O czym chcesz poczytać na blogach?

Alfa romeo gt

oahudriftfastandfuriouspl blog

I dalej gonimy nie wiadomo za czym. No tak praca, życie rodzinne, praca. I niewiele pozostaje czasu na przyjemności. Nagadałam się, aż ręce bolą :) Nowy zakup auta. Alfa Romeo GT 3.2 V6 24v. Jedno z nielicznych z napędem na przednią oś. Prowadzi się trochę inaczej niż pozostałe. Daje dużo satysfakcji, obszerne wnętrze, „ogromna”.

czlowiekzdubaju.blog

Czy Gilles Michel (członek zarządu koncernu PSA, odpowiedzialny za markę Citroen), którzy fundują nam łyk świeżego powietrza w tym dotkniętym dekoniunkturą świecie.
GT by Citroen – cóż mogę powiedzieć? Od czasów legendarnego Citroena DS nie było bardziej innowacyjnego samochodu, nie licząc McLarena F1. O ile.

W którym kierunku pójdzie Lamborghini i jaki będzie następca nowo odsłoniętego "nietoperza". Jedno jest pewne, razem z Pagani Zonda R, Ferrari 430 Scuderia i Alfa Romeo 8C - Lamborghini Murcielago SV tworzy silną włoską antykryzysową koalicję, jakiej nie powstydziłby się nawet sam Alan Greenspan.

Najszybsze i najpiękniejsze samochody świata - Onet.pl Blog

Alfa i wyścigi

Sportowe tradycje zobowiązują, dlatego marka Alfa Romeo bierzeudział w licznych wyścigach samochodowych. Jedną z najciekawszych imprez tego typu są.


04 marca 2008
Alfa Romeo GT

Recenzje, poradniki itp.

Się pory dnia.
            Ci którzy kupią wersję kolekcjonerską dostaną w grze samochody:Ford Shelby GT i Alfa Romeo 8C Competizione.
            Następnie Medal of Honor.Kolejny odcinek wspomnień i opowiadań żołnierzy.