O czym chcesz poczytać na blogach?

Altacet

Przyjdz do mnie nocą...

Poczucie humoru, a zwłaszcza ten niesamowity umysł, który jest wstanie stworzyć każdą rzecz jaką narysuje. „To nie jest gościec na razie i może w ogóle nie być, ale jest wysokie prawdopodobieństwo. Stawy są sporo naruszone. To może być wina pani ruchliwości…” Ruchliwości?? „Tak… Mówiła pani, że dużo siedzi w pracy” Cały czas… „No właśnie… a potem idzie pani na rower czy basen i nagle ze spoczynku przechodzi pani do gwałtownego ruchu, to może być powód. Na razie zastosujemy tradycyjne środki przeciwbólowe i przeciw zapalne. Dam pani tabletki i maść. Proszę też stosować altacet na opuchliznę. Jeśli nie pomoże, będziemy myśleć co dalej. A i było by dobrze gdyby pani kupiła sobie jakiś usztywniacz na to kolano i zakładała go jak idzie na ten rower czy jakiś dłuższy spacer.” Wzięłam receptę i jak z wyrokiem wyszłam z gabinetu. Usiadłam na ławce wpatrując się w kartkę papieru. Wyszłam dopiero kiedy ludzie dziwnie zaczęli się na mnie patrzeć. Wykupiłam lekarstwa i wróciłam do domu. Oczywiście jak na złość musiałam trafić na cała rodzinę w komplecie i to w jednym pomieszczeniu. Jak tylko weszłam do kuchni od razu się zaczęło… co, jak, po co, dlaczego. Popatrzyłam na tatę..

...monologi w brodziku...

czwartek, 01 marca 2007
...czary mary...hokus pokus...

 

18:44:52 I
noga mi spuchłaaaa
18:45:06
Ktoś
ta kostka
18:45:27
I
ale własnie mi M octem zawinęła
18:45:47 I
bo se kupiła ostatnio śliwki w occie
18:45:52 I
a ja zapomniałam kupić altacet

18:46:00

I codziennie zdarzenia w tym stylu - Onet.pl Blog

Na nic się zdały....
margheritaa (11:16)
3 kilka

15 maja 2007
wtorek, 15maj
Wstaję. Ból gardła. Biegiem do kuchni. Apteczka. Szukam...spironol..nie..., cardin 40..nie...parafina(?!)..nie..., altacet, eurespal, virlix ..nie, nie, nie! szukam dalej...ventolin  tez nie! triderm, metronidazol..kurka no..:/ intal, cholamid, furosemid...nie...witaminki...(a  wsumie nie zaszkodzą:) ) Biorę...szukam dalej...przebieram w stosach lekow, w opaskach uciskowych, maseczkach do sztucznego oddychania, w plastrach, termometrach...powoli dociera do mnie najgorsze....KU***!!!!!! Ja *******!!!!!!!!!!!! o **** w *************** pie*************h***!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MA FERVEXU..............Czuje jak życie ulatuje ze mnie w tej jednej minucie.... Siedze na podłodze, przed apteczką....tak napchaną...a tak pustą...   siedzę. I myśle. Jutro matura z chemii,.

en sus ojos subo el interior que me atreveré a tocar su piel

Kocham

mowiles
ale to były słowa
one nic nie znaczą
nic...
mowiłeś kocham
ale to były puste słowa

dlaczego dziś mi żal
tamtych chwil
tamtych kilku dni
dlaczego wciąż
kocham cię
a ty mnie...


2005-06-24 23:43:28 skomentuj (8)
żubr występuje w puszczy i piaskownicy

2005-06-28 19:21:38 skomentuj (10)
totalnego znieczulenie chce
jak kolwiek bym sie nei ruszyła wszystko mnei boli...
czy istnieje cos takiego jak znieczulenie ale zebym czuła... znieczulenie bólu?? bolu fizycznego... jestem jak wrak człowieka wszystko mnie boli... kiedy bedzie lepiej??
nasmarowalabym ciało kremem zeby nie czuc nic... altacet?? NIE malo skuteczny

pojutrze walne sie na plarzy w cieniu i nic mnei nie bedzie obchodzilo zasne i nie bede czuc bólu... chlodny wiaterek mnie przytuli zamiast ciepłych ramion jakiegos przyjaciela... lecz lepsze to niz ten cholerny bol............


2005-06-28 21:17:57 skomentuj (6)

Pamiętnik Sahiba - bloog.pl

- zahaczyliśmy o nowy cmentarz (leżą tam już moi koledzy i były dowódca).

Wczoraj pojechałem do mojego wnuka - kupiłem mu dwie pary śpiochów(na 62 i 68 cm) - Oli i Piotrkowi się podobały,małemu chyba też się spodobają.

Dzisiaj wybrałem się po południu - ze względu na ładne słońce - nad jez.Maltańskie.Pospacerowałem ,naładowałem "akumulatory",przy okazji odwiedziłem moją byłą firmę - Malta Ski.

Na przeciwległym stoku,obok tablicy wyników już kwitnie reklama piłkarskiej kopanki w 2012 roku.

komentarze (1) | dodaj komentarz

Zapach tego kleju - szczególnie w małym , niskim pomieszczeniu jakim jest moja piwniczka - musiałem co chwilę wychodzić na świeże powietrze żeby nie paść.W łazience już lepsza wentylacja więc i szybciej szła robota.

Wczoraj chyba coś mnie ugryzło w palec,bo spuchł i nie pomogły domowe metody typu cebula,altacet - paluch bolał bardzo - takim pulsującym bólem więc wieczorem poszedłem na pogotowie gdzie potraktowano mnie zastrzykiem przeciw bólowym.
Dzisiaj już jest lepiej,powoli palec dochodzi do normy.

komentarze (2) | dodaj komentarz

Bruni - BRUNI - bloog.pl


...jutro o 11:00 pożegnamy Dziadka. atmosfera ostatnich dni przepełniona smutkiem, żalem, tęsknotą. wszystko gdzieś siedzi głeboko we mnie. na zewnątrz życie toczy się dalej. dowcipy w pracy, kolejny dzień w domu jak 'codzień'. rzadko nawet jest czas na zadumę. dziś poszłam kupić sobie czarny płaszcz i kilka rzeczy w tym kolorze. wróciłam z niczym. tak motałam się między sklepami i półkami, aż w końcu stłukłam nogę, a w zasadzie przysunełam z impetem o bardzo niską półkę sklepową i naprawdę nie mogę nawet delikatnie stąpnąć, boję się, że mogło mi coś pęknąć w stopie. kupiłam altacet i zrobiłam okład. nie mam siły, czuję się kompletnie wypompowana, a dzisiaj do późnej nocy jestem sama z Filipem. boję się, że będę na niego warczeć:(Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1634019,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

środa, 11 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  14 141

Archiwum