O czym chcesz poczytać na blogach?

Alexandre desplat

Nowe Pogłoski

Sceny, mające zaspokoić oczekiwania niewymagających widzów. I chyba się udało – pierwsi przeciętni Polacy mający okazję to oglądnąć są pozytywnie zaskoczeni.

Dużo można o tym obrazie powiedzieć, ale na pewno nie to, że była w nim muzyka. Alexandre Desplat, niesamowicie zdolny kompozytor i jedna z najjaśniejszych twarzy Hollywoodu ostatnich lat, jest autorem zaledwie kilku marnych brzdęknięć (inaczej, niestety, nazwać tego nie można), które słyszymy gdzieś w tle. Ważniejsze są huki i krzyki bohaterów, które dochodzą do uszu za dobrze.

Zawiecha NinaDobrev.blog.onet.pl // wbijać na demi-lovato.pl oraz selenafan.pl - Onet.pl Blog

Gwiazdy jeździectwa i żony Augusta (Penn), charyzmatycznego tresera zwierząt.Pogrążony w depresji? To chyba wymarzona rola dla Roba?(poszkole.pl)

 

 

Twórca muzyki KwN komponuję dla HP.
Kompozytor Alexandre Desplat podpisał kontrakt na napisanie muzyki do pierwszej części "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci". Fani serii mają nadzieję, że autorem soundtracku do drugiego filmu będzie John Williams. Desplat skomponował w ubiegłym roku muzykę do takich obrazów jak "Julie i Julia", "Księżyc w nowiu".

dziwny jest ten świat... - Onet.pl Blog

Realnym, nam współczesnym (szklane wieżowce, a w nich ich architekt (Sean Penn). Przez ten rzekomy chaos narracyjny filmu, przebija zasadniczy motyw - pytanie o sens życia, śmierci, cierpienia. I film ten nie daje żadnej odpowiedzi. Każdy z nas musi ją znależć sam w sobie.  Znakomita muzyka (Alexandre Desplat) dopełnia całości. 

Na marginesie film oglądałem w Birmingham. Angielska premiera była w piatek, 8 lipca. Obawiając się, że mogą być problemy z biletami, kupiłem je wcześniej za pośrednictwem internetu. Ludzi jednakże było niewielu (paru wyszło po 30.

Shadow life... - Onet.pl Blog

    – Sea Wolf (3:32)
  • Shooting The Moon – Ok Go (3:18)
  • Slow Life – Grizzly Bear (4:21)
  • No Sound But The Wind – Editors (3:48)
  • New Moon – Alexandre Desplat (4:09)

Osobiście szczerze polecam I belong to you zespołu Muse -świetny utwór ;DD

No cóż, na temat  New Moon mogłabym pisać godzinami, a moze nawet latami, ale czas mi się zbierać - zaraz House w TV ( o nim tez moge.

Z chmurami sobie radzę, ale nie mogę walczyć z zaćmieniem." -Eclipse - bloog.pl

St. Vincent — Roslyn

Black Rebel Motorcycle Club — Done All Wrong

Hurricane Bells — Monsters

Sea Wolf — The Violet Hour

OK GO — Shooting The Moon

Grizzly Bear — Slow Life

Editors — No Sound But The Wind

Alexandre Desplat — New Moon (The Meadow)


A pod TYM linkiem możecie zobaczyć 40 nigdy wcześniej nie publikowanych zdjęć z planu New Moon

Trackback: http://bloog.pl/id,5001329,trackback

komentarze (0) | dodaj.