O czym chcesz poczytać na blogach?

Alexandra popłyniemy daleko

Pirates of Caribbean - Legend of Malakavian

XXVI - Skojarzenia
Rozdział XXVII - Dauntless cz. I
Rozdział XXVIII - Dauntless cz. II
Rozdział XXIX - Co sie źle zaczyna, to sie dobrze kończy
Rozdział XXX - Testament Alexandra
Epilog - Scarlett Roger


^ Dziennik pokładowy ^

2005
lipiec (4)
sierpien (2)
wrzesień (1)
październik (2)
grudzień (2)

Z tobą, panienko. Choćby na koniec świata. – powiedział w końcu. Uśmiechnęła się szelmowsko i pirat czekał tylko na błysk złotych zębów w mętnym świetle latarni.
- Tak daleko, chyba nie trzeba będzie. Obawiam się, że popłyniemy w przeciwną stronę. – dodała, strząsając z ramienia jego dłoń. Spojrzała na Ragettiego zza kurtyny ciemnych włosów, po czym odrzuciła je na ramię i kołysząc.

Blog zakamuflowany

, który dzieje się w mojej głowie: słuchając radia honoruję pewne piosenki mianem „tandety miesiąca”. W lutym była to piosenka „Popłyniemy daleko”niejakiej Alexandry, a skoro zabawa w mojej głowie trwa nadal, postanowiłam się nią podzielić.

(Poniższy tekst nie jest żadną profesjonalną recenzją. Dotyczy tego, co mi się podoba, a co.

Pamiętniki Wampirów - Onet.pl Blog

Jeśli czytacie  mojego bloga to włączcie sobie ten song , idealnie pasuje : PP<a href="http://twojanuta.pl/mp3,1wbv0,alexandra-poplyniemy-daleko.html" title="Alexandra - Popłyniemy daleko">Alexandra - Popłyniemy daleko</a>

Damonowa < 333 (18:18)

thegame | e-blogi.pl

:)) a do serwisu ten rower już "wiozę" 1,5 roku ^^ i wiecznie nie mogę tego roweru do tego serwisu zawieźć mimo iż serwis zajmujący się naprawą rowerów "górskich" mam nie daleko mojej pracy :P , eh to się dopiero nazywa bycie leniem :) ciekawe kto mnie przebije ? pewnie TurboDynomem :D bo on zawstydza nawet Chucka Norrisa ha ha ha ,  a jak wracałem od pani.Się "Kara Boska" w postaci pracy z moim szwagrem i poszedłem pracować gdzie indziej i włączyłem sobie radio Zet tak , żeby muzyka mi pracę umilała ... i wtedy w radio poleciała piosenka Alexandra pt. Popłyniemy daleko ... i zacząłem sobie wszystko przypominać ;(( jak to było , aż łzy same mi napłynęły do oczu ;((  tak mocno odczuwam tęsknotę za wyjątkową osobą  , nutka.