O czym chcesz poczytać na blogach?

Allegro telefony

Kolejna historia kolejnego człowieka

Się, podałem swój nick z Allegro, chciałem się jakoś wylegitymować, że ja, to ja (jakiś PESEL czy cokolwiek) no a właściciel sklepu w jednej chwili pobladł, oczy zrobiły mu się rozbiegane i jakimś takim dziwnym, piszczącym głosem wydusił z siebie “ale ktoś po ten telefon już był no to ja go wydałem…ktoś się pod pana podszył…. mogę zaproponować telefon z simlockiem na Erę albo bez simlocka ale za dopłatą 200złotych. Ja zazwyczaj bywam bardzo spokojny, ważę słowa, ale zrobiłem gościowi taką awanturę, że nagle z nikąd.– nieźle wkurwieni-podjechać do tych Katowic. Na szczęście z dojazdem na ulicę 3 Maja nie było większego kłopotu, w przeciwieństwie do tego pierwszego sklepu w Katowicach przywitała mnie miła, kulturalna obsługa, no i- chwała Bogu- mieli mój uczciwie zakupiony przez Allegro telefon. Transakcja przebiegła szybko, bez zbędnych detali, ale oczywiście i tam wyniknął problem: otóż karta gwarancyjna musi zostać podbita w tym pierwszym sklepie, w związku z czym obecnie mam działający telefon, robiący fajne zdjęcia, ale niestety na kartę gwarancyjną.

Blog K3ntaWięcej tego na allegro pod Linkem:

http://allegro.pl/item90693821_chuck_norris_z_tego_dzwonil_do_jackie_chana.html

Przed obejżeniem radził bym się czegoś trzymać...

no to C'ya :)

Komentarzy: 5 Odwiedziny na Allegro 2006-03-06 Pokemona xDD ale jaki to jest pokemon??? no to se zobaczcie (proszę się trzymać czegoś unieruchomionego dla bezpieczeństwa xD)... oto on:Hehe ludki... dzisiaj przeglądałem sobie allegro.pl i normalni z beki prawie padłem xD...
mianowicie chodzi o tego pikachu. oto on:
xD czy to niejest przypadkiem ten pikachu z gangu xD. normalnie napakowany pikachu... xD ja zaraz z beki niewyrobie....

Albo te 23 rozwalone telefony xD po kiego komu 23 rozwalone telefony xD oto one:

Moja córcia Zosia - Onet.pl Blog

W okno jak ta głupia a tu kuriera jak nie było tak nie przyjechał.Zdenerwowałam się i napisałam do Pani od której go zamawiałam, z zapytaniem co się dzieje, a ona odpowiedziała że dzwoniła do irmy kurierskiej i że coś z kodem pocztowym się pomylili.Nie wiem jakim cudem bo ja na allegro w moich danych go podałam prawidłowo, a oni wynaleźli sobie kod który moja miejscowość miała 10 lat temu. No i wózek miał w końcu w czwartek dotrzeć.Znowu czekałam cały dzień a tu nic.W końcu w piątek B. zadzwonił do firmy kurierskiej która zaczęła wszystko zwalać na.Się x-landery z kolekcji 2009 ale cena jest wysoka, a my nie mamy funduszy takich żeby spacerówkę kupić za 900 czy 1000zł.Jak bym miała tą moją spacerówkę w sklepie kupić to napewno bym się na nią nie zdecydowała ponieważ u nas takie w sklepie kosztują 899zł.I tak sprzedałam mój telefon lg shine pink który dostałam od B. w lato żeby dołożyć do tej spacerówki.Szkoda mi było bo mimo ze el był w idealnym stanie, i miał pół roku musiałam go sprzedać za połowę ceny za jaką go kupił mi B.Na szczęście zamawiając z netu zapłacimy 489zł+30zł za.

malibu.blog

U niego worek karmy.Zapłaciłam.Obiecał dostarczyć tego samego dnia.No najpóźniej następnego.I co?Minął tydzień...Kolegi nie ma.Karmy nie ma.Nie miałam co dać moim pieskom (a muszą jeść tą konkretną karmę,bo po innych są problemy) i musiałam kupić kolejny worek na Allegro.Musiałam wydać niepotrzebnie kasę,której w tym miesiącu bardzo brakuje.Ja wiem,że drugi worek nie zginie,ale tych pieniędzy potrzebowałąm na inne rzeczy...Nie lubię jak się mnie tak oszukuje.

Update.Przed chwilą zadzwonił domofon.Nie otworzyłam.Jest w końcu.

Na Allegro (za co listonosz bardzo mi dziękuje:)))Może to jakieś przesilenie jesienne?Tak sobie tłumaczę,choć pewnie wychodzi powoli brak urlopu od 5 lat (jak ten czas szybko leci),mało snu i ogólnie intensywny i stresujący tryb życia.Ile ja bym dała za parę dni urlopu.Za parę dni bez telefonu.Za parę dni beztroski,Za parę dni nic nierobienia.To niby tak niewiele,a jednak wiele:(((Pomarzyć fajna rzecz...

skomentuj (4)

Ale suuuper... 2007-09-25 22:02:08

...udało mi się znowu złapać.