O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Allianz

Górnik Zabrze

Finansowej i organizacyjnej w klubie. Umowa z właścicielem klubu zostanie podpisana w pierwszej połowie lipca. W tej chwili będą trwały ostateczne uzgodnienia z właścicielem i władzami klubu.

W 2005 roku odkryliśmy Roberta Kubicę i w myśl hasła „Wspieramy najlepszych w drodze na szczyt” pomogliśmy mu na jego drodze do Formuły 1. Wierzę, że i tym razem będziemy mieć szczęśliwą rękę i sukcesami zakończy się nasze zaangażowanie w Górnik Zabrze. Uważam także, że uda nam się wykorzystać nasze doświadczenia biznesowe i marketingowe do rozwoju klubu – mówi Paweł Dangel, prezes zarządu Allianz Polska.

Nowy stadion, dla minimum 25 000 kibiców jest warunkiem powodzenia całego przedsięwzięcia, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Allianz Polska liczy na aktywny udział władz Zabrza w budowie nowego stadionu. Ponieważ oprócz celów sportowych bardzo ważne dla firmy jest stworzenie warunków dla bezpiecznego i rodzinnego kibicowania zespołowi Górnika Zabrze.

Jesteśmy drugą grupą ubezpieczeniową w Polsce. Czas także w sporcie, nie tylko w biznesie, zacząć grać w pierwszej lidze. Stąd decyzja o wsparciu Górnika Zabrze. Górnik Zabrze ma bardzo.

WAKACJE!!!

Północnej części Monachium w Niemczech. Od sezonu 2005/2006 swoje mecze rozgrywają na nim dwie lokalne drużyny - Bayern oraz TSV 1860. Obecnie jest to jeden z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich na świecie. Nazwa stadionu pochodzi od jednego z jego sponsorów - niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Allianz

Życie w Monachium

Monachium to miasto wystaw i targów międzynarodowych. Dzięki idealnie rozwiązanej komunikacji lotniczej i kilku portom lotniczym znajdującym się w pobliżu Monachium, loty do Monachium nie sprawiają żadnego problemu i każdy może uczestniczyć w międzynarodowych imprezach. Ponad to Monachium jest jednym z najważniejszych rynków ubezpieczeniowych w Niemczech, gdzie mieści się wiele firm ubezpieczeniowych działających w całym kraju i prawie ¼ restrukturyzacyjnych, w tym należących do największych na świecie jak Allianz, DAS. Oprócz tego Monachium jest wielkim ośrodkiem handlu nieruchomościami, oraz drugim co do wielkości centrum bankowym kraju. W Monachium swoja siedzibę mają takie znane firmy odzieżowe jak Dusseldorf, będące ośrodkiem mody i wzornictwa.

Monachium jest bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym południowych Niemiec. Monachium położone jest przy głównej autostradzie i lini kolejowej Austrii. W Monachium znajduje się kolej podmiejska zwana S- Bahn, która obsługuje obszar o promieniu około 40 km od centrum we.

TORUŃ - PROMOCJA MIASTA KOPERNIKA

Opracowanie własne na podstawie:

  1. http://www.dws.pl/PL/facts/FactSheetOverview.aspx?FundId=7503
  2. http://money.cnn.com/2008/04/15/technology/great_green_careers.fortune/index.htm?postversion=2008041604

 

14:32, medemblikus2 , Inwestycje
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 13 kwietnia 2008
Nowy fundusz inwestyctyjny Allianz Global Eco Trends

 

Niedawno został uruchomiony nowy fundusz TFI Allianz - Allianz Akcji Eco Trends - fundusz akcyjny inwestujący w papiery wartościowe spółek: z sektora energii odnawialnej (alternatywnych źródłach energii-farmy wiatrowe, energia słoneczna-kolektory słoneczne), koncentrujących się na ograniczaniu zanieczyszczenia środowiska naturalnego, dbających o zrównoważony rozwój 

(np. firmy recyklingowe),.

xawery i jego myśli

Korespondencję, wyślę parę faksów. Popołudniu spotykam się ze starymi znajomymi albo czytam książkę albo oglądam jakiś film. Ostatnio zamówiłem sobie „Lubiewo”, jestem bardzo ciekawy co to za książka. Co do filmu to dzisiaj oglądałem „21 gram” lub też „21 gramów”. Po pierwszych 15 minutach stwierdziłem, że chyba oglądam ten film gdzieś tak od połowy, później doszedłem do wniosku, że montażysta tego filmu podczas pracy był w stanie wskazującym na spożycie napojów wyskokowych. Dopiero po godzinie film poukładał się w całość.

