O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Alternative to

kto klęczy na drodze, ten długo nie pożyje

Bardzo się napaliła. naszczęście tam będzie sporo znajomych. a może nie będzie ochrony w obuwiu sportowym tym razem?

 

nie tytuł zdobi notkę
2008-01-14 | 21:09:34
autor: alternative | skomentuj (10)

franz ferdinand - do you want to / walk away / evil and a healthen / you're the reason i'm leaving / eleanor put your boots on

 

wczoraj jak wiadomo był wośp. również w mieście alternative. z racji tego że zawsze jest obsunięcie ok pół godziny,.

.:: Dream Universe ::.

Proces dochodzi do A.D.1648, zostaje na dobre przerwany.
Po świecie zaczyna rozchodzić się wieść o nadchodzącej apokalipsie…

Opinia: Rany! Przetłumaczyć ten opis tak, żeby wyszedł logicznie i samemu się w tym nie zgubić, to napraw przegięcie ;P ALE! Akcja i fantasy – to co tygrysy lubią najbardziej :) Warto rzucić okiem ^^ Osobiście oczywiście wolałabym, gdyby zrobili drugi sezon Dog Days, ale jeśli ta seria się sprawdzi, to także nie mam nic przeciwko. Słyszę.

Obcięte z historii postacii, do tego w visual novel masz prawie 60 złych zakończeń, co dodawalo sporo do klimatu i do ciężaru decyzji ktore podejmujesz, co było jedną z rzeczy, dzięki czemu ta visual novel była tak świetna.

I w zimie wyczekuj aniem Muv Luv Alternative Chronicles. Nie mam pojecia na jakim poziomie to będzie, bo Chronicles nie przeczytałem nigdy, ale jeżeli to będzie chociaż w połowie tak dobre jak orginalne Alternative, to to jest warte twojego czasu.

Odpowiedz

Psychologia komunikacji

Czy powinniśmy samo wykorzystywać wiedzę o słabych stronach przeciwnika? Tak, ale z szacunkiem dla reguł gry.

Po czwarte, powinniśmy ustalić dla siebie i dla drugiej strony jaka jest najlepsza altrernatywa, na wypadek gdyby nie doszło do porozumienia. Jest to twz. BATNA (Best Alternative).

Wreszcie po piąte, powinniśmy sobie ułożyć plan gry. Jak zaczniemy, jak zdobędziemy zaufanie, co poruszymy najpierw, co na końcu, jak się ubierzemy, jaką przybierzemy minę etc.

Na koniec dodam, że warto przygotować jakąś.

gravity-of-love.blog.pl

 

2009-08-27 'To your alternative to real world...' 17:54:01


potworny kac.

Urozmaicone, mogę tylko być wdzięczna... Myślenie przychodzi mi dziś trochę ciężko, więc wsłuchuję się w muzykę, by zagłuszyć miasto, zamykam oczy i jestem wdzięczna...

I've been watching you
Not waiting for the right moment to make the first move
Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I'm running away?
It's crazy, I know

I've been conceiving you for too long

Or maybe I'm destined to be alone?
Or maybe there's someone.

Na Temat

Potem zgrabnie wykorzystujemy na naszą korzyść. Wiemy wszystko o przeciwniku, a on nic nie wie o nas – taki wilk w owczej skórze.

Zbyt niskie kompetencje
‘Przepraszam, ale muszę się skontaktować z szefem w tej sprawie’ – to taka metoda na zyskanie na czasie. Można dzięki temu zyskać małą przerwę teoretycznie na telefon, lub nawet kilka dni na zebranie nowych danych. Ograniczone pełnomocnictwo można również wykorzystać do zbicia możliwości ustępstw w danej sprawie, mówiąc.

Do tej książki.

I pamiętaj BATNA – najlepsza obrona przed manipulacją w negocjacjach!

A co to jest BATNA?

