O czym chcesz poczytać na blogach?

Aloe vera

Aloelife – Aloes zdrowie i uroda

Jest Aloe. Czysty stabilizowany miąższ aloe vera stanowiący najistotniejszy element galaretki aloesowej czyni skórę naturalnie piękną, gdyż dogłębnie ją nawilża, łagodzi podrażnienia i regeneruje tkankę. Galaretka aloesowa skutecznie zabezpiecza skórę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych środowiska. Aloe Vera Gelly jest produktem wydłużonego działania .

Dzięki adhezyjnym cechom aloesu powszechnie stosuje się go miejscowo w przypadku podrażnień i odparzeń odbytu oraz narządów płciowych. Aloes jest w 100% pochłaniany przez skórę. Dzięki intensywnym cechom przenikającym w głąb skóry Aloes.

ALOELIFE

Badania dostarczają dowodów, że codziennie stosowany aloes może pomóc w obniżeniu poziomu cukru we krwi. Wziąwszy pod uwagę wąski zakres przeciwskazań oraz nikłe skutki uboczne jest to bardzo dobra wiadomość dla ludzi chorych z powodu zaburzeń poziomu cukru we krwi. Jest wiele sposobów na zdrowe życie z aloesem. Aloe vera jest zwłaszcza znany i używany do celów leczniczych przy chorobach skóry. Aloe Vera jest najprawdopodobniej najbardziej znany ze względu na swoje właściwości lecznicze skóry. Wiele osób stosuje aloes w sezonie letnim, na oparzenia słoneczne lub gdy ich skóra wysycha wskutek promieni słońca. Wspaniałe.

Aloes Aloe Vera

Ze składnikami tej rośliny, gdyż natura zawarła w niej ogromne skarby. Oto one:

 - substancje mineralne - wapń, magnez, fosfor, sód, cynk, żelazo, manga, potas, chrom i miedź, czyli biopierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

- witaminy - wszystkie z grupy B. Tutaj jako ciekawostkę warto podać, że aloes zawiera również odrobinę witaminy B12 co jest prawdziwym ewenementem w świecie roślin. Oprócz tego: witamina C, beta-karoten, cholina i kwas foliowy (witamina B9).

- Aminokwasy - co ciekawe 9 z 10 tzw. aminokwasów dietetycznych.

- nienasycone kwasy tłuszczowe,

- susbtancje działające przeciwbólowo,

- substancje.

Jej wpływu na zdrowie i urodę człowieka!

12:46, tomek_pln
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 lipca 2008
Aloes Aloe Vera

Aloes - ta niepozorna, kaktusowata roślina wywołała niedawno prawdziwą rewolucję na całym świecie. Producenci kosmetyków i suplementów dietetycznych postanowili wykorzystać niezwykłe właściwości aloesu w swoich produktach. Wystarczy przejrzeć etykiety kremów, szamponów i innych środków.

Świat Koci i Psi - Onet.pl Blog

Alocasia sp.
Aloe vera - aloes
Azalea sp. - azalia

B jak Brzydula - Verliebt in Berlin - Onet.pl Blog

Na Lisę jest niepodważalny? Kim i Timo słuchają się porady Hannah - jednak ta chce tylko, aby oboje trzymali się z dala od jej spraw. Para stwierdza ostatecznie, że wcale do siebie nie pasują... Bernda i Helgę odwiedzają rodzice Jürgena - w końcu niedługo Lisa zajdzie w ciążę. Heldze podoba się praca pani Decker, która jest przedstawicielką produktów Aloe-Vera. Helga stwierdza, że już za długo była jedynie panią domu.

Odc. 56
David chce bliżej poznać Lisę, dlatego chce spędzać z nią więcej czasu poza pracą, jednak dziewczyna daje mu kosza. David musi przyznać sam przed sobą, że jego urok osobisty nie podziałał na asystentkę, więc znów słucha motywujących rad Maxa. Helga rozpoczyna pracę dla firmy Aloe Vera i zamawia ich produkty - wtedy do niej dociera jak wielkie zamówienie zrobiła ?

Odc. 57

David udaje przed Maxem, że jego spotkanie z Lisą było tylko koniecznością, w rzeczywistości uważa, że przedpołudnie było bardzo przyjemnie. Również Lisa opowiada z radością Jürgenowi o swoim wypadzie z Davidem. Przyjaciela bardziej.

blog o kotkach - Onet.pl Blog

  E.pulcherrima - poinsecja
 1. Helleborus niger - ciemiernik
 2. Ilex sp. - ostrokrzew
 3. Phoradendron sp. - jemioła
 4. Solanum pseudocapsicum - ozdobna wiśnia

Rośliny doniczkowe

 1. Alocasia sp. - alokacja
 2. Aloe vera - aloes
 3. Azalea sp. - azalia
 4. Diffenbachia sp. - diffenbachia
 5. Dracena - dracena, smokowiec
 6. Fikusy
 7. Geranium - pelargonie
 8. Hydragea sp. - hortensja
 9. Hedera helix sp. - bluszcz pospolity (praktycznie.

Katalogus's Blog

ALVEO to mieszanka 26 ekstraktów roślin leczniczych ogólnie znanych z korzystnych wpływów na organizm człowieka. Skład Alveo nie jest przypadkowy, lecz zestawiony na podstawie wnikliwych badań, aby odgrywał w nim właściwą rolę. Odpowiedni dobór i stosunek poszczególnych ziół potęguje korzystny efekt preparatu. Skład : Lucerna siewna, Skrzyp zimowy, Aloes prawdziwy / w preparacie nie ma aloiny, substancji toksycznej występującej w niewielkich ilościach w liściach Aloe vera/ , Lawenda, Mącznica cielista, Żeń-szeń syberyjski, Dzika róża, Cierniopląt guarany, Drzewo cynamonowe, Kardamon malabarski, Koniczyna łąkowa, Chrzęścica kędzierzawa, Rdest wielokwiatowy, Lukrecja, Drapacz lekarski, Koper włoski, Wąkrota, Goryczka żółta , Tymianek pospolity, Żeń-szeń koreański, Krwawnik pospolity, Sadziec przerośnięty,.