O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Alexander rybak

Fani Muzyki Rosyjskiej

(obok Tomasza Kammela) Aliny Artz i Alekseya Czumakova było bardzo dobrym posunięciem, szczególnie uwzgledniając fakt iż Festiwal był transmitowany również przez rosyjską telewizję.

Na pewno bardzo oczekiwany przez fanów był występ Alexandra Rybaka (sam artysta zresztą spotkał się z nimi w zielonogórskiej Palmiarni czego gratulujemy, gdyż nie każda gwiazda jego formatu to potrafi). Artysta skutecznie rozruszał publiczność. Szkoda tylko że znowu zabrzmiała niezawodna i nieśmiertelna już "Fairytale" a nie.

Odczułem to dzisiejszego wieczora. To niewiarygodne.

I ostatnie pytanie. Jak podobała się Tobie festiwalowa publiczność?

Są świetni.

Agata Urbaniak i Rita Maciejczyk Jaworska

fanimuzykirosyjskiej.pl

Tagi: 2011 alexander festiwal lipiec rybak Zielona
20:53,

Rybacza Mafia - historia prawdziwa - Onet.pl Blog

Kolejny pogrzeb w naszej karierze! Już tylu zginęło! Jednak nie myślcie o tym tak negatywnie, bo możecie przysłużyć się kraju! A to wielki honor! – jego oczy zaświeciły się z podniecenia. Nie zauważył jak padł na kolana i zaczął gestykulować, co chwila łapiąc się za głowę. Szybko powrócił do rzeczywistości, wstał, otrzepał pył z kolan i dokończył całkiem poważnie – Podejrzewam, że SHK jest obok niejakiego Alexandra Ryboka…

- Rybaka – poprawiła go Asiorzyca i dalej chichotała.

W dłonie i wyśpiewując: „Jedziemy do Alexa, sialalala…”. Żadnej z nich to jednak nie przeszkadzało. Liczyło się tylko to, co mają zrobić, tylko to, co ich czeka! Reszta nie miała znaczenia wśród szaraczków, którzy na pewno nie pojmują kim jest sam Alexander Rybak. Gdy dojechały już do Lubonia zostały sympatycznie przywitane przez Jagodę, która urządziła im fantastyczny wieczór przy ognisku, piosenkach Rybaka. Śmiechu było co nie miara, a sałatka? Sałatka smakowała genialnie! Po takim emocjonującym wieczorze Mikayo.

Love from a Secret Garden - Onet.pl Blog

 N I A  !!! – wykrzyknęłam tylko tyle i przerażona wybiegłam zostawiając w środku zdezorientowaną pracowniczkę wydawnictwa.

 

 

XXX

- Alexander, wszystko w porządku?!- zapytał jeden z ochroniarzy.

Align="left" style="text-align:left">-COO?! Zwariowaliście??!!Ludzie! Przecież ona nie wsadziła mi tego ciastka do gardła! To był wypadek! Jesteście beznadziejni! – wykrzyczał coraz bardziej wzburzony zwycięzca Eurowizji. TAK! Wzrok was nie myli, to właśnie Alexander Rybak, któremu przerwano właśnie zarzucanie sieci na pewną miłą rybkę ;d – Mam dość ;/ ! Wychodzimy!!- Alex zapłacił i zostawił napiwek. Już odchodził od stolika, gdy pochylając się aby zawiązać sznurówkę, jego uwagę przykuły trzy płyty leżące obok.

---Alexander Rybak--- - Onet.pl Blog

O mnie

Justyna
Hej! Nazywam się Justyna i jestem zwariowaną 15-latką, która kocha Alexa Rybaka i Milana Stankovica. Uwielbiam słuchać muzyki i czytać książki. W najbliższym czasie będę pisała opowiadanie, w którym głównym bohaterem będzie Alexander Rybak. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.
Napisz do mnie
Spojrzałam na zegarek, była 10:07. Jechaliśmy dopiero trzy godziny. Kierowaliśmy się na Berliner Ring - wielką berlińską obwodnicę. Zamknęłam oczy i zaczęłam sobie wyobrażać jak jest w Norwegii. Zawsze chciałam zobaczyć te wszystkie fiordy, morze no i oczywiście Rybaka. Ciekawe jakbym zareagowała na Jego widok. Może by mnie zamurowało i słowa bym nie mogła wypowiedzieć, albo po prostu rzuciłabym się na niego. Sama nie wiem. Wiem tylko jedno, że byłabym bardzo rozczarowana, gdy po dwutygodniowym pobycie w.

^^Adne & Alexandra Story^^ - bloog.pl

piątek, 11 czerwca 2010 16:04

Rozmowa z Kaśką


- I jak było z Rybakiem? Opowiadaj! - zapytałam, po tym jak chłopaki już poszli

- Ja otworzę! - krzyknęłam

- Cześć! - Ådne jak obiecał, tak się postarał, ale jak zobaczyłam, kogo przyprowadził, to o mało szczęka mi nie opadła.

- Å... Å... Ådne! To...to...to jest przecież...- mruknęłam

- Alexander Rybak, miło mi cię poznać. - przedstawił się wysoki brunet i podał mi rękę

Alexander rybak fairytale

Blog Inkaski

Nie mogły sie powstrzymać, żeby nie głosować na swoich "ziomków". Szkoda tylko, że nas tam nie było...

Zwycięzca konkursu - Alexander Rybak z Norwegii i jego "Fairytale"

Przystojniak z pięknym głosem i gra na skrzypcach. Czego można chcieć więcej ;)

Drugie miejsce zajęła Johanna z Islandii i.

Być to znaczy kochać, marzyć, śnić, dotykać. Być... - Onet.pl Blog

JAN-JAN - INGA & ANUSH

Alexander Rybak - Fairytale

Ale dopiero kilka teledysków zdołałem obejrzeć. Polecam Wam.