O czym chcesz poczytać na blogach?

Alfabet polski

Carpe Dół. [;

O jednym

Siedząc przy komputerze i wlepiając w szklany monitor rozświetlający mój pokój o białych ścianach spowitych czernią zmieszaną z błękitem i bielą, wstukując na klawiaturze i naciskając przy tym kolejne plastikowe kwadraciki liter alfabetu polskiego, które to uwieczniane są w tej notce i przetwarzane w pamięci komputera, konkretnie zaś przez jego dwójkowy system będący dziełem i wytworem umysłu genialnych matematyków-naukowców - dzięki nim technika nieustannie popychana jest falą przyszłości i kolejnych lat wraz ze spadającymi na ziemię kartkami kalendarza - oraz niewątpliwie spełniający powierzone mu przez Stwórcę zadanie, trwałem o godzinie ok. 01:12 czasu środkowoeuropejskiego w państwie Polskim, III Rzeczpospolitej, niedawno oddanej w ręce Prawa I Sprawiedliwości, nękanej konfiliktami wewnętrznymi popieprzonych polityków wolących dbać o własne tyłki odziane w garnitury i okupujące loże sejmowe - drewniane, możliwe, że wykonane z dębu -.

Dancing With Camels

Ludzi i wykraczały poza granice ich pojmowania. Dlatego zostały zakodowane w literach-symbolach. Szyfr ma zatem chronić je przed osobami trzecimi. Może po to, by nie zostały one błędnie zinterpretowane i wykorzystane w złej wierze.

Podobnie jak w innych alfabetach (grecki, hebrajski, ormiański) tak i w arabskim literom alfabetu przyporządkowana była odpowiednia wartość liczbowa. Można zatem doszukiwać się w literach-symbolach również ukrytych znaczeń numerycznych.

Teoria imion Koranu

Zaczarowana karawana

kreseczka blog

Miedzy godzina 11,a 17. A pozniej gdzie mnie dusza poniesie...
I tak mijaja wakacje :]. Nudne, mozolne wakacje. Szczypta "fajnosci" zawsze jest i byla. Jesli za rok nie polece do Hiszpanii, Grecji albo jakiegos innego slonecznego miejsca to nadal bede opalala sie polskim sloncem i oddychala limanowska nuda. Ponoc bilety lotnicze maja byc taniusie wiec wszystko moze sie udac ;) [Za rok, moze dwa...uda sie]
W tym roku wyjda mi moze Mazury,a potem do Sopotu. Ou yes!

skomentuj (5)[click!].Chyba licze :P] Notka napisana z dokladnoscia co do sekundy. Tje...dobra,ale to bylo raczej nudne pol roku :PPP.

[Dokoncze jutro bo mi sie spac chce...zZzzzzzzzzZZZzzz...]

skomentuj (7)[click!] 2003-08-17 14:09:51


Alfabet odpatrzony od Natalii ;),jakby ktos sie pytal.

A jak Agnieszka i Agata czyli dwa najwspanialsze imiona ;P.
B jak "Boski Ricky", ktorego zobacze byc moze w sobote
C jak Cytryna, ktorej uwielbiam zapach.
D jak DogY czyli moja.

Opowieści dziwnej treści - Onet.pl Blog

50% zniżki?
Piszę "nas", bo przecież te zniżki sami sobie, jako społeczeństwo, fundujemy. Niestety, gdy słucha się wielu Polaków domagających się podwyższenia zasiłków czy zniżek to ma się wrażenie jakby wierzyli, że pieniądze z Laponii przelewa na polskie konto święty Mikołaj.      

Studenci powinni wykazać odpowiedzialność za państwo i solidarność z innymi grupami, które zostaną dotknięte koniecznymi cięciami (a Polska musi wcześniej czy później wydłużyć wiek emerytalny, zreformować.
Rzucałam piaskiem w żaby.    

To były wakacje!
       

A. (19:48)
*Daj swój komentarz*

21 lipca 2010
wakacyjny alfabet: B jak bagaż

lonia.blog - strona główna

Czy zasługujemy na to czego chcemy?
Jeżeli na wszystkie trzy pytania odpowiemy sobie tak, to już jesteśmy w niebie........
Lody są nasze, mnim mniam mniam.

skomentuj (0)

Od "A" do "Z" jak alfabet 2008-06-06 12:37:53

Trudna litera "O"
Jaka daleka jest droga od "O" do "Z"? Jeżeli człowiek jest na swej drodze przy Ocenianiu, O

Może wystarczy przemiana - z psa zamienić się w pana.

skomentuj (0)

O rany 2008-06-29 19:03:35

O rany, ale plany.
Czy to nasze, czy to boskie,
wszystkie takie bardzo polskie.
Roją się w naszych głowach,
ciekawe po co?
Już wiem, wytyczją nam kierunek po złoto.
A złoto, jak to złoto,
oślepia swym blaskiem,
mami i kusi,
ale nie widać, że już nas dusi.
Plan jest dobry, na planie,.