucie.