O czym chcesz poczytać na blogach?

Alternatywy 4

bezpiecznasiec.blog

skomentuj (0)

Domeny .CO za połowę ceny 2011-02-07 10:03:56

6-12 lutego w serwisie Domeny.pl trwa promocja na domeny .CO. W tym czasie .CO można rejestrować za jedyne 49,95 zł netto za pierwszy rok (50% procent taniej). Domena .CO cieszy się na świecie niezwykłą popularnością. Od lipca 2010 roku zarejestrowano już ponad 700.000 adresów. To doskonała alternatywa dla domeny .COM.

Rejestruj domeny .CO:
http://domeny.pl/domena-co.html

skomentuj (0)

Domeny .CO za połowę ceny 2011-02-07 10:04:44

.

Zielona Małopolska

Siedziba w księgarni "Massolit"

Po długich poszukiwaniach stałego miejsca koło krakowskie Zielona Małopolska korzysta z gościnności gospodarzy księgarni amerykanskiej "Massolit" przy ul. Felicjanek 4,

10 minut spacerem z Rynku

Zebrania odbywają się w piątki o godzinie 19.00 w dużej sali. Zapraszamy.

 

19:43,
28 kwietnia 2008
Nowe koło Zielonych 2004 w Krakowie!

Wczoraj, 27 kwietnia 2008 roku, powstało nowe koło partii Zielonych 2004, pod nazwą Zielona Alternatywa Małopolski. Wśród założycieli są m.in.: Karolina Skowron, Aleksandra Swierzy, Jarosław Wasiek, Grzegorz Basiak, Wojciech Wilk i Rafał Malarski. Pierwsze walne zebranie pilnie obserwowała i często komentowała Aleksandra.

carreghobby.blog

Się swoim palcem wskazującym wskazując nim na różne rzeczy i nazywając je głośno. Obracał nim na różne strony i w pewnym momencie wskazał nim miejsce , w którym wszyscy uporczywie widzieli jego głowę. Zabrakło mu słów na nazwanie tego, co wskazywał jego palec. W tym momencie odzyskał swoją pustkę. Świat znów stał się jego częścią. Stracił głowę i na nowo zyskał świat.

skomentuj (0)

Zdrowie jako alternatywa dla zjawisk patologicznych 2011-02-09 11:45:42

Wielu moich działań i dodawały otuchy. Łyknąłem ich całe tony, przemieliłem w swoim mózgowym komputerze, stworzyłem na ich podstawie wiele teorii i pozostałem głupi, czy niewinny jak dziecko w swojej niewiedzy o naturze ludzkiej. Po przeżytych 42 latach myślę, że pozostaję w stanach średnich psychicznego zdrowia z pewną domieszką patologicznych zachowań, z pragnieniem, ale bez większej nadziei na cud uzdrowienia, które miałoby przyjść jak światło z nieba. Może jednak należy w to.

Oficjalny blog Konrada Jerzego Bąbola - Onet.pl Blog

I wyłącznie dla zysku. Dążę tutaj do sprawy kradzieży napisu „Arbeit Macht Frei”, który mieścił się na bramie obozu w Oświęcimiu. 115 tysięcy nagrody wyznaczono. Sprawcy znaleźli się – okazuje się, że 20 tysięcy mieli dostać 4 sprawcy za kradzież i dostarczenie napisu na teren Szwecji. Napis również się odnalazł. Niestety pocięty. Osoby zajmujące się konserwacją twierdzą, że napis uda się odrestaurować. Z początku,wszelkie poszlaki pozwalały przypuszczać, że napis.Na prezydenta – został nim Jerzy Szmajdziński. Jest to osoba, która może okazać się najlepszą kandydaturą, w momencie kiedy na scenie politycznej mamy do czynienia z walką dwóch prawicowych partii. I tutaj właśnie jest miejsce dla lewicowej alternatywy. Istnieje możliwość wyboru. I należy się nad tym wyborem dobrze zastanowić, ponieważ jest to kwestia tego, czy Polska będzie się rozwijać w odpowiednim kierunku, czy nadal będzie stała w miejscu. W nasze szeregi powracają najlepsi z.