Mógłbym wręcz powiedzieć, przystępując do negocjacji bez BATNA jesteś na pozycji przegranej… BATNA (z ang. Best Alternative to a Negotiated Agreement) to najlepsza alternatywa w razie niepowodzenia negocjacji. Znając naszą alternatywę mamy możliwość przerwania w każdej chwili negocjacji, nie stawiamy osiągnięcia porozumienia jako nasz cel ostateczny. Nie uzależniamy.

...moj kawalek swiata...

Be in Summer time. Those are my first holidays this year :-) Thanks to the fact that I finished my semestre in Finland in December, and my new semestre (the last one) in Polnad starts in the middle of February, I’ve got pretty long holidays. And... I’m going to visit my friends in Chile... Everything is prepared and I take off on Wednesday.

I cannot believe I’m going so far away. Thousands of miles, southern hemisphere. To get there, I’ll spend 18 hours in the plane, cross the Tropic of Cancer, then.I found very comfortable. If comes about the traffic? Well, I’d never pass driving licence here, you can’t find much signs, traffic lights and law of the jungle is approved :-) But one can easily get use to it, naturaly as a pedestrian :-) Collectivo are the alternative to busses, which is a kind of taxi. The difference is that they have they own routs and... everybody get join it if there is a free place.

Next to Valparaiso, there is Vina del Mar – famous curort with sandy beaches, promenades and nice.

Alternative to google

Muzyka - bloog.pl

    Gości
  • wpisz się do Księgi

Głosuj na bloog

zobacz wyniki

Ulubione blogi

  • http://eszrdx.blog.interia.pl/KotkiPiEsKi/
  • http://eszrdx.blog.interia.pl/Muzyka/
  • http://eszrdx.blog.interia.pl/milosctojestto/
  • http://pl.wikipedia.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
  • http://www.google.pl/

Ulubione strony

"Wstawaj" i nagrany wspólnie z Owalem "Czerwiec '56".
Poza działalnością artystyczną studiuje politologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się socjologią, historią, filozofią. Hobby to sport, głównie piłka nożna (były piłkarz Lecha Poznań w zespołach juniorskich) i tenis. Za swój duży sukces uważa ukończenie poznańskiego maratonu w roku 2002 z czasem 3 godz. 54 min.

1. Eudaimonia
2. Sacrum
3. Wstawaj (+ Miecz Szcześniak)
4. Upojenie i Ukojenie
5. Nieśmiertelność
6. Nieważne
7. Entuzjasta
8. T.I.N.A. (There Is No Alternative)
9. Spirala nienawiści
10. Tabula Rasa
11. Byłaś Serca Biciem (+ Liber)
12. Koniec nas
13. Rejs (Szósty)
14. Mamy siebie
15. Nic więcej
16. Czerwiec (+ Owal)

tribute-to-bp blog

To i tak bogacze w porownaniu do sporej grupy bez zadnego dochodu! Koczuja na ulicach miast, zebrza, siedza, patrza, ich wzrok wpatrzony nie wiadomo gdzie i w co. Nie robia nic, bo tez nikt nie potrzebuje ich pracy. Zyja tylko tu i teraz. Ich zycie to strach i glod. Prawie caly czas mysla o podstawowych potrzebach, ktorych nie sa w stanie zaspokoic. Sen. Glod. Czas? Planowanie? To abstrakcja, to luksus, ktorego nie znaja. Byc moze pytanie, co bedziesz robil za pol roku, byloby dla nich.Prostytucji na metr kwadratowy. Wszyscy propnują dziewczyny, chicas y drogas. Taksówkarze, hotelarze, ale też naganiacze na ulicy. Co jakiś czas widzisz gringo z miejscową za rękę. Albo z dwoma...
Przemysł. Wpisz do google girls Colombia albo chicas Colombia...
And Peter D. Martin, City Lights is one of the few truly great independent bookstores in the United States, a place where booklovers from across the country and around the world come to browse, read, and just soak in the ambiance of alternative culture's only "Literary Landmark." Although it has been more than fifty years since tour buses with passengers eager to sight "beatniks" began pulling up in front of City Lights, the Beats' legacy of.