Aktualnie prowadzę wojnę na telefony i faxy z T.U. Allianz. Spór dotyczy uszkodzenia mojego auta w Zakopanem. Allianz nie pali się do tego, żeby obejrzeć auto i w rezultacie wypłacić mi odszkodowanie. Sęk tkwi w tym, że nie jestem klientem T.U. Allianz i ubiegam się o odszkodowanie z OC sprawcy, a wiec ktoś próbuje grać na zwłokę.

W czwartek jadę do Berlina :) Nie, nie jadę tam po to by namiętnie uprawiać sex. To podróż służbowa, jadę po to by sfinalizować zakup dwóch wymiennych kontenerów do aut ciężarowych. Oczywiście zamierzam wpaść do Chrisa, może nawet u niego przenocuję.

Nie wiem, ja chyba kocham jeszcze Maxa, jednak jakoś ciężko mi się do niego.

bankOwiec

Znowu zaproszony na spotkanie. Po raz drugi to mnie konkretnie zapraszają. Miło. Oczywiście jeszcze milej będzie jak coś z tego będzie.

 

 

Tagi: analityk kredyt hipoteczny
20:46, bankowiec13 , o pracy w banku
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5
następne
Archiwum
Styczeń 2010
Luty 2010
Marzec 2010
Lipiec 2010
Sierpień 2010
Wrzesień 2010
Ostatnie wpisy
  • BOŚ Bank - konto bez kantów - ...
  • artykuł rp.pl: allianz bank
  • Facebook na Bank
  • porównywarka ofert ...
  • .

Liga Polska, ekstraklasa, I liga i piłka w Europie

Czym może skutkować pobyt w pierwszej lidze i problemy ze sponsorem wie już 21. obecnie Wisła Płock warta 2.800.000 EURO - spadek z 9.300.000 EURO w ciągu 2 lat. Ponad 4 mln spadła też już wartość Zagłębia i Korony, a ponad 3 mln Górnika Łęczna. Jedynie Widzew utrzymał wartość (spadek tylko o 50.000) co zawdzięcza transferom Robaka i Mielcarza.

Na drugim biegunie obok Lechem wysoki wzrost zanotowały także Arka Gdynia i Górnik Zabrze (oba o ponad 3 mln), a co ważne zawdzięczają to wzrostowi większości zawodników. Miejmy nadzieję, że Zabrzan ominie kryzys na rynku finansowym (sponsor Allianz) obecnie połączony z kiepskimi wynikami na boisku.

Wartościując zawodników będzie pierwsza 10 Ekstraklasy prezentuje się następująco:

1. Roger 4.0000.000 EURO i awans z 10 miejsca sprzed 2 lat.

2. Paweł Brożek 3.000.000 EURO i ... spadek wartości o 250.000, ale utrzymanie drugiego miejsca.

3. Semir Stilic 2.650.000 EURO i pierwszy debiutant na liście - od razu na podium.

4. Marek.

Allianz arena

Futbol - piękna gra (Piłka Nożna)

 Na ten Mundial, który odbędzie się w Niemczech czekałem, aż 4 lata od Korei i Japoni. Z czego słyną Niemcy ? Niemcy słyną z tego, że mają pojemne i piękne stadiony jak Allianz Arena. Są także wady, jakie bedą na tych zawodach, a są to ceny biletów! Ale jak każdy wie to będą Mistrzostwa Świata tak więc wiadomo, że ceny nie będą takie małe :) Ale coż nic nam nie pozostaje jak tylko czekać i czekać :).

goferro

Mu trampki, akurat wszystko po 5 złotych?

 


Wymiana murawy (piąta z kolei) na stadionie Kolejorza będzie prawdopodobnie kosztować ok. 1,5 mln złotych. Stadion mamy piękny, niedługo będzie kosztował tyle co Allianz Arena. Szkoda, że nasi nie grają jak Bayern. Na koniec: Bakero do domu!

 

 

Tagi: Jaruzelski
15:24,

Allianz ubezpieczenia

Najtańsze OC na wordpressie

Wiele osób, które kupują nowe samochody zapomina zupełnie to tym, że utrzymanie auta kosztuje i to całkiem sporo. W wydatki możemy wliczyć wymianę olejów, paska rozrządu, przeglądy rejestracyjne, ale jednak najdroższe wydają się być coroczne ubezpieczenia samochodowe OC, AC i NNW.

