O czym chcesz poczytać na blogach?

Alucard

....:: Zire RPG ::.... (Blog (18+), może zawierać treści przeznaczone tylko dla dorosłych)

I rozpłynęły się. Tak samo wytarła się ciemność piwny – straciła ciężar i grozę. Światło płynące z międzywymiarowej bramy zaczęło się kurczyć, aż zniknęło w jednym małym rozbłysku. Piwnica z powrotem była zwyczajną piwnicą, jakby nic się nie zdarzyło.
Po drugiej stronie D znalazł się w ciemności tak materialnej, że aż dotykalnej. Wiła się za jego plecami, oblepiała stopy gdy kroczył, językami obłapiała jego ciało, dawała się ciąć mieczem. Jego oddech parował w tym chłodnym miejscu. Nagle przed nim wyrosła znajoma sylwetka odziana w karminowy płaszcz i takiż kapelusz.
-Znowu się spotykamy, Alucardzie.-
-Czas wreszcie zacząć to, co uważałeś za dawno skończone.- wyrzekł wampir, a w jego dłoni pojawił się również dobrze znany Casull 454 z dobrze znanym mottem wyrytym na boku.
-Kim był Chrystus?-
-Kimś bez ambicji. Dlatego jest teraz w Raju.- Casull zniknął, tak samo jak wielki kapelusz i sam Alucard. Ciemność napełniła się trzepotem błoniastych skrzydeł. Składała się z nich i otaczała Łowcę, zacieśniała się wokół niego. Po chwili rozpłynęła się. D ani drgnął, był skupiony i napięty bardziej niż zwykle. Stanął twarzą w twarz z młodym mężczyzną w czerni.
-Widzisz, że nie ma sensu.

Manga i Anime - Onet.pl Blog

Hellsing
Czasy współczesne;Anglia. Podlegająca Królowej, tajna organizacja "Hellsing" zajmuje się likwidacją wampirów i ghouli (ukąszonych, którzy nie zamienili się w wampiry). Na jej czele stoi Integra Farburke Wingates Hellsing - twarda, nieustępliwa i bezwzględnie wykonująca swoje zadanie. Jej tajną bronią, a jednocześnie najlepszym agentem organizacji jest nieśmiertelny wampir najwyższej klasy - Alucard. Ironiczny i śmiertelnie niebezpieczny, wierny sługa rodziny Hellsing, gardzi słabymi wampirami i ludźmi. Podczas jednej z misji rani śmiertelnie policjantkę - Victorię Seras. Ta jednak przed śmiercią zgadza się, aby Alucard wyssał z niej krew i zamienił w wampira. Tu właśnie zaczyna się akcja tego anime - niesamowitego połączenia horroru i filmu akcji, któremu towarzyszy mroczna, gotycka atmosfera.

Cause I don't think that they'd understand When everything's made to be broken - Onet.pl Blog

Zawołała ciemnowłosa. – Nie możesz odejść od nas. Co zrobimy bez ciebie?

-Dacie radę beze mnie. – szepnęła młoda Gordon.

-Właśnie, że nie damy! Proszę.. zostań..

Gwiazdka puściła ją, jednocześnie opadając i nie przestawiając chlipieć.

***

Ciemnowłosa się ocknęła. Po skroni spłynęła jej kropla potu.Spojrzała na Matyldę. Wciąż leżała, oddychając miarowo. Ktoś położył jej na ramionach ciężkie dłonie, schowane w nieskazitelnie białe rękawiczki. Popatrzyła swoimi oczami na górę i ujrzała Alucarda. Ten uśmiechał się do niej, ukazującswoje zęby. Nachylił się ku niej, gdy niespodziewanie Diablica otworzyła oczy i przekręciła głowę w ich stronę.

-Ugryź ją, a nie wyleczysz swoich ran! – jej głos był zachrypnięty. Spod kołdry wydobył się czarno-czerwony ogon i owinął się wokół szyij wampira. Kołdra, zsunęła się na ziemię. Diablica unosiła się nad łóżkiem,a z jej pleców wystawały potężne skrzydła.

Alucard padł na kolana. Z miejsca, gdzie zacisnął się ogon wydobywał się dym.

Drzwi niespodziewanie się otworzyły, a w nich ukazała.

kherad.blog

Nuriko 2004-02-01 22:18:46

Szablon tylko na troche, ale z moim ulubieńcem z FY, to dziwne, ale zawsze podobają mi sie homoseksualiści(ten tranwestyta)... bez komentarza z gundama w lubie Qatre:)

skomentuj (0)

Blleeeee 2004-02-04 18:40:51

Tak proszę państwa, rzygać mi się chce... myślałam, że poprawie nieco styl pisarski na moim blogu, ale po co... Przed chwilką odwiedziłam bloga Krzyśka i dlatego mam ochote na wymioty sama nie wiem dlaczego, jeszcze przed chwilą byłam zachwycona hellsingiem (ach ten boski Alucard, heh...:)
Nie chce mi się nawet o tym mysleć...
Przed chwileczką zrobiąłm jeszce jeden z głupich testów, a mianowicie, jakie uczucie mną kieruje oczywiście samotność, to smutne nieprawdaż, przecież, mam tzw chłopaka, jest świetny, ale... Włsnie ale... Moze to dlatego, ze marzy mi sie ktoś wyjątkowy, heh, ale wiem, ze takich nie ma...
Nie mam ochoty z nikim gadać i chyba wszystko mi w tej chwili przeszkadza. Ciągle wracam myslalami, do tego co ja włsciwie robię. Podobno, zeby być dobrym pisarzem tzreba 200razy przeczytać to co sie napisało - wnisek -ja jestem kiepskim pisarzem. Nie mogę znieść przeczytania.