O czym chcesz poczytać na blogach?

Alior bank

Pożyczki

Pożyczki

RSS
poniedziałek, 26 września 2011
MBANK WYCOFANIE PRZELEWU

Wycofanie przelewu - forum na grupie Alior Bank - GoldenLine.pl

Liczba postów: 8 - Liczba autorów: 6 - Ostatni post: 24.

Liczba postów: 7 - Liczba autorów: 4 - Ostatni post: 21 Paź 2010

Wybieram sobie przelewy aktywne, potem wskazuję na numer referencyjny przelewu z datą przyszłą, który zamierzam anulować. Wybieram "anuluj" i "odrzucenie".
www.sukcesfinansowy.pl › Forum Finansowe › Forum Bankowe

zmiana pakietu dla firm w BZWBK - koszmar‎
mBank - dlugi czas oczekiwania na mozliwosc wydruku potwierdzenia ...‎
Jaki rachunek bankowy dla nieduzej firmy?‎
Polbank - Anulowanie zlecenia z datą przyszłą‎

OPROCENTOWANIE LOKAT

4 miesiące – Get Bank – Lokata na Start – 7,75% w skali roku
6 miesięcy – Meritum Bank - Lokata Internetowa z kapitalizacją dzienną – 7,65% w skali roku
9 miesięcy – FM Bank - FM Lokata w PLN z kapitalizacją dzienną – 7,32% w skali roku
12 miesięcy – Meritum Bank - Lokata Internetowa z kapitalizacją dzienną – 7,65% w skali roku

(oprocentowanie podane tak jakby od każdej lokaty odejmowano „podatek Belki”):

1 miesiąc – Alior Bank – Lokata 100-dniowa – 7,5% w skali roku

KREDYTY LOKATY KONTA - BLOG ONET - Onet.pl Blog


31 marca 2012
Bezrobocie w Polsce - luty 2012 roku

Rośnie nam niestety bezrobocie w Polsce. Główny Urząd Statystyczny podał właśnie nowe dane. Stopa bezrobocia w lutym 2012 roku wyniosła 13,5 proc. Zarejestrowanych osób bezrobotnych było już prawie 2,2 mln.

 

Stopa bezrobocia wzrosła tak w stosunku do poprzedniego miesiąca jak i do lutego 2011 roku. W zimie zazwyczaj bezrobocie rośnie a poprawa pogody sprzyja zwiększeniu sezonowego zatrudnienia w budownictwie czy rolnictwie. Więcej o bezrobociu w lutym 2012 roku na blogu bank i kredyt.

mrobert15

10 marca 2012
Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy?
Najtańszą pożyczkę gotówkową reklamuje właśnie Alior Bank. Bank gwarantuje najniższą ratę kredytu w porównaniu z całą konkurencją. Jeśli przed wzięciem kredytu lub do 2 tygodni potem znajdziemy tańszą ofertę to Alior zapewnia, że jeszcze bardziej obniży nasze raty. Przy takim samym okresie kredytowania i kwocie pożyczki zapłacimy wtedy jeszcze mniej za pożyczone pieniądze.

LAURA ELEUTHERE - Onet.pl Blog

Amerykański keep smiling!
LAURA ELEUTHERE
uwagi Pani/Pana
Alior Bank robi mnie w bambo i rybę

No niestety, ale muszę kolejny bank skreślić z mojej listy BANKÓW PRZYJAZNYCH KLIENTOWI. Chodzi o Alior. Założyłam konto prywatne, tak na wszelki wypadek. Miałam już konto w innym banku (mbank), ale cóż szkodzi, skoro po 1 dawali 100 zł za założenie konta, po 2 twierdzili, że opłaty za konto są zerowe. I się nabrałam. Już raz musiałam zapłacić 153 zł za zaległe opłaty, w tym niebotyczne odsetki za zwłokę od 18.

Nasze Finanse

    W 1 dzień,
  • brak prowizji,
  • do 150 tys. zł można dostać bez poręczycieli i innych zabezpieczeń,
  • spłatę rat, bez opłat, można zawiesić  na okres 3 miesięcy.

Można także złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny i zamienić posiadane raty w jedną ratę o niższej wysokości. Może warto sprawdzić ofertę Aliora …

Oferta banku dotyczy  niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych z ubezpieczeniem na życie. Promocja jest ważna do 31 marca 2012 roku.

Jamajka

piątek, 24 lutego 2012
Szansa na zarobek
 
Czasami pieniądze leżą na ziemi, wystarczy tylko wykonać ruch i sięgnąć po nie!
 
Pamiętacie akcję Alior banku „Zbuduj z nami nowy bank!”, zanim powstał bank? Wielu mówiło wtedy, po co kolejny bank, jest on niepotrzebny, to nie wypali, rynek jest poukładany, itp., …. a jednak Alior bank powstał, niesamowicie zamieszał na rynku, zgarniając laury i nagrody.

Akcja zakończona została konkursem rekomendacyjnym - każdy kto założył konto i polecił kolejne osoby otrzymywał  50 zł bonusu na rachunku za każdą osobę. PYTANIE, czy TY brałeś udział w konkursie?

Jeśli nie, dlaczego?

Oczywiście to nie wszystko co.

Najlepsze Oferty Banków Finansowo.meliorvisus.pl

Komentarzy: 0 BIK- Biuro Informacji Kredytowej 2012-02-06 Biuro informacji kredytowej jest zmorą wielu polaków ma niebagatelny wpływ na ocenę naszej wiarygodności kredytowej przez banki.Każdy kiedyś korzystał i zapewne korzystał i zapewne jeszcze korzysta z jakiejś usługi bankowej a wielu z nas posiada kredyt informacje o tym zapisywane są w bazie danych Biura Informacji kredytowej które udziela takich informacji na prośbę Banku .Znaczenie tej bazy rośnie w miarę upływu czasu a w tym momencie ciężko jest dostać większy kredyt z marną.Pomoże w wyborze odpowiedniej oferty ,wyszukiwarka ofert banków udostępni nam przegląd wszystkich propozycji banków finansowo.meliorvisus.pl

Komentarzy: 0 oferta alior banku 2012-01-28 Alior bank w swojej ofercie proponuje kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 12,68
propozycja ta skierowana jest szczególnie dla klientów którym zależy na niskiej racie za pożyczone 10000 zł rata wyniesie niecałe 150 zł
dodatkowe zalety oferty.