Średnie koszty ubezpieczenia pojazdu w Polsce wynoszą około 1000-3000 zł, wliczając w to polisy dobrowolne (autocasco, następstw nieszczęśliwych wypadków, assistance). Jak można obniżyć cenę ubezpieczenia i nabyć najtańsze OC?

Najtańsze ubezpieczenia samochodowe oferują ostatnio na naszym rynku Towarzystwa Ubezpieczeń Direct. Są to mBank Ubezpieczenia, Liberty Direct, AVIVA Commercial Union, Allianz Direct, Generali Direct i kilka innych. By znaleźć najtańsze OC, należy porównać wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych. Aby tego dokonać wcale nie trzeba odwiedzać wszystkich pośredników ubezpieczeniowych w mieście. Wystarczy wejść na stronę internetową z ubezpieczeniami i skorzystać z ogólnodostępnych kalkulatorów OC AC i NW..

Ubezpieczenia OC i AC

Wiele for ubezpieczeniowych jest podzielonych na odpowiednie kategorie, dzięki którym możemy łatwo wyszukać informacje, których potrzebujemy. Kiedy opinie o różnych firmach są pomieszane, ciężko nam znaleźć to, czego szukamy. Jeśli natomiast na forum trafiamy na przejrzysty podział z rozróżnieniem typu: opinie o Allianz, opinie o Aviva, opinie o AXA itd. w kolejności alfabetycznej, bardzo szybko dotrzemy do potrzebnych nam danych.

Na forach ubezpieczeniowych znajdziemy nie tylko obiektywne opinie, ale również szczegółowo opisane przypadki, z którymi przyszło zmierzyć się ubezpieczonym, oraz ich rezultaty. Jeśli dany.0 Pakiet OC i AC za 375 zł 2010-10-27 Każdy kierowca marzy o ubezpieczeniu Autocasco dla swojego samochodu. Wielu z nich jednak rezygnuje ze względu na przeświadczenie o wysokiej cenie ubezpieczenia AC. Fakty jednak przedstawiają się inaczej. Jeśli dobrze poszukamy ubezpieczenia, jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę tanią ofertę, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania.
Taką właśnie ofertę najtańszego OC+AC otrzymał Pan Tomasz korzystając z serwisu Ipolisa.pl. Wykonał kalkulację po czym zamówił.

Allianz bank

Porównanie lokat - Onet.pl Blog

Przez inflację. W najlepszym masz to co włozyłeś plus trudny do oszacowania zysk.
Między nami, za 20k mogę Ci zaproponowac coś ciekawszego, jak coś to zapraszam do mojego profilu.
SCD (strukturę) oferował jeszcze do niedawna Bank BPH, min. kwota do zainwestowania 5 tyś zł ... na 3 lata.
Mam poważne wątpliwości, wynikające z braku aktualizacji wykresu na dzień dzisiejszy.
Wyniki z dnia 2 stycznia 2007 mają znaczenie historyczne. Zapytaj ich o aktualne.- tu zysk również obłożony "Belką", ale czym tu się dzielić z fiskusem...?

Lokata strukturyzowana? Zdecydowanie TAK. Wymaga to jednak odczekania na zysk 3-5 lat, ale się opłaci. W produkcie Allianz Bonus po 4 latach otrzymujesz zwrot swojego kapitału (100% gwarancji) i dodatkowo bonus (zysk) nie obłożony podatkiem kapitałowym Belki. Co do symulacji wielkości zysku, to przy założeniu skromnego 10%.

Kredytomaniak

www.pozyczka-bez-bik.pl/pozyczka-bez-bik-i-stanowisko-ue

20 Mar 2011 - Czy pożyczka zostanie udzielona decyduje charakterystyka osoby w ... Bank SA · Pożyczka Max Pożyczka Mini Rata w PKO BP · Pozyczka bez BIK - Deutsche Bank ... w przypadku kredytów gotówkowych wcześniejsza ich spłata będzie płatna ...

Allianz Kredyt Gotówkowy 9,90% - pod lupą - TotalMoney.pl

www.totalmoney.pl/.../allianz-kredyt-gotowkowy-9-90-pod-lupa